DJI Osmo Mobile 4 OM4 Gimbal (Akıllı Telefon İçin)

DJI Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | DJI Yetkili Ana Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model Osmo Mobile 4 OM4

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

DJI Osmo Mobile 4 Gimbal (Akıllı Telefon İçin)
DJI Osmo Mobile 4 Gimbal, halihazırda etkileyici olan Osmo Mobile 3'ü geliştirmek için tasarlanan DJI OM 4 akıllı telefon gimbal, dengelemesi ve katlanması daha kolay olan daha kompakt bir çerçeve ile öncekinden daha güçlü bir motor ve daha fazla tork sunuyor. Manyetik akıllı telefon montajı sayesinde akıllı telefonunuzu takmak da her zamankinden daha kolay.

Genel Özellikler:
Akıllı Telefon Katlanabilir Gimbal Sabitleyici
IOS ve Android Uyumlu
3 Eksenli Görüntü Sabitleme
Manyetik Telefon Tutucu, Daha Güçlü Tork
Daha da Kompakt, 290 g'a Kadar Taşıma Kapasitesi
3.3 inç / 84 mm Enine Kadar Olan Akıllı Telefonlara Uyumlu
El Hareket Kontrolü, Şekil Tanıma


DJI Mobile 4 İnceleme:
DJI OM 4, DJI Mimo uygulamasıyla kontrol edilebilir (iOS veya Android cihazlar için mevcuttur), Bluetooth 5.0'ı destekler ve Spor ve Başlangıç ​​modları gibi yakalamaya çalıştığınız her şeyi basitleştirmeye yardımcı olacak bir dizi farklı moda sahiptir. El hareketi kontrolü ve vücut şekli tanıma gibi gelişmiş özellikler, kullanım kolaylığını tamamlamaya yardımcı olur.

3,3 inç genişliğe kadar herhangi bir akıllı telefonu telefon yuvasına monte edebilirsiniz ve manyetik telefon tutucusu ve akıllı telefon manyetik halkası, basit ve hızlı bir şekilde takılıp sökülmesine olanak tanır.Entegre akıllı sensör, akıllı telefonunuzun ne zaman monte edildiğini bile söyler.

Yeniden tasarlanan sap, 15 ° 'lik bir açıyla kavramak için daha rahattır ve size şarj sırasında tüm bağlantı noktalarına erişilebilirlik ve gimbalın kendisine daha fazla aksesuar monte etme yeteneği gibi bir dizi başka iyileştirme sağlar.

OM 4, Portre, Alttan Çıkarma, Manzara, Hızlandırılmış Çekim, Dinamik Yakınlaştırma (Dolly Zoom), Hyperlapse, gelişmiş Panorama, Ağır Çekim, Başlangıç tarzı döndürme dahil olmak üzere birden fazla çekim modu ve işlevi sağlamak için DJI Mimo mobil uygulamasıyla senkronize olur ve hızlı çekim için Spor modu. Koldaki kumanda kolu kontrollerini kullanmanın yanı sıra, hareketinizi izlemek, bir selfie çekmek veya akıllı telefon kameranızı başlatmak / durdurmak için gimbali kontrol etmek için el hareketlerini de kullanabilirsiniz, böylece kayıt düğmesine veya herhangi bir kontrole dokunun. ActiveTrack 3.0 ile manuel seçim yapmaya gerek kalmadan insan denekleri izlemek için vücut şekillerini otomatik olarak izleyebilir.

Yerleşik pil çalışma süresi yaklaşık 15 saattir ve birlikte verilen USB Type-C kablosunu kullanarak şarj etmek yaklaşık 2,5 saat sürer. Gimbal'i çalıştırırken telefonunuzu veya diğer aksesuarları şarj etmek için kolun arkasında bir USB Type-A güç çıkışı vardır. Gimbal sapının alt kısmında, gimbali birlikte verilen tripod veya diğer aksesuara monte etmek için 1/4 "-20 montaj dişi bulunur. Bir saklama çantası ve bilek kayışı da gimbal ile birlikte verilir.

DJI Mimo Uygulaması
Uygulamaya yerleşik ActiveTrack 3.0 teknolojisi, OM 4'ün siz hareket ederken telefonunuzu otomatik olarak size dönük tutmasını sağlar
Hareket kontrolü: Fotoğraf çekmek, video kaydetmek veya bir konuyu izlemek için belirli el hareketlerini okur
Bir kişinin daha doğru takibi için vücut şekli tanıma
Daha hızlı hareketler için yeni Spor modu
Modlar / Fonksiyonlar: Standart, Portre, Alttan Çekim, El Feneri, Hızlandırılmış, Hyperlapse ve Panorama
YouTube Canlı kullanarak canlı yayın anları
Tripod olmadan ışık izleri, yıldız izleri ve çarpıcı şekilde bulanık arabalar üretmek için bir saniye uzunluğunda pozlar alın

OM 4 Nasıl Kullanılır?


Akıllı Özellikler:
ActiveTrack 3.0: ActiveTrack 3.0, aşağıdaki konuları parkta bir yürüyüşe çıkarır. Bu sürüm yetişkinleri, çocukları ve evcil hayvanları daha yüksek doğrulukla tanır ve hatta joystick ile görüntü kompozisyonunuzda ince ayar yapabilirsiniz.
Hikaye Modu: Nasıl filme alınacağı veya düzenleneceği konusunda emin değil misiniz? DJO OM4 ile Büyüleyici görüntüler çekerken anı yakalamak için Hikaye modunun tek dokunuşlu yaratıcı şablonlarını deneyin.
DynamicZoom: Minimum çabayla bir Hollywood hissi veren yaratıcı bir zum çekimi olan akıllara durgunluk veren "Hitchcock efektini” deneyin. Gelişmiş algoritmalar ne yapılacağını bilir, bu nedenle tek yapmanız gereken dokunup yürümek.
CloneMe Pano: Hiç aynı anda birden fazla yerde olmak istediniz mi? İşte şansın. CloneMe özelliği, bir sonraki kareye geçip bir poz verebilmeniz için duraklayarak birkaç fotoğraftan tek bir epik panorama oluşturur.
Hareket kontrolü: İster bir selfie ister bir grup fotoğrafı çekiyor olun, eller serbest. OM 4'ü sadece bir hareketle uzaktan kontrol edin. Bir fotoğraf çekmek veya bir video başlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Hyperlapse: Büyüleyici bir sonuç için yoğun zaman ve hareket.
Motionlapse: Hareketli bir zaman atlamalı çekim ile çekimlerinize zarafet katın. Kaydetmeden önce belirli konumları seçin.
Timelapse: Güzel bir gün batımını paylaşmak için mükemmel olan kısa bir video klibe sığdırın.
SpinShot Modu: Öne çıkan ayrıntılarla bir panorama yakalamak için hareketleri veya geri sayımı kullanın.
Slow Motion: Kaçırmış olabileceğiniz anları yakalamak için işleri yavaşlatın.
240° Pano: Öne çıkan ayrıntılarla bir panorama yakalamak için hareketleri veya geri sayımı kullanın.
3x3 Pano: Dokuz fotoğraf otomatik olarak süper geniş açılı bir çekimde birleştirilir.
Flashlight Modu: Yeni eklenen bir sensör, OM 4'ün hareketlerinizi tanımasına ve konumlandırmayı otomatik olarak ayarlamasına yardımcı olarak düşük açılı çekimleri her zamankinden daha kolay hale getirir.
Quick Roll: Daha da fazla rahatlık için dikey ve yatay mod arasında hızla geçiş yapmak için M düğmesine iki kez basın.
Tek Elle Kontrol: Rahat, sezgisel tasarım, OM 4'ü tek elle tutarken inanılmaz derecede kolay videolar oluşturmanızı sağlar.
Bekleme Modu: Çekimin ortasında bir çağrı almanız mı gerekiyor? OM 4'ü kaldırmanız yeterlidir, cihaz Bekleme moduna girecektir.

OM4 ile Dinamik Zoom:

Timelaps Nasıl Oluşturulur?


DJI Mobile 4 Teknik Özellikler:
Eksen Sayısı: 3 Eksenli (Pitch, Roll, Yaw)
Rotasyon Aralığı: Yalpalama (Pan): 333,1 ° (-161,2 ila 171,9 °) | Rulo: 334,7 ° (-136,7 ila 198 °) | Aralık (Eğim): 342 ° (-106,5 ila 235,5 °)
Takip Hızı: Pan: 120 ° / s, Eğim: 120 ° / s, Rulo: 120 ° / s
Yükleme kapasitesi: 6 - 10,23 oz / 170 - 290 g
Uyumlu Akıllı Telefon Boyutları: Genişlik: 2,64 - 3,31 "/ 67 - 84 mm
Bağlantı Portları: 1 x USB Tip-C (5 VDC Güç) Giriş |1 x USB Tip-A (Güç) Çıkış
Kablosuz Frekans: Wireless: 2,4 GHz
Kablosuz Protokol: Bluetooth 5.0
Batarya Pil Türü: 1 x 18650
Kapasite (mAh): 2450 mAh
Kapasite (Wh): 17.64 Wh
Pil Çalışma Zamanı: 15 saat
Pil Kimyası: Lityum İyon
Voltaj: 7,2 VDC
Çalışma sıcaklığı: 32 ile 104 ° F / 0 ile 40 ° C
Montaj Yuvası: 1 x 1/4 "-20 Dişi
Boyutlar: 6,42 x 3,92 x 1,83 "/ 163 x 99,5 x 46,5 mm (Katlanmış) | 10,87 x 4,71 x 4,08" / 276 x 119,6 x 103,6 mm
Ağırlık: 13.76 oz / 390 g


Kutu İçeriği:
DJI OM 4 Akıllı Telefon Gimbal
Tripod Kavrama
OM 4 için DJI Manyetik Akıllı Telefon Kelepçesi
OM 4 için DJI Manyetik Halka Tutucu
USB Type-C - Type-A Şarj Kablosu
Bilek kayışı
Saklama Çantası
Garanti Belgesi