G-Technology 2TB ArmorATD USB 3.1 140MB/s Taşınabilir Harici Hard Disk

G-Technology Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | G-Technology Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Model 0G10434-1
919,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırG-Technology 2TB ArmorATD USB 3.1 140MB/s Taşınabilir Harici Hard Disk
G-Technology'nin 2TB ArmorATD USB 3.1 Gen 1 harici sabit sürücüsü, darbelere dayanabilen sağlam, her türlü araziye uygun bir sürücüdür. Dayanıklı bir kauçuk tampon, bir alüminyum muhafaza ve dahili şok montajlarından oluşan üç katmanlı şok direnci ile inşa edilen ArmorATD, halı kaplı veya beton bir zeminde 1000 pound basınca ve 3,9 inçe kadar düşmeye dayanabilir . Ayrıca yağmur, kum ve toza karşı koruma sağlayan IP54 sınıfıdır.

G-Technology, ArmorATD'yi 2 TB kapasite ve 140 MB / sn'ye varan veri aktarım hızları ile tasarladı. Kutudan çıktığı anda hem Windows hem de Mac ile uyumludur ve herhangi bir yeniden biçimlendirme gerektirmez. Bu sürücüyü ana sisteminize bağlamak için, sürücüde Thunderbolt 3 ile uyumlu bir USB 3.1 Gen 1 Type-C arayüzü vardır. Güç, USB veya Thunderbolt veri yolu üzerinden sağlanır, yani harici güç adaptörlerine gerek yoktur . USB Type-C - Type-C ve USB Type-C - Type-A kabloları dahildir.


Üç Katmanlı Şok Direnci
Dahili şok bağlantıları, sağlam bir alüminyum muhafaza ve koruyucu bir lastik tampon ile fotoğraflarınızı ve video çekimlerinizi darbelere karşı korur.

Vahşi Doğadan Koruma
Yağmur ve toza dayanıklılık için IP54 sınıfı, ayrıca 1000 pound'a kadar ezilmeye ve halı veya beton bir zeminde 3,9 inçe kadar düşmeye dayanıklı olan yeri doldurulamaz çekimleriniz, bir sonraki varış noktanıza giden yoldaki unsurlara meydan okuyabilir.

Macera Odası
1 TB'a kadar depolama, fotoğraflarınızı, çekimlerinizi ve dosyalarınızı neredeyse maceranızın sizi götürdüğü her yerde yedeklemeniz için bol miktarda alan sağlar.

USB C Tipi Hazır
USB Type-C bağlantısı, Thunderbolt 3 desteğiyle tak ve çalıştır depolama sağlar. Daha fazla uyumluluk için USB Type-C - USB Type-A adaptörü de vardır.

Mac ve Windows ile Kullanıma Hazır
ArmorATD, kutudan çıktığı haliyle macOS 10.12 ve sonraki sürümlerin yanı sıra Windows 10, 8.1 ve 7 ile herhangi bir ek yeniden biçimlendirme gerekmeden çalışır.


Teknik Özellikler:
Kapasite : 2 TB
Arayüz : USB 3.1, 1. Nesil
Aktarım Hızı : up to 140MB/s
Uyumluluk : macOS 10.12+, Windows 10, 8.1, 7, USB-C ile kullanıma hazır; USB 3.0 ve Thunderbolt 3 ile uyumlu
Boyutlar (L X W X H): 130.05mm x 87.12mm x 21.08mm


Kutu İçeriği:
G-Technology 2TB ArmorATD USB 3.1 Gen 1 Harici Sabit Sürücü
USB Type-C - Type-C Kablosu
USB Tip-C'den Tip-A'ya Adaptör
Garanti Belgesi