DJI Ryze Tech Tello Multikopter

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model Tello
849,00 TL
699,00 TL %18 İndirimli


 Listeme Ekle  Karşılaştır


 

DJI Ryze Tech Tello Multikopter
Ryze Tech ile ortaklaşa inşa edilen DJI Tello Quadcopter, sevimli, eğlenceli ve eğitici bir quadcopter drone olacak şekilde tasarlanmıştır. Minik form faktörü ve akıllı Intel işlemcisi, akıllı telefon kontrolü ile heyecanlı uçuş manevralarını bir araya getirmeyi mümkün kılıyor. Manevralar için sezgisel kontroller ile ücretsiz Tello uygulamasını indirin ve devam edin. Ürünle birlikte verilen batarya, tam şarjla 13 dakikalık uçuşa kadar güç sağlar.

Tello'nun ön tarafında, 720p videoyu akıllı telefonunuza geri aktarabilir ve 5 megapiksel fotoğraflar çekebilir. Akıllı uçuş işlemcisi, bazı özel çekim açıları için kamera hareketlerini koordine edebilir. Görme konumlandırma sistemi, istendiğinde istikrarlı gezinmenin sağlanması için aşağı bakan bir kamera kullanır. 

Tello ayrıca dört çift pervane ve pervane koruması da içerir. Çok renkli üst plakalar, drone'nuzun görünümünü özelleştirmek için ayrı ayrı mevcuttur. 

Yeni Başlayanlar İçin Harika
Tello drone uçurmak kolay. Sadece app ile telefonunuza indirin ve kelimenin tam anlamıyla drone uçurmaya başlayabilirsiniz. Akışkan hava hareketleri için 8D döndürmeyi etkinleştirmek için akıllı telefonunuzda hızlıca kaydırın. Daha dokunulur kontrol istiyorsanız, akıllı telefonunuza bir Bluetooth kontrol cihazı bağlayın ve daha geleneksel bir şekilde uçun. 

Dahili kamera
Tello, çift anten dizisini kullanarak 720p video veya 5MP fotoğraflarını akıllı telefonunuza 330 'uzaklığa kadar gönderebilir. Elektronik görüntü sabitleme, fotoğraflarınızı ve videolarınızı sabit tutmaya yardımcı olur. Koordineli uçuş hareketleri, profesyonel videolar için 'daire', '360' ve 'yukarı-yukarı-ve-uzatma stilleri ile kısa videolar çekmenizi sağlar. 

Öğrenmek ve Oluşturmak için Tello'yu Kullan
Ryze Tech, çocuklar ve gençlerin eğlenirken programlamanın temellerini öğrenmelerini sağlayan, MIT tarafından geliştirilen bir görsel kodlama sistemi olan Scratch ile programlanabilir. Daha gelişmiş bir kullanıcıysanız, Tello SDK'yı kullanarak yazılım uygulamaları da geliştirebilirsiniz. 

Güvenlik özellikleri
Tello'nun hafif ancak dayanıklı tasarımı, güvenle uçmanızı kolaylaştıran yazılım ve donanım korumalarına sahiptir.

  • Otomatik Kalkış / İniş: Tek bir dokunuş ile kaldırın veya indirin
  • Düşük Pil Koruması: Piliniz azaldığında uyarılar söner
  • Arıza Koruması: Bağlantınız kesilse bile güvenli bir şekilde toprağa indirin.
  • Görüş Konumlandırma Sistemi: Hassas gezinmeyi kolaylaştıran aşağı bakan kamera 

 


Uyumlu Ürünler