Duracell CEF14 Yüksek Hızlı Şarj Cihazı + 2x 1300 mAh AA + 2x 750 mAh AAA

Duracell Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Duracell Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model CEF14

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Duracell CEF14 Yüksek Hızlı Şarj Cihazı + 2x 1300 mAh AA + 2x 750 mAh AAA

Yalnızca 45 dakika şarjdan sonra 4 saat kullanım* Günlük ihtiyaçlarınız için basit, güvenli ve güvenilir bir çözüm olan bu şarj cihazı, 4 AA pili 4 saatte şarj edebilir**. 5 yıllık Duracell garantisi, kısmi şarj göstergesi, aşırı ısınmayı önleyen otomatik kapanma ve dokuz güvenlik özelliği, güvenli kullanım ve kullan at pillere göre tasarruf anlamına gelir.
*İki AA pil şarj edilirken; sonuçlar cihaza ve kullanım şekillerine göre değişir
**Duracell 1.300 mAh AA Nikel Metal Hidrit piller kullanılırken yaklaşık %90 şarj


Açıklama
Duracell Şarj Cihazı, hayatınızdaki hiçbir şeyi kaçırmamanızı sağlayan, basit, güvenli ve güvenilir çözümünüzdür. Bu yüksek hızlı şarj cihazı, 4 AA pili yalnızca 4 saatte şarj edebilir*; bu, dünya çapında en çok satan rakibinden %75 daha hızlıdır**. Duracell Değer Şarj Cihazı, kısmi şarj göstergesine sahiptir. Pillerinizin çabucak hazır olmasına ihtiyaç duyduğunuz o anlar için. Yalnızca 45 dakika şarjla 4 saate kadar kullanım sağlar**. 9 güvenlik özelliği, ihtiyaç duyduğunuz güce hiçbir endişe duymadan kavuşmanızı sağlar. Şarj cihazı, Duracell’in uzun ömürlü gücüne her gün güvenebilmeniz için 5 yıllık Duracell garantisine sahiptir. Hayatınızda yeni bir maceraya tam güç, yüksek performans ve yüksek değerle başlayın – mükemmel denge.


5 Yıl Garanti
Duracell Şarj Cihazı beş yıl garantilidir.

Yüksek Hızlı Şarj Cihazı
Duracell Şarj Cihazı, 4 AA pili 4 saatte şarj eder**

AA ve AAA pilleri şarj eder
Tüm şarj edilebilir AA ve AAA pilleri şarj eder.

Kısmi Şarj Göstergesi
45 dakika* şarjdan sonra, yeşil LED ışıkları yanarak kısmi şarjın tamamlandığını ve pillerinizin dört saate kadar kullanıma hazır olduğunu bildirir.

Dokuz Güvenlik Özelliği
Cihaz, yüksek ve düşük voltaj ve kısa devre koruması gibi önemli güvenlik özelliklerine sahiptir. Ek olarak, belirli bir süre sonra şarj sistemini kapatan bir güvenlik zamanlayıcısına sahiptir.

Otomatik Kapanma
Piller tamamen şarj olduktan sonra, şarj cihazı aşırı ısınmayı önlemek için otomatik olarak kapanır. Minimum şarj akımı, pillerin şarj cihazı kapandıktan sonra kendi kendilerine boşalmasını önler.


Paket İçeriği:
1x Duracell CEF14 Yüksek Hızlı Şarj Cihazı
2x 1300 mAh AA Pil
2x 750 mAh AAA Pil

 


Uyumlu Ürünler