Gopro Hero9 Black Edition Aksiyon Kamera

Gopro Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Gopro Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model CHDHX-901
5.499,00 TL
5.224,05 TL %5 İndirimli
4 X 1306,01 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırGopro Hero9 Black

Gopro Hero9 Black Aksiyon Kamera Genel Özellikler:
23,6 MP Sensör, 5K30 Video ve 20 MP Fotoğraflar
Liveview Görünüm Ön Ekran / Arka Dokunmatik Ekran
Web Kamerası Modu ve 1080p Canlı Yayın
HyperSmooth 3.0 Görüntü Sabitleme
Ayrılabilir Lens / Lens Modları
Su Geçirmez 33ft
8x Slow-Motion Yavaşlatılmış Çekim
TimeWarp 3.0 Hızlandırılmış Videolar
HindSight 30 Saniye Önce Kayıt Başlatma
Zamanlanmış Kayıt
Liveburst - Çekiminizden önce ve sonra 1,5 saniye kaydedin.
 

Çok daha büyük bir 23,6 MP sensör ekleyen GoPro, sağlam HERO9 Black ile bir kez daha ileri sıçrıyor ve çeşitli yeni temel özelliklerin yanı sıra yüksek detaylı 5K30 video ve 20 MP fotoğraf çekimi sağlıyor. Önceki HERO modelinde durum bilgilerini gösteren ön ekran artık 1,4" olarak daha büyüktür ve canlı bir görüntü sunarak vlog ve benzer kullanımlar için çekimleri kadrajlamanıza olanak tanır. Kamera içi ufuk seviyelendirme ile yeni bir HyperSmooth 3.0 dijital görüntü sabitleme gimbal olmadan daha akıcı, daha kararlı videolar üretmenizi sağlar. Tam bir aksiyon kamerası olsa da HERO9 Black, onu bir web kamerası olarak ve 1080p Full HD canlı akış için kullanmanıza izin veren muazzam özellik setini kullanır. Tüm aksiyon kamerası maceralarınız için kapsamlı bir çözüm ve daha fazlası, harici bir muhafaza gerektirmeden 33 'su geçirmez olan sağlam bir tasarımda. Opsiyonel bir dalış muhafazası, ayrıca kamerayı çok daha derin sulara götürmek için kullanılabilir.

Bir diğer yeni eklenti ise, HindSight adlı bir özellik de dahil olmak üzere, kayıt düğmesine basmadan önce 30 saniyelik video kaydetmenize olanak tanıyan ve bir baloda, oyun ve farklı video çekimleri için  o önemli beklenmedik anı asla kaçırmamanızı sağlayan bir PowerTools özellikleri paketidir.

Tüm bu özellikler bir güçlü hale getirmek için zaten bir araya gelse de HERO9 Black, kameranın önceki sürümlerinden taşınan ve bazıları da geliştirilmiş diğer birçok özellikle tamamlandı. Bunlar arasında dokunmatik yakınlaştırma, ham fotoğraf ve ses yakalama, hızlandırılmış ve gece atlamalı, 8x ağır çekim, gelişmiş 100 Mb / sn bit hızı, gelişmiş rüzgar gürültüsü azaltma özelliğine sahip üç mikrofon, Protune özellikli büyük 2,3 "arka dokunmatik ekran bulunur profesyonel video ve ses ayarları, "GoPro, fotoğraf çek" gibi 14 sesli komut ve çok daha fazlası.

HERO9 Black'in alt kısmında, ister ekstrem sporlar ister Facebook'ta canlı yayın olsun, tüm uygulamalarınız için GoPro'da bulunan 45'in üzerinde montaj aksesuarına kolayca takmanıza izin veren yerleşik, açılır-kapanır 2 uçlu bir montaj bulunur. Ayrıca, kameranın işlevlerini daha da genişletmek için, harici bir mikrofon ekleyen Media Modu ve daha fazla multimedya iş akışı için ek montaj ve sinyal çıkış seçenekleri gibi birden fazla isteğe bağlı eklenti modu sunulmaktadır. Kamera, sosyal medyayı göz önünde bulundurarak, Instagram gibi platformlar için ideal formatta fotoğraf çekmek için portre moduna geçmenize de olanak tanır. HERO9 Black'in bataryası, önceki modelin bataryasına kıyasla% 30 daha uzun, 1720mAh kapasiteye sahiptir ve kamerayı tek bir şarjla daha uzun süre çalıştırmanıza olanak tanır.


