DJI Osmo Pocket Charging Case Şarj Kutusu

DJI Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | DJI Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model Osmo Pocket Part 2


 Listeme Ekle  KarşılaştırDJI Osmo Pocket Charging Case Şarj Kutusu
DJI Osmo Pocket Şarj Kutusu, Osmo Pocket Gimbal için taşınabilir bir güç bankasıdır ve hareket halindeyken gimbal'i şarj etmenizi sağlar. Bu konuda özel olan şey, güç bankalarının normalde yaptığı gibi bir kablo ile gimbal'a bağlamak yerine, gimbali içine bir pil yuvasına düzgün bir şekilde yerleştirmeniz için tasarlanmıştır. Kasa 1500mAh şarj gücü sağlar ve gücü tükendiğinde bir USB portu üzerinden şarj edilebilir. Çoğu akıllı telefonu şarj etmek için kullanılan isteğe bağlı bir mikro USB Tip B kablosu gerektirir.

Kompakt çanta, gimbali şarj ettikten sonra bir depolama çözümü olarak da hizmet eder, böylece ikisi çantanızda daha az yer kaplar. Sadece gimbal değil, aynı zamanda iki microSD kart, dört ND filtre ve iki akıllı telefon adaptörü de barındırıyor. Kasa, rahat ve verimli bir şekilde kullanmanıza izin veren spin-to-open bir tasarıma sahiptir.

İpucu: Osmo Pocket'e takılan çıkartmalar, ekran filmleri ve diğer aksesuarlar kameranın kalınlığını artırarak şarj kutusundan çıkarılmasını zorlaştıracak. Lütfen Osmo Pocket'e fazladan bir ek bağlı olmadığından emin olun.


Özellikler:
Osmo Pocket Gimbal için taşınabilir güç bankası
Osmo Pocket için tam uyumlu
1500mAh şarj gücü
USB bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilir
Osmo Pocket, iki microSD kart, dört ND filtre ve iki akıllı telefon adaptörünü saklar
Spin-to-open tasarımı (çevir-aç tasarımı)


Teknik özellikler:
Kapasite: 1500 mAh
Şarj Portu: Kasayı Şarj Etmek İçin Mikro USB Tip B Harici Port
Boyutlar: 4.8 cm Çap, 14.7 cm Uzunluk
Ağırlık: 169 g


Kutu İçeriği:
DJI Osmo Pocket Şarj Kutusu