Joby GorillaPod 3K Pro Kit Mini Tripod

Joby Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Joby Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model JB01566-BWW


 Listeme Ekle  KarşılaştırJoby GorillaPod 3K Pro Kit Tripod
Joby GorillaPod 3K PRO Kiti, hem fotoğrafçılar hem de videografi için tasarlanmış en uygun destek kombinasyonudur. Bacaklar, benzersiz açılı çekimler için raylar, borular veya ağaç dalları etrafında sarılır ve kavranır. Aynı zamanda, bire bir video görüşmesi için düz bir yüzey üzerinde stabil bir desteğe sahip olabilirsiniz.

JOBY BallHead 3K PRO
Joby'den BallHead 3K PRO, 6.7 onsluk, 3.5 inçlik kompakt bir destek olup, Arca tipi uyumludur ve daha az yer kaplaması nedeniyle daha küçük aynasız kameralarla kullanmak için idealdir. ve diğer fotoğraf ve video aksesuarları ve 1/4 "-20 soketi ile bir braket veya teçhizat üzerine monte edilebilir. Tek kilitleme düğmesi hem 90 ° eğimi hem de 360 ° dönüşü kontrol eder. BallHead 3K Pro'nun siyah, kömür ve kırmızı renkleri, optimum bir kit oluşturmak için GorillaPod 3K PRO Stand ile eşleşir.

JOBY GorillaPod 3K PRO Stand
Eloksallı alüminyum ve patentli metal soket teknolojisi ile Joby'den GorillaPod 3K PRO Stand, aynasız fotoğraf makineleri ve diğer fotoğraf / video aksesuarları için ideal olan 6.6 kiloluk yük kapasitesine sahip 9,6 onsluk dayanıklı bir stand sunar. Bacakların top ve soket yapısı, video veya fotoğraf çekerken benzersiz bir açı için borular, raylar ve ağaç dalları etrafında güvenli bir şekilde sarılabilir ve kavrayabilir. Aynı zamanda, stand düz bir yüzeyde konumunu korur ve küçük bir dijital / video kamera için bir kavrama olarak kullanmak için 9 "uzunluğuna katlayabilirsiniz. Standın siyah ve kömür renkleri Optimal bir kit oluşturmak için 1/4 "-20 montaj aparatıyla standa monte edilebilen BallHead 3K PRO


JOBY BallHead 3K PRO (Black / Charcoal / Red) Teknik özellikler: 
Kafa Tipi: Top Kafa
Kapasite: 3 kg (Gorillapod 3K Pro Kit en yeni premium aynasız fotoğraf makinelerinde çekim yapan Vlogger'lar ve içerik yaratıcıları için tasarlanmıştır)
Temel Montaj: 1/4 "-20 Dişi
Kamera Montaj Vidası: 1/4 "-20 Erkek
Hızlı Bırakma Plakası Tipi: Arca Tipi
Kabarcık Seviyesi Sayısı: Yok
Sürtünme Kontrolü: Hayır
Bağımsız Pan Kilidi: Hayır
Malzeme: ABS Plastik, Alüminyum, Kauçuk, Paslanmaz Çelik, TPE
Kaydırma ve Eğme Aralığı: Yanal Eğim: 0 ° ila + 90 ° | Dikey Eğim: 0 ° ila + 90 °
Pan Aralığı: 360 °
Boyutlar: Y: 19.1 x G: 19.6 x U: 10.7 cm
Ağırlık: 190 g


Kutu İçeriği:
JOBY BallHead 3K PRO
JOBY GorillaPod 3K PRO Stand (Black/Charcoal)
Garanti Belgesi