Duracell AAA 900 mAh Ni-MH Şarjlı İnce Kalem Pil (2'li Paket)

Marka
Model HR03/DC2400
29,00 TL


 Listeme Ekle  KarşılaştırDuracell AAA 900 mAh Ni-MH Şarjlı İnce Kalem Pil (2'li Paket)

Duracell Şarj Edilebilir Turbo AAA piller 400 defaya kadar yeniden şarj edilebilir ve Uzun Ömürlü İyon Çekirdekle, her pilden inanılmaz bir güç alırsınız. Ayrıca, cihazlarınıza anında güç verebilmeniz için ön şarjlı olarak gelirler ve kullanılmadıklarında 12 aya kadar dolu kalırlar. Ek olarak, kullanılmayan Duracell piller için 5 yıl dayanma garantisi mevcuttur. Bu güçlü NiMH piller, tüm NiMH şarj cihazlarıyla çalışır.


Enerji dolu bir hayatta, durmak istemezsiniz. Bu yüzden, kendilerini, sizi ve cihazlarınızı hızla yeniden şarj eden şarj edilebilir piller kullanırsınız. Peki, basit bir yeniden şarj enerji ihtiyaçlarınız için yeterli değilse. Dijital kamera veya kablosuz oyun kontrol konsolu gibi yüksek derecede enerji tüketen cihazlarınızla en iyi verim ile kullanabilmek istiyorsanız? Bu ihtiyaçlar için çözüm Duracell Şarj Edilebilir Turbo pillerdir. Duracell’in Duralock teknolojisi şarj edilebilir pillerinizin güç kaybetmesini önler, böylece pilleriniz 12 aya kadar şarjlı kalır (kullanılmadıklarında) ve 5 yıla kadar dayanma garantilidir.Ek olarak, Duracell Şarj Edilebilir Turbo piller ön şarjlı olarak satılır, böylece rahatlayabilir ve cihazlarınıza hemen güç verebilirsiniz. Güçlü, değil mi?
*Veya 400 defaya kadar yeniden şarj, hangisi önce olursa.


Özellikler:

57 saate kadar
Duracell Şarj Edilebilir Turbo AA, kablosuz oyun kontrol konsollarında 57 saate kadar dayanır**.
**Sonuçlar cihaza göre değişebilir.

Her şarjda uzun ömürlü güç
Duracell’in Duralock teknolojisi şarj edilebilir pillerinizin güç kaybetmesini önler, böylece pilleriniz 12 aya kadar şarjlı kalır (kullanılmadıklarında) ve 5 yıla kadar (veya 400 defaya kadar yeniden şarj, hangisi önce olursa) dayanma garantilidir.

302 fotoğrafa kadar
Duracell Şarj Edilebilir Turbo AA, dijital kamerayle 302 adede kadar fotoğraf çekmenizi sağlar**
**Sonuçlar cihaza göre değişebilir.

400 defaya kadar yeniden şarj
Duracell Şarj Edilebilir Turbo piller, 400 keze kadar yeniden şarj edilebilir


Paket İçeriği:
2x Duracell AAA 900 mAh Ni-MH Şarjlı İnce Kalem Pil