Gopro Dual Battery Charger İkili Şarj Cihazı + Batarya (Hero9 Black)

Gopro Hero 9 Uyumlu İkili Şarj Cihazı ve Bataryası | Gopro Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Gopro Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model ADDBD-001

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Gopro Dual Battery Charger İkili Şarj Cihazı + Batarya (Hero9 Black)

Bu Çift Pil Şarj Cihazı ve GoPro'nuz için yedek 1720mAh lityum iyon pil ile aynı anda iki GoPro pili rahatça şarj edin. Çoğu USB bağlantı noktası üzerinden şarj olur. % 38'e kadar daha hızlı şarj için, 1 bunu isteğe bağlı GoPro Supercharger (Uluslararası Çift Bağlantı Noktalı Şarj Cihazı) ile kullanın. Çift LED gösterge ışıkları şarj durumunu gösterir.
Aynı anda 2 GoPro pili uygun şekilde şarj eder
Şarjı optimize eder, böylece mümkün olan en kısa sürede tam dolu bir pil elde edersiniz
USB bağlantı noktası üzerinden ücretlendirme; daha hızlı şarj için isteğe bağlı GoPro Supercharger (Uluslararası Çift Bağlantı Noktalı Şarj Cihazı) ile kullanın
Yedek bir 1720mAh lityum iyon şarj edilebilir pil içerir
Çift LED ışıklar, her iki pilin de şarj durumunu gösterir
Kameranızı kullanırken yedek pillerinizi şarj etmenizi sağlar

Uyarı: Şarj cihazıyla yalnızca GoPro pilleri kullanın. Hasar görmüş pilleri kullanmayın. Kamera kullanım kılavuzundaki tüm uyarıları ve talimatları izleyin.


GoPro ADDBD-001 İnceleme:
HERO9 Black için GoPro İkili Pil Şarj Cihazı + Pil, yedek bir HERO9 Siyah 1720mAh pil içerir ve iki 1720mAh GoPro pil için eşzamanlı çift şarj cihazı içerir. Şarj cihazında bir USB Type-C güç bağlantı noktası vardır ve USB duvar prizi adaptörleri veya diğer USB güç kaynakları ile kullanım için bir USB Type-C - Type-A kablosuyla birlikte gelir.


Kutu İçeriği:
1x HERO9 Black için Çift Pil Şarj Cihazı
1x HERO9 Black için Şarj Edilebilir Pil
1x USB ‑ C Kablosu 1,5 ft (0,45 m)


Uyumlu Ürünler