JJC LCP-A7II LCD Ekran Koruyucu Film 2'li Paket (Sony A7C, A9 II, A7S II/III, ZV-1, A7 II, A7R II/III/IV, A7R II, A7 III)

Sony A7C, A9 II, A7S II/III, ZV-1, A7 II, A7R II/III/IV, A7R II, A7 III için
Marka
Model LCP-A7II

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

JJC LCP-A7II LCD Ekran Koruyucu Film 2'li Paket (Sony A7C, A9 II, A7S II/III, ZV-1, A7 II, A7R II/III/IV, A7R II, A7 III)

JJC LCP Serisi Koruma Filmi, kamera ekranı koruması için idealdir. Film yansıma önleyici kaplama, parlak ışıklar altında rahatsız edici yüzey parlamasını azaltır. Film üzerindeki sert kaplama ekranı çizilmelere karşı korur. Bulaşmayı önleyen eşsiz kaplama parmak izlerini azaltır ve temizliği kolaylaştırır. JJC Guard Film'in %92'ye varan yüksek bir iletimi vardır ve bu da ekran netliğini sağlar. Statik yapışma yöntemiyle, yapışkan kalıntı bırakmadan kolay uygulama ve çıkarma sağlar. Her koruma filmi, ekrana sığması için belirli kamera ekranı için uyarlanmıştır. Çıkarılabilir koruyucu ön ve arka kısım, filmi etkili bir şekilde korur. Paket iki set koruyucu film içerir. Bu ürün ayrıca, belirli bir modele bağlı olarak kameralar için alt ekranı için koruma filmleri sunar. Paket, rahat uygulama için iki set koruyucu film ve iki temizleme bezi içerir. 


Teknik Detaylar
Malzeme: PET
Işık Geçirgenliği:% 92
Sertlik: 3 H
Boyut: Belirtilen modele tam uygun (Kesim gerekmez)
Uyumlu Kamera: Sony A7C, A9 II, A7S II/III, ZV-1, A7 II, A7R II/III/IV, A7R II, A7 III


Paket İçeriği
2x koruyucu film
2x temizleme bezi

 


Uyumlu Ürünler