JJC 40.5mm Çantalı Close Up Macro Filtre Seti (+2, +4, +8, +10)

40.5mm Close Up Makro Filtre Seti
Marka
Model F-C405K


 Listeme Ekle  KarşılaştırJJC 40.5mm Çantalı Close Up Macro Filtre Seti (+2, +4, +8, +10)

JJC F-CK serisi yakın çekim makro filtre kiti yakın çekimler için makro efektler oluşturmanıza izin verir ve sizi gizemli mikro dünyaya götürür.
Filtre, iyi görüntü kalitesi ve yüksek netlik sağlayan ince öğütme ile yüksek kaliteli optik cam kullanır. Çerçeve, parlayan yapmayan mat olmayan birinci sınıf alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Bu filtre çiçek, böcekler, mücevher, su damlaları, ve diğer makro uygulamaları için kullanılabilir. Filtre, iyi görüntü kalitesi ve yüksek netlik sağlar. Çerçeve, parlayan olmayan mat olmayan birinci sınıf alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Stamenleri ve böcek yüzeylerini kusursuzca görüntüleyerek mikro dünyanın kusursuz gizemini keşfedebilirsiniz. JJC F-CK serisi yakın çekim filtre kiti, ihtiyaçlarınızı karşılamak için 40.5mm'lik vida boyutlarına sahip farklı diyopterlerin (+2, +4, +8, +10) 4 adet filtresini içerir. Filtreyi darbe ve çiziklerden korumak için pakete ücretsiz koruyucu bir filtre kılıfı dahil edilmiştir.


Ürün Özellikleri
Yakın çekimler için makro etkileri yaratır
Çiçekler, Böcekler, Mücevherat, Su Damlaları, veya Makro Uygulamaları Için
Premium Optik Cam
Yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı çerçeve
Koruyucu bir filtre kılıfı ile birlikte gelir
Farklı diyopterlerin (+2, +4, +8, +10) 4 adet farklı büyütme filtresini içerir
40.5-77 mm'den farklı vida boyutları


1. Close-up filtreler için hangi lensler uygundur?
Yakın çekim filtre 50mm standart lenslere göre tasarlanmıştır. Odak uzaklığı ne kadar uzun olursa, daha belirgin etki olacaktır (genellikle konuşma, 70-200 mm lens önerilir). Çekim yapmak için geniş açılı lensler kullanırsanız, vignetting neden olabilir.

2. Farklı Close-up filtreleri birlikte kullanılabilir mi?
Yakın çekim filtrelerinin farklı filtrelerde kullanımı önerilmez. Ayrıca, çeşitli filtreleri yakın çekim filtrelerine monte edilmesi önerilmez.

3. +2, +4, +8, +10'un anlamı nedir?
+2, +4, +8, +10 yakın çekim filtrelerin farklı diyopterlerini temsil eder. Diyoptri ne kadar büyük olursa, odak mesafesinin daha yakın olduğu ve büyütme ne kadar yüksek olur.

4. yakın çekim filtrelerin odak mesafesi nedir?
Bir örnek olarak 50mm standart merceği alarak, en yakın odak mesafesi aşağıdaki gibi kısaltılabilir: yakın çekim lens +2'nin odak mesafesi yaklaşık 50 cm / 19.7 "; yakın çekim lens +4'ün odak mesafesi yaklaşık 25 cm / 9.8 "; Yakın çekim lens +8'nin odak mesafesi yaklaşık 12.5 cm / 4.9 "; yakın çekim lensin odak mesafesi +10, yaklaşık 10 cm / 3.9".

5.Küçük tripod + manuel odaklama, yakın çekim bir filtre kullanırken önerilir mi?
Tripod + manuel odaklama, bir yakın çekim filtre kullanırken önerilir, çünkü odak uzunluğu çok uzun olduğunda otomatik netleme genellikle zordur.

6. Yakın bir lens kullanırken daha iyi bir alan derinliği elde etmek için?
Daha iyi bir alan derinliği elde etmeniz önerilir. Özel çalışma talimatları internette bulunabilir ve arama motoruna doğrudan "Odak yığını" girebilirsiniz.


Kutu İçeriği
1x JJC 40.5mm Close Up Macro Filtre (+2)
1x JJC 40.5mm Close Up Macro Filtre (+4)
1x JJC 40.5mm Close Up Macro Filtre (+8)
1x JJC 40.5mm Close Up Macro Filtre (+10)
1x Filtre Kılfı


Uyumlu Ürünler