DJI Ronin-S Essentials Kit

DJI Resmi Türkiye Distribitörü Garantili
Marka
Model Ronin-S

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

DJI Ronin-S Essentials Kit

Standart DJI Ronin-S bir odaklama tekerleği, kontrol kabloları, bir güç adaptörü ve diğer aksesuarlar ile birlikte gelirken, Essentials Kit çekime başlamak için gereken temel aksesuarları içerir. 

Panorama
Panoramik fotoğraflar çekmek için Ronin-S kullanın.

Hızlandırılmış ve Hareketli Atlamalı (Time-Lapse and Motion-Lapse)
Android ve iOS için DJI Ronin uygulamasını kullanarak, kameranızı belirli aralıklarda fotoğraf çekebilecek şekilde kontrol edebilirsiniz; bunlar, sırayla birleştirildiğinde ve sıralandığında yaratıcı, hızlandırılmış filmler oluşturabilir. Ayrıca uygulamanın içindeki hızlandırılmış fotoğrafçılıkta gimbalın izleyeceği bir yol da önceden ayarlayabilirsiniz. Gimbal hareketi, çözünürlüğü azaltabilecek üretim sonrası araçları kullanmadan bitmiş ürününüze dinamik hareket katar.

Tracking
Track fonksiyonu ile tekrarlanabilir bir yalpalama hareketi programlayabilirsiniz. Bu işleve sahip olmak, sahneleri tam olarak engellemeniz gerektiğinde ve aktif operatör girişi olmadan yürütülmesi için karmaşık kamera hareketleri gerektirdiğinde harikadır.

Ofset Rulo Motoru
Rulo motorun dengelenmesi ile Ronin-S, kamerayı merdane ekseninin üstünde tutar ve kameranın LCD ekranını engeller. Bu tasarım aynı zamanda dik moddan alt moda geçerken meydana gelen kamera sarsıntısını da azaltır ve bunun tersi de geçerlidir.

SmoothTrack
Ronin-S'nin tepkisini çekim tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. İki cevap tipi kaydedilebilir ve mod düğmesine tek bir tıklama ile anında geri çağrılabilir. Her türlü çekim koşuluna hazır olmak için, yumuşak bir kamera hareketinden hızlı bir şekilde harekete geçmek için bir düğmeyi kullanın.

Modüler tasarım
Ronin-S modüler olacak şekilde inşa edildi. Doğrudan bağlı ve kablosuz aksesuarlar desteklenir. Örneğin, Master Wheels ve Master Force gibi ayrı olarak bulunan DJI kontrol cihazları, Ronin-S'nin profesyonel senaryolarda kullanılabilirliğini arttırır. S-Bus bağlantısı, bu standart protokolle uyumlu üçüncü taraf kontrollerini destekler.

Çok yönlülük
Ronin-S, düşük açılı çekimler için bir RC buggy üzerine monte edilebilir, hatta bir perdeye monte edildiğinde dengelenmiş bir uzak kafa gibi davranabilir. DJI Odak Komuta Ünitesi, standart kulp ile çalışırken yaratıcıların odağı çekmelerini sağlayan aksesuar platformuna monte edilebilir. Ronin-S'yi, gimbal, netleme veya kamera deklanşörünün kontrolünden ödün vermeden çift el tipi bir bara da takabilirsiniz.

Multitasker
Ronin-S'de, mikrofon, LED ışık veya kablosuz video vericisi gibi eklentiler için tam destek sağlayan birden fazla aksesuar yuvası bulunmaktadır. Master Force gibi DJI kontrol cihazlarıyla uyumluluk, sezgisel kontroller sağlar. Master Wheels ayrıca uzaktan operatörlere hassas yalpalama hareketleri sağlayabilir.

Özellikler
Ronin-S Tam Aksesuarla
3.5 kg Taşıma Kapasitesi
Tetikleyici ve Mod Kontrol Düğmeleri
Ekran Görünürlüğü için Ofset Rulo Motor
Tek Şarjla 12 Saatlik Çalışma
Android / iOS Uygulaması ile Ek İşlevler
360 ° Pan, 280 ° Eğim, 360 ° Döndürme
Time-Lapse ve Motion-Lapse
Gelişmiş 32-Bit ARM İşlemci
2.4 / 5.8 GHz Receiver Desteği
D-Bus receiver desteği
Genişletilmiş GPS desteği
Kayma halkası boyunca 360 ° sürekli dönüş
Spor modu desteği
Hızlı kayıt fonksiyonu
Sanal joystick işlemi için destek
DJI özel kodlamalı gimbal tahrik motorlarıDJI RONIN S NASIL KURULUR? RONIN-S KURULUM VE DENGE AYARLAMA VIDEOSU


Paket İçeriği
DJI Ronin-S Essentials Kit
Ronin-S
Dahili Pille BG37 Grip
Kamera montaj plakası
3 x 1/4 "-20 Kamera Vidası
USB C Tipi Kablo
Lens Desteği
Kamera yükseltici
Genişletilmiş Grip / Tripod (Plastik)
Gimbal için Askı
Çanta

 


Uyumlu Ürünler