DİGİTAL SLR PHOTOGRAPHY KASIM-ARALIK 2019 SAYISI

İÇİNDEKİLER

SAHİL YANSIMALARI
Bugün sahilde farklı bir şey çekin. James Abbott mümkün olan en kolay ve en vurucu ayna görüntüleri için alışılmışın dışına nasıl çıkılacağını gösteriyor.

SUALTI FOTOĞRAFÇILIĞINDA KURU KALIN
Bir akvaryumdan nasıl fotoğraf çekileceğini Caroline Schmidt anlatıyor.

VAHŞİ DOĞADA
James Abbott geniş açılı manzaralarınıza bir insan unsurunun nasıl ekleneceğini gösteriyor.

HADİ DAHA DERİNE İNELİM
Profesyonel manzara fotoğrafçısı Helen Dixon manzaralarınızda mesafedeki keskinlikten ödün vermeden geniş bir ön plan ilgi grubu istediğinizde nasıl sonsuz odak yaratacağınızı gösteriyor.

ODAK İSTİFİNİZİ YAPIN
Kompozit görüntünüzü mümkün olduğunca kolay hale getirmek için basit yaklaşımlarımız var.

YARATICI FLAŞ JELİ EFEKTİ
Carolıne Schmidt, Photoshop kullanarak stüdyo portrelerinize renk etkisi eklemek için yaratıcı ve basit bir çözüm gösteriyor.

İŞİN İÇİNE RENK KATIN
Yakaladığınız görüntülerdeki renkler üzerinde tam hakimiyet kurarak canlı ve aynı zamanda doğal görünen sonuçlar elde etmeyi öğrenin.

BİR PROFESYONEL GİBİ KESKİNLEŞTİRİN
Profesyonel bir portre fotoğrafçısının tercih ettiği bir araç olan High Pass filtresinin fotoğraflarınıza nasıl vurgu kattığını Caroline Schmidt size gösteriyor.

UZMAN TAVSİYESİ
Uzmanlarımız fotoğraflarını yorumluyor.

USTALIK SINIFI: SEYAHAT
İddia ediyoruz: bu yazıyı okumayı bitirdiğinizde hemen pasaportunuzu aramaya başlayacaksınız! İlerleyen sayfalarda sizler için hazırladığımız uzman çekim tekniklerini ve tavsiyeleri okuyup bir fotoğraf macerasına çıkacak ve kartlar dolusu harika fotoğraflarla döneceksiniz. Hazır mısınız?

FOTOĞRAF ATÖLYESİ: BİR BÖCEĞİN YAŞAMI
Minik böceklere ve canlılara fotoğraf çekecek kadar yaklaştığınızda uçma veya kaçma gibi bir huyları var. Ama bu durum amatör makro fotoğrafçısı Chris Colyer’ı onları yakalamaktan alıkoymuyor. Yakın-çekim uzmanımız Ross Hoddinott bu gizli görevde Chris’e yardımcı oluyor.

DRONE FOTOĞRAFÇILIĞI: GÖKTEKİ GÖZÜNÜZ
Droneların fiyat uygunluğu ve çeşitliliği.


Paket İçeriği:
1x Digital SLR Photography Dergisi Kasım - Aralık 2019

 


Uyumlu Ürünler