Ilford Perceptol Siyah Beyaz Film Geliştirme Banyosu (1 Litre)

Marka
Model 1960529

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Ilford Perceptol Siyah Beyaz Film Geliştirme Banyosu (1 Litre)

ILFORD PERCEPTOL, mükemmel görüntü kalitesi ve çok ince taneler sunan ekstra ince gren geliştiricisidir. Pozlama aralığının daha yavaş ucunda kullanım için optimize edilmiştir. PERCEPTOL, yüksek çözünürlüklü lenslerden optimum sonuç elde etmek, ILFORD orta ve düşük hızlı filmlerin süper tanecik yapısından istifade etmek ve standart bir ince grenli geliştiriciye kıyasla ILFORD hızlı filmlerinde önemli ölçüde daha ince grenler üretmek için özel olarak formüle edilmiştir.

PERCEPTOL, herhangi bir lens / film kombinasyonuyla mükemmel sonuçlar verir ve bu nedenle doku ve tanım kritik olduğunda idealdir; PERCEPTOL'da işlenen negatifler, standart bir ince gren geliştiricisinde üretilenden daha ince tanecikler ve daha iyi kalitede büyütmeler üretebilir. 

PERCEPTOL toz halde tedarik edilir ve kullanım ömrü boyunca olağanüstü tutarlılık gösterir. Normal tank ve tepsi kullanımı için bir stok çözeltisidir ve her seferinde yeni çözeltiyi kullanmayı tercih eden kullanıcılar için 1 + 1 veya 1 + 3 oranında seyreltilebilir. 


Paket İçeriği
Ilford Perceptol Siyah Beyaz Film Geliştirme Banyosu (1 Litre)

 


Uyumlu Ürünler