5K Video
5K30 çözünürlüğe kadar video yakalayın ve yakınlaştırırken bile yüksek ayrıntıları koruyun. Yeni bir 23,6 MP sensör içeren HERO9 Black, optimum görüntü kalitesi için gerçekçi görüntü keskinliği, akıcı hareket ve kamera içi ufuk seviyelendirme sağlar.

SuperPhoto ile 20 MP Fotoğraf
20 MP netlikte canlı, profesyonel kalitede fotoğraflar çekin. Doğru çekimi kolayca elde etmek için en iyi görüntü işlemeyi otomatik olarak seçmek için SuperPhoto uygulayın.

Genişletilebilir Modlar Sistemi
HERO9 Black, daha kapsamlı bir iş akışı için kamerayı genişleten birden fazla eklenti moduyla uyumludur. İsteğe bağlı modlar arasında Max Lens Modu, Light Mod ve Media Mod bulunur. Bu modlar arasında Media Mod (Yönlü mikrofon, HDMI bağlantı noktası ve daha fazlasını ekleyin), LED aydınlatma, Ekran Modu (Çerçeveleme + vlog oluşturma için ekstra geniş çevirme ekranı) ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Dahili Montaj
Artık ayrı bir çerçeve taşımak yok. Katlanan parmakları çevirin ve kameranızı neredeyse tüm montaj aksesuarlarına takın.

Ön Ekran + Arka Dokunmatik Ekran
HERO9 Black'in arka dokunmatik ekranı önceki kamera modelinden daha büyüktür ancak dokunmatik yakınlaştırma dahil aynı tanıdık özellikleri sunar. Ön ekran da yükseltildi ve şimdi durum göstergelerine ek olarak canlı bir önizleme gösteriyor. Artık çekiminizi doğrudan ön ekrandan çerçeveleyebilirsiniz.

Güçlü Pil
HERO9 Black'in 1720mAh bataryası, HERO8 Black'in bataryasından% 30 daha uzun batarya ömrüne sahiptir.

HyperSmooth 3.0
GoPro HERO9 Black, tüm ayarlarda kamera içi ufuk seviyelendirme ve güçlendirme sağlayan HyperSmooth 3.0 ile daha gelişmiş bir video sabitleme özelliğine sahiptir.

Ufuk Tesviye
Yeni Doğrusal + Ufuk Seviyelendirme dijital lens ile kamera içi ufuk seviyelendirme (% 45'e kadar eğim) artık mümkündür ve çekimlerinizin sabit ve düz kalmasına yardımcı olur.

TimeWarp 3.0
Yolda, yürüyerek veya başka herhangi bir yerde ilerlerken hızlandırılmış sahneleri kaydedin. TimeWarp 3.0, kayıt sırasında Gerçek Hızı (şimdi sesli) veya Yarı Hızı seçmenize olanak tanıyan Hız Rampası gibi özelliklerle anları yakalayarak zamanı yoğunlaştırır.

Sezgisel Dokunmatik Ekran
Arka dokunmatik ekran, kameranızı kontrol etmeyi, çekiminizi çerçevelemeyi, görüntüleri oynatmayı, selfie çekmeyi ve daha fazlasını kolaylaştırır.

1080p'de canlı yayın
HyperSmooth stabilizasyonu uygulanmış GoPro uygulaması aracılığıyla 1080p HD'de sosyal medyaya canlı akış yapın ve daha sonra kontrol etmek için akış görüntülerinizi bir microSD karta kaydetmekten çekinmeyin. (GoPro uygulaması iOS ve Android ile uyumludur; microSD kartlar ayrı satılır)

Web Kamerası Modu
1080p HD yayın yapmak için HERO9 Black'i bilgisayarınıza bağlayın. İdeal web kamerası kurulumunuzu oluşturmak için isteğe bağlı GoPro montajlarını kullanın.

