Gopro Mikrofon Adaptörü 3,5 mm Pro (Hero9 Black/Hero8 Black/Hero7 Black/Hero6/Hero5 Black/Hero5 Session)

Gopro Hero9 Black/Hero8 Black/Hero7 Black/Hero6/Hero5 Black/Hero5 Session
Marka
Model AAMIC-001
799,00 TL
699,00 TL %13 İndirimli
4 X 174,75 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırGopro Mikrofon Adaptörü 3,5 mm Pro (Hero9 Black/Hero8 Black/Hero7 Black/Hero6/Hero5 Black/Hero5 Session)

Mic adaptör herhangi bir 3.5mm girişli mikrofonu HERO5 Black / HERO5 Session ve HERO6 / HERO 7 Black kameranıza bağlamak için. Pro 3,5 mm Mikrofon Adaptörü ile GoPro'nuza profesyonel düzeyde harici bir mikrofon bağladığınızda yüksek kaliteli ses yakalayın. Müzik için kristal netliğinde stüdyo sesi veya aksiyon ortamlarında daha net ses isteyin, çok çeşitli 3,5 mm mikrofonu hızlı ve kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
Profesyonel düzeyde harici mikrofon kullanırken yüksek kaliteli ses yakalamayı etkinleştirir
90 ° konektörlü USB-C güç ve veri genişletme
Çok çeşitli harici 3,5 mm mikrofonları bağlar
Ses kaydedici veya mikser gibi harici ses kaynakları için stereo mikrofon ve hat girişini etkinleştirir
106dB stereo analogdan dijitale dönüştürücü

Desteklenen harici mikrofonların listesine buradan bakın.


GoPro AAMIC-001 İnceleme:
GoPro'nun Pro Pro 3,5 mm Mikrofon Adaptörü, GoPro'nuzla harici bir kaynaktan yüksek kaliteli temiz ses kaydetmenize olanak tanır. HERO9 Black, HERO8 Black, HERO7 Black, HERO6 Black, HERO5 Black ve HERO5 Session ile uyumludur. GoPro'nun Pro Pro 3,5 mm Mikrofon Adaptörü, GoPro'nuzla harici bir kaynaktan yüksek kaliteli temiz ses kaydetmenize olanak tanır. HERO9 Siyah, HERO8 Siyah, HERO7 Siyah, HERO6 Siyah, HERO5 Siyah ve HERO5 Oturumu ile uyumludur. 3,5 mm analog stereo giriş, mikrofon veya hat seviyesindeki sinyalleri kabul edebilir ve elektrikli ve güçsüz mikrofonlarla uyumludur. Röportajlar için bir shotgun veya yaka mikrofonu takmak veya doğrudan bir müzik mekanının miks konsolundan bir sinyal almak istiyorsanız, bu adaptör kullanışlı olacaktır. Dahili A / D (analogdan dijitale) dönüştürme, temiz bir ses kaydı sağlayan 106 dB boşluk payına sahiptir. Adaptör kameranın USB bağlantı noktasını alırken, adaptörde bir geçiş USB bağlantı noktası bulunur, böylece kameranızı adaptör takılıyken de şarj edebilirsiniz.


GoPro AAMIC-001 Teknik Özellikler
I / O: 1 x 3,5 mm Analog Stereo Ses Mikrofon / Hat Seviyesi Girişi
1 x USB Type-C Güç Girişi
1 x USB Type-C Kamera Bağlantısı
Headroom: A / D Dönüştürücü: 106 dB


Kutu İçeriği: Gopro Mikrofon Adaptörü 3,5 mm Pro