Dijital Film Yapımı (Dale Newton & John Gaspard)

Model
20,00 TL
18,00 TL %10 İndirimli
6 X 3,00 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırDijital Film Yapımı - Sinema Dizisi (Dale Newton & John Gaspard)

Neredeyse her şeyin dijital hale geldiği çağımızda pek çok hayali gerçekleştirmek eskisine göre daha kolay. Örneğin kendi uzun metrajlı filminizi mi çekmek istiyorsunuz? Çok iyi bir hikâyeniz ama oldukça sınırlı bir bütçeniz mi var?

Dale Newton ve John Gaspard da rüyalarının peşinden giderek kendi uzun metrajlı dijital filmlerini çeken iki sinemacı. Bu kitapta sadece yola nasıl çıktıklarını ve nasıl ilerlediklerini değil, aynı zamanda kendi maceralarının tüm aşamalarını, edindikleri tüm acı ve tatlı deneyimleri içtenlikle paylaşıyorlar.

Bu yolculukta ilk ihtiyacınız olacak şeyler, cesaret, demirden bir irade, kararlılık ve başladığınız işi bitirebilme arzusu.

Dijital Film Yapımı, hayallerinizin ardından gitmenin buna değeceğini gösteren sahici bir rehber olarak size, kendi filmini çekmenin nasıl eşsiz bir deneyim olduğunu göstermeyi vaat ediyor. Tek yapmanız gereken şey ilk adımı atmak.

“Bu muhteşem kitapta senaryodan sahneye dek, çoğu zaman son derece zorlu olan bu yolculukta her kuruşun hakkının nasıl verileceği anlatılıyor.”

— John Carpenter
(Yönetmen, Halloween, Starman, Escape from New York)


Ayrıntılı Bilgiler
Özgün Ad: Digital Filmmaking
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Yayınevi: Say Kitap
ISBN: 978-605-02-0321-9
Sayfa Sayısı: 328
Baskı Tarihi: 2014
Ebat: 13,5 x 21 cm.
Çevirmen: Gökçe Metin
Kapak Tasarımı: Artemis İren