Ilford Microphen Siyah Beyaz Film Geliştirme Banyosu (1 Litre)

Marka
Model 1173875
100,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırIlford Microphen Siyah Beyaz Film Geliştirme Banyosu (1 Litre)

ILFORD MICROPHEN, itilebilir işlenebilen filmlerle maksimum film hızını elde etmek için önerilen ince gren film geliştiricisidir. Pozlama aralığının daha hızlı ucunda kullanım için optimize edilmiştir. Geliştiricinin düşük alkaliliğinden dolayı tane büyüklüğü azaltılır ve tane kümelenmesi önlenir. 

Film hızında artış sağlayan geliştiricilerin çoğu, genellikle tane boyutunda karşılık gelen bir artış üretir. Bununla birlikte, MICROPHEN, bu dezavantajın üstesinden gelmek için özel olarak formüle edilmiştir ve bu nedenle gren oranı için yüksek hıza sahiptir. Yani, standart bir geliştiriciyle ilişkili gren türünü verirken birçok filmde hız artışı sağlanabilir ve ILFORD HP5 Plus filmi ile EI 3200/36'ya kadar metre ayarları kullanılabilir. 

MICROPHEN bir toz halinde tedarik edilir ve kullanım ömrü boyunca performansta olağanüstü tutarlılık gösterir. Normal tank ve tepsi kullanımı için stok çözeltisi ve her seferinde taze çözeltiyi kullanmayı tercih eden kullanıcılar için 1 + 1 veya 1 + 3 oranında seyreltilebilir. 


Paket İçeriği
Ilford Microphen Siyah Beyaz Film Geliştirme Banyosu (1 Litre)

 


Uyumlu Ürünler