Kesintisiz ve hızlı veri aktarımı için çok işlevli kart okuyucu

Kingston USB 3.0 High-Speed Media Reader, tüm önemli kart biçimlerini okuması ve UHS-I ve UHS-II SD kart hızlarını desteklemesi sayesinde fotoğraçılar, video grafikerleri, tasarım stüdyoları ve basım evleri için idealdir. Bu çok yönlü okuyucu, favori kartlarınız ve bilgisayarınız arasında fotoğraf, video, müzik ve diğer verileri kolayca transfer etmenizi sağlar. 

Bellek kartlarınızın performansını arttırmak ve dosya transferi sırasında zaman kazanmak için USB 2.0'dan 10 kata kadar daha hızlı bir değer olan 5,0 GB/s'ye varan veri aktarma hızına sahip USB 3.0 performansına sahiptir. 

USB 3.0 medya kartı okuyucu küçük bir yapıda beyaz gövde ve fırçalanmış nikel kasası, kolayca okunabilir, dahili LED göstergesi ile zarif bir tasarıma sahiptir. Sınırlı USB 3.0 bağlantı noktalarına sahip sistemlerde kullanım için USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye doğru uyumludur. İçinizin daha rahat etmesi için iki yıl garantiye, ücretsiz teknik desteğe sahiptir ve efsanevi Kingston® güvenilirliğiyle sunulmaktadır.

Özellikler

  • Kolayca taşınabilir — küçük boyutu sayesinde kolay ve rahat bir seyahat aksesuarıdır
  • Çok yönlü — önemli bellek kartı türlerini ve en yeni hız standartlarını destekler (UHS-I ve UHS-II)
  • Hızlı — Rahat ve etkili veri aktarımı için USB 3.0 performansı
  • Uyumlu — USB 3.0 standartları ve USB 2.0 ile geriye doğru uyumludur
  • Garantili — iki yıl garanti