Gopro Max 360 Aksiyon Kamera

Gopro Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Gopro Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model CHDHZ-201


 Listeme Ekle  KarşılaştırGopro Max 360 Aksiyon Kamera

Özellikler
Video: Küresel 5K video ve 5,7K fotoğraf
GoPro uygulamasında kamera içi dikiş veya otomatik dikiş
PowerPano 360 ° panorama veya standart HERO çekim açıları
HyperSmoooth dijital stabilizasyon
Ufuk seviyelendirme
GPS ve hareket sensörleri
Altı kanallı 360 ° ses kaydı
Tek dokunuşla hızı değiştirmek için değişken TimeWarp modu
Sahne algılama
Sezgisel dokunmatik ekran
Hızlı şarj hazır
Fotoğraf zamanlayıcı
Kısa 15-30 saniye klipler kaydedilebilir
16 'ya kadar su geçirmez
Ses kontrolü
Canlı yayın
GoPro uygulamasında 360 ° çekiminizi geleneksel 2B forma dönüştürün


Maksimum
Max HyperSmooth, Max TimeWarp, Max SuperView - ayrıca bir tek objektifli HERO ve çift objektifli 360 fotoğraf makinesi — MAX'i paketleme, radyasyonu en üst düzeye çıkarır.

Üç Kamera Birinde
Kırılmaz stabilizasyon ile tek objektifli HERO tarzı video çekin veya sürükleyici 360 görüntü yakalayın. Shotgun mikrofon performansı ve öne bakan bir ekran ile maks.

Max HyperSmooth
Yeni istikrar kralına merhaba de. Max HyperSmooth, bir GoPro'dan şimdiye kadarki en yumuşak videoyu, ayrıca istediğiniz zaman oyun değiştiren ufuk seviyesini sunar.

Dijital Lensler
Herhangi bir çekim yapmak için dört objektife hafifçe vurun: Dar, bozulmasız Linear, Wide ve Max SuperView - en geniş görüşümüz.

Reframe
GoPro uygulamasıyla, zihin bükme 360 ​​görüntülerini kolayca geleneksel videolara ve fotoğraflara dönüştürün. Telefonunuzdan oynatın, düzenleyin ve paylaşın.

360 Ses
Altı - evet, altı - dahili mikrofon, 360 ses, sürüklenme, rüzgar sesini azaltma ve bir GoPro'nun en iyi stereo sesini yakalamak için sürükleyici 360 ses yakalamak için bir araya geliyor.

PowerPano
Tek bir tıklamayla inanılmaz, bozulmayan 270 ° panoramik çekimler yapın. Hatta kendi fotoğraflarını çekebilir ve PowerPano resimlerini bile çekebilirsin.

Max TimeWarp
360 ve HERO modlarında büyüleyici, kırılmaz pürüzsüz hareketli zaman atlamalı videolar oluşturun. Ayrıca HERO modunda, kayıt sırasında gerçek zamanlı olarak girip çıkabilirsiniz.

Sağlam + Suya Dayanıklı
Bu bir GoPro — sert yapılmış. Gerçekten zor gitmek ister misin? Birlikte verilen koruyucu lenslere oturtun ve şarj edin. Ve 16ft (5m) 'ye kadar su geçirmez.

GoPro Uygulaması
Ele geçirmek. Düzenle. Paylaş. Tekrar et. GoPro uygulaması otomatik olarak harika düzenlemeler oluşturur ve bunları dünya ile paylaşmayı kolaylaştırır.

Çekimleri sen çağır.
Eller meşgul mü? "GoPro, kaydetmeye başla” gibi 13 ses komutundan birini söyleyin. Veya "GoPro, fotoğraf çekin.”


GoPro MAX 360 İncelemesi
Kameranızı gerçekten döndürmeden panoramik fotoğraflar ve videolar çekin GoPro MAX 360 Action Camera . Karşı taraftaki lensleri kullanarak, MAX, 360 ° görünümünde gerçekleşen her şeyi 4992 x 2496 çözünürlüklü video ve 5760 x 2880 fotoğraflarda yakalayabilir. Esneklik ve kolay paylaşım için fotoğraf ve video otomatik olarak fotoğraf makinesine eklenir. Gerektiğinde geleneksel GoPro HERO tarzı geniş açılı aksiyon çekimlerini yapmak için yalnızca bir lens kullanabilir.

MAX, yaratıcı video ve fotoğraflar için çeşitli modları destekler; örneğin, bozulmadan 270 ° fotoğraflar çekebilen PowerPano modu gibi. TimeWarp modu, değişken bir hız fonksiyonuyla standart HERO modunda kayıt yapmanızı sağlar; tek bir dokunuşla yavaşlatabilir, çekimlerinizi gerçek zamanlı olarak hızlandırabilirsiniz. MAX, görüntü kalitesini korurken çok küçük dosyaları kaydeden HEVC video formatını destekler ve SD kartınızda değerli yer tasarrufu sağlar.

Sadece doğru açı için seçilebilecek dört lens boyutu vardır: Çok geniş çekimler için Dar, Doğrusal, Geniş ve Maks. Süper Görüntü. HyperSmooth, hem HERO hem de 360 ​​modlarında süper sabit görüntüler için kamera içinde ufuk çizgisi içeren aksiyon çekimleriniz için yumuşak bir dengeleme sağlar. Kameranın küresel videosunu tamamlamak için, küresel ses de kaydedilir. Altı mikrofon kullanarak, her yönden gelen sesleri kaydederek tamamen sürükleyici bir 360 ° surround ses video oynatma deneyimi yaratabilirsiniz.

HERO7 veya HERO8 Black'e benzer şekilde, MAX 1080p'de sosyal medyaya canlı akışı destekler. Ayrıca hafif su çekimleri sırasında ve su sıçraması ve yağmurdan korunmak için 16 'ya kadar su geçirmez. Kameranın dokunmatik ekranı hızlı ve kolay yönetim sağlar, ancak elleriniz doluysa, MAX ondan fazla dil ve aksan ile 14 ses komutunu anlar. Sadece "GoPro, fotoğraf çek" deyince MAX cihazınız geçerli ayarlarınızı fotoğraf çekmek için kullanır. Ayrıca, videonuzu bilgisayarınıza boşaltmak için USB ve HDMI çıkış bağlantı noktalarına sahiptir.

MAX, 1600mAh şarj edilebilir lityum-iyon batarya, kavisli bir yapıştırıcı montaj, iki koruyucu lens, iki lens kapağı, montaj tokası ve şarj için bir USB C Tipi kablo ile birlikte gelir. MAX üzerinde kayıt yapmak için 128 GB'a kadar minimum 10 veya UHS-1 microSD kart gerekir.Kutu İçeriği:
GoPro MAX 360 Aksiyon Kamera
MAX 360 Kamera için GoPro Şarj Edilebilir Pil
MAX 360 Kamera için GoPro Lens Kapağı (Çift)
Kavisli Yapıştırıcı
2 x Koruyucu Lens
Parmak Vidalı Montaj Tokası
USB C Tipi Kablo
Mikrofiber Çanta
Gopro Türkiye Distribitörü Resmi Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler