Gopro Smart Remote Akıllı Kumanda

Marka
Model ARMTE-002

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Gopro Smart Remote Akıllı Kumanda
Bu giyilebilir, su geçirmez uzaktan kumandayla GoPro'nuzu uzaktan 600 ft (180m) mesafelere kadar kontrol edin. Vitese takılı çekimler için mükemmel, kamerayı açıp kapatabilir, ayarları yapabilir, kaydı başlatıp / durdurabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Kolay kayıttan yürütme, düzenleme ve paylaşma için kayıt yaparken önemli anları işaretlemek için HiLight Etiketleri ekleyebilir veya ayarları hızla değiştirmek için Ayarlar / Etiket düğmesine erişebilirsiniz. Akıllı Uzaktan Kumanda, bir kerede en fazla 50 kameranın kontrolünü sağlar ve Wi-Fi Uzaktan Kumandaya göre% 40 daha fazla pil kapasitesine sahiptir. Monte ve su geçirmez 33 ft (10m). Uzaktan kumandayı takmak veya vitesinize takmak için bir anahtarlık ve bileklik içerir. 

Uyumlu Modeller: Fusion, HERO7 Black, HERO6 Black, HERO5 Black, HERO5 Session, HERO4 Black, HERO4 Silver, HERO Session, HERO3+ / HERO3 (Settings/Tag button uyumlu değil), HERO+ LCD, HERO+

Özellikler:

Deklanşör, açma / kapama ve ayarlar dahil olmak üzere tüm kamera işlevlerinin tam uzaktan kontrolünü sağlar
Kayıt sırasında önemli anları işaretlemek için HiLight Etiketleri ekleyin veya ayarları hızlı bir şekilde değiştirmek için (HERO3 + veya HERO3 ile uyumlu olmayan) Ayarlar / Etiket düğmesine erişin.
En uygun koşullarda 600ft (180m) aralığa kadar
Bir seferde 50 kameraya kadar kontrol sağlar
Sağlam tasarım, takılabilir, takılabilir ve 33 ft'ye kadar su geçirmezdir (10m)
Wi-Fi Uzaktan Kumandaya göre% 40 daha fazla pil kapasitesi
Dahili LCD, kamera işlevlerinin ve ayarlarının hızlı bir şekilde onaylanması için kameranızın durum ekranını yansıtır.
Uzaktan kumandayı takmak veya dişlilere takmak için bir anahtarlık ve bileklik içerir

 


Uyumlu Ürünler