Sağlam + Su Geçirmez
HERO9 Black, neredeyse tüm hava koşulları için dayanıklı olarak tasarlanmıştır ve herhangi bir su geçirmez muhafaza gerektirmeden kutusundan çıkar çıkmaz 33 'e kadar su geçirmezdir.

Güç Araçları
HERO9 Black; HindSight, LiveBurst, Zamanlanmış Yakalama ve Süre Yakalama gibi araçlarla yakalama seçeneklerini genişleten Elektrikli Araçlar akıllı yakalama ayarları paketine sahiptir.

HindSight
HindSight, kayda basmadan 30 saniye önce video çeker, böylece beklenmedik ilk vuruş gibi bir anı bir daha asla kaçırmazsınız. HindSight açıkken kamera, siz deklanşöre basmadan önce 30 saniyelik video ve siz kaydı durdurana kadar bundan sonraki her şeyi çekecektir.

LiveBurst
Çekiminizden 1,5 saniye önce ve sonra olanları kaydedin, ardından en iyi resim veya paylaşılabilir bir video için en sevdiğiniz tek kareyi seçin.

Zamanlanmış Yakalama
Bu özellik, çekiminizin başlangıç ​​zamanını önceden planlamanıza olanak tanır.

Süre Yakalama
HERO9 Black'in otomatik olarak durmadan önce ne kadar süre kayıt yapacağını seçin.

Gece Atlamalı Video
Tümü fotoğraf makinesinde işlenen 4K, 2.7K 4: 3, 1440p veya 1080p'de gece hızlandırılmış videolar çekin.

Ön Ayarlar + Özel Ön Ayarlar
HERO9 Black; Standart, Aktivite, Sinematik ve Ağır Çekim çekimleri için önerilen video ön ayarlarıyla önceden yüklenmiş olarak gelir. Favori ayarlarınıza hızlı erişim için özel ön ayarlar bile oluşturabilirsiniz.

Dijital Lensler
Efsanevi çekimler, dijital bir lense dokunmak kadar kolaydır. Artık Dar, Doğrusal, Geniş, Süper Görünüm ve Doğrusal + Ufuk Dengeleme arasında geçiş yapabilirsiniz.

Ses kontrolü
"GoPro, fotoğraf çek" gibi 14 sesli komutla eller serbest kullanımına geçin. Kamera kapalı olsa bile, "GoPro, aç" diyebilirsiniz. HERO9 Black, İngilizce (ABD, Birleşik Krallık, Avustralya ve Hindistan), Çince (Mandarin), Fransızca, Almanca, Türkçe, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce (BR), Rusça, İspanyolca (AB ve NA) ve İsveççe'yi anlıyor.

Dikey Yönlendirme
Snapchat ve Instagram'ınız için dikey yönde fotoğraf ve video çekin.

Zamanlayıcı
Kendinizi grup çekimine veya grup videosuna dahil edin. Zamanlayıcı, bir GoPro selfie çekmeyi veya tüm ekibinizi kareye sığdırmayı kolaylaştırır.

Ham Fotoğraf
Raw modu, düzenlemede en fazla esnekliği sağlar ve tekli ve çoklu çekim sekanslarının yanı sıra hızlandırılmış ve seri çekim fotoğraflar için kullanılabilir.

8x Ağır Çekim
HyperSmooth 3.0 sabitleme özelliğine sahip ultra yüksek kare hızlı 1080p240 video, bu popüler efekt için 8 kata kadar ağır çekim sağlar.

Android Cihazlara USB Type-C Aktarımı
Resimleri ve videoları aktar


Kutu İçeriği:
GoPro HERO9 Black
Batarya
Curved Adhesive Mount
Mounting Buckle + Thumbscrew
USB Type-C Cable
Carry Case
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler