DJI Osmo Mobile 2 Akıllı Telefon İçin Gimbal

5,0 (0 Yorum)

Marka
Model Osmo Mobile 2

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


 

 

DJI OSMO MOBİLE 2

HİKAYENİZİ PAYLAŞIN

Osmo Mobile 2 akıllı telefon gimbalı hikayesini anlatmak isteyenler için yapıldı. Tutkunuz ne olursa olsun, gideceğiniz yer hiç önemli değil, sizi etkileyen ne varsa sinematik profesyonellikte kolayca kaydedin. Hafif ve kullanışlı tasarımı, akıllı fonksiyonları ve uzun batarya ömrü sayesinde, Osmo Mobile 2 hikayelerinizi profesyonelleştirmeye geldi.

STABİL VE AKICI HAREKETLER
OSMO MOBİLE 2 hareket halindeyken film çekmek için yaratıldı. Sadece objenizi seçin ve bırakın ActiveTrack sizin takip etsin. Gelişmiş sensörler ve güçlü fırçasız motorlar sayesinde akıcı ve mükemmel görüntüler elde edin. Kaykaya binerken, bisiklet üzerinde ya da zıplarken hiç düşünmeyin Osmo Mobile 2 akıllı telefon kameranızı her zaman stabil tutacak.

ZAMAN İLE HAREKET ET
Sıradan olan olayları, Timelapse ile inanılmaz anlara dönüştür. Açan çiçekleri, iç içe geçen bulutları kısacası hareket eden her şeyi stabil ve akıcı şekilde kaydet. Daha dinamik videolar için Motionlapse özelliği ile bırak Osmo Mobile 2 senin için akıcı şekilde hareket etsin.

SİNEMATİK ZOOM KONTROLÜ
İlham dolu filmciler için geliştirilen dahili zoom özelliğini gimbal üzerinden kolayca kontrol ederek, sinematik görüntüler elde et. Osmo Mobile 2 ile dolly zoom kullanır gibi görüntüler elde edebilirsin.

PANAROMALAR İLE DAHA BÜYÜK BİR DÜNYAYI KEŞFET
Maceraların seni nereye götüreceğini hiç bilemezsin ancak mükemmel bir manzara ile karşılaştıysan onu kolayca yüksek çözünürlüklü olarak ölümsüzleştirebilirsin. Osmo Mobile 2 otomatik olarak hareket ederek fotoğrafları çeker ve onları kusursuz halde işleyerek mükemmel bir panaromaya dönüştürür. Akıllı telefonunu yatay ya da dikey olarak konumlandır, istediğin panaroma açısını ölümsüzleştir.

SAATLERCE SÜREN CANLI YAYIN
Canlı yayın yap! 15 saatlik batarya ömrü ile Osmo Mobile 2 akıllı telefonunu şarj ederken canlı yayının devam etsin. Ayrıca Beautify modu ile kamera önünde mükemmel görüneceksin.

Kutu İçeriği
Osmo Mobile 2 gimbal
Sert köpük taşıma çantası
Güç kablosu
Kullanma kılavuzu