JJC TP-MT1K Gopro ve Telefon Adaptörlü Mini Tripod

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model TP-MT1K

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!

 

JJC TP-MT1K Gopro ve Telefon Adaptörlü Mini Tripod
JJC TP-MT1K Mini Tripod Kiti özel olarak aynasız fotoğraf makineleri, giriş seviyesi DSLR, kompakt kameralar, aksiyon kameraları ve akıllı telefonlar için tasarlanmıştır. 3 öğe içerir: bir mini tripod, bir akıllı telefon klipsi ve aksiyon kameraları için bir tripod montaj adaptörü. Bu öğeler, portre veya manzara çekimi için iyi kullanışlı bir araç haline gelecektir.

Mini Tripod
Bu Mini Tripod, aynasız kameralar, giriş seviyesi DSLR'ler, kompakt kameralar, LED lambalar, mini projektörler ve 1/4 "-20 tripod soketli diğer cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır. Premium malzemeden üretilmiştir, tripod sağlam bir yapıya sahiptir. 360 derece ayarlanabilir açılı ve 90 ° eğimli tasarımı, yaratıcı çekimler yapabilmenizi sağlar. Topun üstündeki kaymayan ped, cihaz ve tripod arasındaki tutuşu arttırır. altta bulunan silikon kauçuk matlar tripodun stabilitesini arttırır.

Akıllı Telefon Klipsi
Bu Akıllı Telefon Klipsi iPhone, HUAWEI, MI, Samsung ve diğer akıllı telefonlara uyar. Bir selfie çubuğuna veya 1/4 "-20 erkek dişi olan bir tripoda takabilirsiniz. Klips 56-105 mm arasında ayarlanabilir. Üstte bir cold-shoe bağlantısı ile, LED lamba, flaş veya mikrofon standart aksesuarları takabilirsiniz. Ayrıca, kaymaz pedli tasarımı, telefonunuzun kaymasını engeller.

Aksiyon Kameraları için Tripod Montaj Adaptörü
Bilindiği gibi aksiyon kameraları ekstrem sporlarda fotoğraf çekmek için idealdir. Böylece kamerayı güvenli ve belirli bir yere sabitlemek için ekipmana ihtiyacınız olacaktır. Bu JJC tripod montaj adaptörü ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve aksiyon kameranızı tripod, el tutacağı, göğüs kemeri, bisiklet, kask vb. cihazlara monte etmenizi sağlar. 

Teknik Detaylar
Vida: 1/4"-20 stud
Minimum Yükselik: 123mm
Maksimum Yükseklik: 142mm
Kapalı Uzunluk: 186mm
Panaromik Dönüş: 360 derece
Maksimum Taşıma Kapasitesi: 1.5kg

Paket İçeriği
JJC TP-MT1K Mini Tripod
Aksiyon Kamera Tripod Bağlantı Aparatı
Telefon Tutucu Klips