DJI Osmo Action 4K Aksiyon Kamerası

DJI Resmi Türkiye Distribitörü Garantili
Marka
Model Osmo Action

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

DJI Osmo Action 4K Aksiyon Kamerası

Ürün Özellikleri
1 / 2.3 "CMOS Sensör, Geniş f / 2,8 Objektif
4K60 Video, 12MP Fotoğrafa Kadar
3200'e kadar ISO, HDR Desteği
4K30'da Geniş Dinamik Aralık
RockSteady Dijital Video Sabitleme
Time-Lapse, Hyperlapse, Slow-Motion Modu
Housing olmadan 11m 'ye kadar su geçirmez
Wi-Fi ve Bluetooth Desteği
Ön ve Arkada Dokunmatik Ekranlar
MicroSD / SDXC / SDHC Kartlarına kayıt


Aksiyonu Yaşayın
Dünyanızı bir objektifin arkasından kaydetmek veya şovun yıldızı olmak isteyin, Osmo Action’ın çift ekranları bir düğmeye dokunarak hepsini yakalamanıza izin verir. Canlı bir ön ekran, herhangi bir ayarda kendinizi zahmetsizce çerçevelemenize izin verirken, arka ekran kristal netliğinde, aşırı duyarlı bir ekran sunar. Bu dayanıklı, çok yönlü aksiyon kamerası, ekipman hakkında endişelenmenize daha az zaman harcayacağınız ve aksiyonu yaşamak için daha fazla zaman harcayabileceğiniz gelişmiş teknolojiyle doludur.

Rocksteady EIS
DJI, dünya çapındaki film yapımcılarına gelişmiş, güvenilir stabilizasyon teknolojisi sağladıktan sonra, bir adım daha ileri gitti. RockSteady, EIS'i karmaşık algoritmalar ile birleştirerek, hareket ne kadar ağır olursa olsun, istikrarlı ve sarsıntısız görüntüler sağlar.

HDR Video ile Daha Dinamik Detay
HDR video ile kaydederken çekimlerinizin dinamik aralığını önemli ölçüde artırın. Bu çekim modu, aydınlık ve karanlık alanlar arasında doğal geçişler gerçekleştirerek karmaşık aydınlatmalı ortamlarda sıklıkla kaybedilen zengin ayrıntıları yakalar.

En İyi Çekimi Yap
Osmo Action, 100Mbps videoda 4K / 60fps ile yüksek kaliteli bir yumruk sunar.Bu, keskin ayrıntıları korurken çekimlerinizin daima anın yoğunluğuyla eşleşmesini sağlar.

Özel mod
Basitleştirilmiş kullanım ve iyileştirilmiş verimlilik için, Özel mod sık kullanılan çekim modlarını ve pozlama ayarlarını kaydetmenizi, listelemenizi ve seçmenizi sağlar.


Paket İçeriği
DJI Osmo Action 4K Kamera
Mounting Frame
1300mAh Li-İyon Batarya
Pil kutusu
USB C Tipi Kablo
Quick Release Base
Kavisli Yapıştırıcı
Düz Yapışkanlı Montaj
Bağlayıcı Vidası
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler