29 Nisan - 17 Mayıs sokağa çıkma kısıtlamaları süresince verilecek siparişler kısıtlama bitiminde siparişlerin geliş sırasına göre kargoya verilecektir. Bu süreçte yaşanabilecek olası aksamalar için şimdiden özür dileriz.


Fujifilm 50-230mm XC f4.5-6.7 OIS Zoom Lens (Gümüş)

Marka
Model 50-230mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

Dar açılı (Tele), optik kaydırmalı (zoom) objektif
FUJINON XC50-230mm F4.5-6.7 OIS objektifinin geniş optik kaydırma (zoom) aralığı, tüm alanda tutarlı ve üstün bir optik başarım ile 76mm (135mm biçimine eşdeğer) ile başlar ve 350mm (135mm biçimine eşdeğer) odak uzaklığına kadar gider. Güçlü 50-230mm objektif, uzak mesâfede olan konunuzu berrak bir biçimde çekebilmenizi sağlar. 10 küme hâlinde toplanmış 13 adet tamâmen cam merceklerden oluşan objektife, resim bozulmasını önleyen 1 adet asferik (küresel olmayan) ve bir adet ED mercek de dâhildir. Az ışıklı ortamlarda veyâ uzun odak uzaklığı ile yapılan çekimlerde bulanıklığı etkin biçimde asgarî düzeye indiren optik resim sâbitleme sistemi sâyesinde üstün bir optik başarım sağlanır. Hafif yapılandırılmış objektifin yüksek kesinlikle çalışan bir motor ile donatılmış olması sonucunda çok hızlı otomatik netleştirme (AF) yapılır ve optik kaydırma mekanizmasından kaynaklanan kumlanmalar bastırılır.

FUJIFILM X-Pro1 ve X-E1 kullanıcıları için:
FUJINON XC50-230mmF4.5-6.7 OIS objektifi, mümkün olduğu kadar hafif yapılandırılması nedeni ile bir diyafram halkası içermez. Bu objektifi kullandığınızda lütfen, makinenizin ürün bilgisi yazılımını güncelledikten sonra diyafram ayarını makine üzerinden yapınız.