FANTASEA ÜRÜN TÜKETİCİ GARANTİSİ

“Fantasea”, bu Fantasea Line markalı ürünü, malzeme ve işçilik kusurlarına karşı, makul kullanım koşullarında iki (2) yıl boyunca garanti eder. Bu garanti, son kullanıcının Fantasea'dan veya yetkili bir Fantasea bayisinden perakende satın alma tarihinden itibaren geçerlidir. Bu garanti, ürünün herhangi bir ticari kullanımını kapsamaz.

Bir ürün arızası ortaya çıkarsa ve Garanti Süresi içinde geçerli bir talep alınırsa Fantasea veya yetkili servis tesisleri ücretsiz olarak ürün kusurunu onaracak ve ürünü yeni olan veya servis verilebilen kullanılmış parçalardan üretilen ve en azından işlevsel olarak orijinal ürüne eşdeğer bir ürünle değiştirecektir.

Garanti, orijinal garanti süresinin ötesine geçmeyecektir. Fantasea Ürününüz satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde kaydedilmelidir. Satın alma tarihini gösteren satın alma belgesini saklamanız gerekir; garanti servisine ihtiyacınız varsa satın alma belgesini göstermeniz gerekebilir. 

Garanti koşulları: 

1. Garanti yalnızca orijinal alıcı için geçerlidir. Devir ve temlik edilemez. 

2. Garanti, yanlış kullanım, kötüye kullanım, ihmal veya kazalardan kaynaklanan hasarları kapsamaz. Ürünün uygun bakımı sahibinin sorumluluğundadır. 

3. Garanti, Fantasea ürünü içerisine konan kamera ve lenslere gelecek herhangi bir hasarı kapsamaz! İlk kullanımda ürünün sualtına içine kamera konmadan indirilmesi ve sızdırmazlık testi yapılması şiddetle tavsiye edilir.

4. Garanti, yetkisiz yedek parçaların veya yetkisiz tesisler tarafından gerçekleştirilen servislerin kullanımından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı hasarı kapsamaz.  

5. Garanti, Fantasea ürünü içerisinde kullanılan kameranın görüntü kaydedemesi veya kaydedilen görüntünün kaybolması veya silinmesine yönelik zararları kapsamaz.

5. Ürünü Fantasea'ya veya yetkili servislerine geri gönderme maliyeti müşterinin sorumluluğundadır. Lütfen ürününüzü çevrimiçi olarak bu URL'ye kaydedin; www.fantasea.com/registration