Cokin Creative Traveller Filter Kit with P Series Filter Holder H3H0-28

Cokin Türkiye Resmi Distribitörü Garantili | Cokin Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model H3H0-28

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Cokin Creative Traveller Filter Kit with P Series Filter Holder H3H0-28
Cokin Filter Holder, C-PL164, 154, 121M, M3068 Nötr Yoğunluk ND Filtre Kiti
Bu Cokin P Serisi Filtre Kiti, seyahat fotoğrafçılığınızın sonuçlarını iyileştirmek için ayrı ayrı veya çeşitli kombinasyonlarda kullanılabilen üç filtre içerir. Birlikte verilen filtreler 84 x 84mm katı nötr yoğunluk filtresi, 84 x 100mm dereceli nötr yoğunluk filtresi ve dairesel polarize filtre içerir.

Bu filtreler birlikte, çeşitli aydınlatma koşulları için çok yönlü bir çözüm sunar. Bu filtrelerin bir merceğin önüne yerleştirilmesine izin vermek için, bu kit bir Cokin P Serisi Dairesel Polarize Filtre ve 84mm genişliğinde ve 1.6mm kalınlığında dikdörtgen Cokin P Serisi filtreler için bir filtre tutucu içerir.

Bu kitin filtre cüzdanı, beş adede kadar Cokin P Serisi Filtreye ek olarak, bir filtre tutucu adaptör halkasına sahip bir Cokin P Serisi Filtre Tutucu ve üç ek Cokin P Serisi filtre tutucu adaptör halkası için güvenli ve kullanışlı bir taşıma ve depolama çözümü sunar. Dayanıklı, optik reçineden (CR39) yapılmış filtrelerin temizlenmesi ve bakımı için bir mikrofiber bez de dahildir.


Cokin P Serisi Filtre Tutucu
Cokin P Serisi Filtre Tutucu, düşündüğünüz çekimi oluşturmanıza yardımcı olmak için birden fazla Cokin P Serisi Filtreyi barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Cokin P Serisi Filtre Tutucular için üç adete kadar dikdörtgen filtre veya iki adet dikdörtgen filtre ve döner dairesel polarize edici gibi bir yuvarlak filtre tutabilir.

Dikdörtgen Cokin P Serisi Filtreler 84mm genişliğinde ve 1.6mm kalınlığındadır. Bu filtre tutucuyu merceğin önüne bağlamak için bir Cokin P Serisi Filtre Tutucu Adaptör Halkası kullanılabilir.


Cokin P Serisi ND 0.9 Filtre (3 kademeli)
Cokin P Serisi ND 0.9 Filtre, 3 kademeli pozlama azalması sağlayan nötr yoğunluklu bir filtredir. Bu 0.9 yoğunluk, normalde gerekenden daha geniş bir diyafram açıklığı veya daha düşük deklanşör hızı ile fotoğraf çekmenize olanak tanıyarak tüm görüntünün koyulaşmasına neden olur. Diyaframı artırarak veya pozlama sürenizi yavaşlatarak alan derinliğini kontrol edebilir ve hareketi daha kolay iletebilirsiniz. Nötr yoğunluk filtreleri görüntünün renklenmesini etkilemez ve diğer filtrelerle eşleştirmek için idealdir.

Cokin filtreleri optik reçineden yapılmıştır ve özellikle hafiftir, darbelere ve düşmelere karşı yüksek dirence sahiptir ve yüksek görüntü kalitesi için optimum ışık iletimi sağlar. Bu filtre 3,3 x 3,3 inç / 84 x 84 mm ölçülerindedir ve Cokin P filtre tutucusuyla uyumludur.

Özellikler:
0,9 nötr yoğunluk filtresi görüntüyü koyulaştırır ve normalde gerekenden daha uzun deklanşör hızı veya daha geniş diyafram ile fotoğraf çekmenizi sağlar.
3 kademeli poz azaltımı sağlayan bu filtre, alan derinliğini kontrol etmenize ve hareketi daha kolay aktarmanıza olanak tanır.
Nötr yoğunluk filtreleri görüntünün genel renklendirmesini etkilemez.
Filtre 3.3 x 3.3 "/ 84 x 84mm ölçülerindedir ve Cokin P filtre tutucusuyla uyumludur.


Cokin P Serisi Sert Kenarlı Nötr Yoğunluk 0.6 Filtre (2 kademeli)
Bu Cokin P Serisi Sert Kenarlı Nötr Yoğunluk 0.6 Filtresi, Cokin P Serisi Filtre Tutucu ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Görüntünün diğer bölgelerinde normal, etkilenmeyen bir pozlamaya izin verirken, parlak gökyüzü gibi bir görüntünün belirli alanlarını koyulaştırmaya yardımcı olur. Filtre kenarda en yoğun ve yoğun ve berrak alanlar arasında sert kenarlı bir geçiş çizgisi ile ortada temizlemek için incelir. Keskin kenarlı bir geçiş çizgisine sahip nötr yoğunluk filtresi, tanımlı ufuk çizgileri içeren görüntüler için kullanışlıdır. Nötr yoğunluk filtreleri görüntünün renklenmesini etkilemez ve bu filtre bir merceğe girerken ışığın 2 kademede azalmasını sağlar.

Bu filtre dayanıklı, optik reçineden (CR39) yapılmıştır ve 1,6 mm kalınlığındadır.

Özellikler:
Cokin P Serisi Filtre Tutucu ile uyumlu
Görüntünün gökyüzü gibi parlak alanlarını koyulaştırırken çerçevenin geri kalanını etkilenmeden bırakır
Seçici alanlarda ışığın 2 kademeli olarak azaltılmasını sağlar
Yoğun ve berrak alanlar arasında keskin kenarlı geçiş hattı
Tanımlı ufuk çizgileri içeren görüntüler için kullanışlıdır
Filtre, görüntünün genel renklendirmesini etkilemez
Netlik ve dayanıklılık için optik reçineden (CR39) üretilmiştir


Cokin P164 Dairesel Polarize Cam Filtresi
Bu Cokin'den P164 Dairesel Polarize Cam Filtredir. İsteğe bağlı Cokin P Tutucuya sığar. Yansıyan ışık ışınları polarize olur. Polarize filtreler, kamera lensinize hangi ışık ışınlarının gireceğini seçmek için kullanılır. Bir polarizer, mavi gökyüzünü daha mavi hale getirmenin yanı sıra bulutların öne çıkmasına yardımcı olur. Su veya cam gibi metalik olmayan yüzeylerden istenmeyen yansımaları ve ayrıca daha iyi kontrast sağlayan doygun renkleri kaldırabilir. Efekt vizörden görülebilir ve filtre döndürülerek değiştirilebilir. Filtre faktörü, filtrenin nasıl döndürüldüğüne ve güneşe yönüne göre değişir.


Kutu İçeriği:
Cokin P Serisi Filtre Tutucu
Cokin P Serisi ND 0.9 Filtre (3 kademeli)
Koruyucu Filtre Kılıfı
Cokin P Serisi Sert Kenarlı Nötr Yoğunluk 0.6 Filtre (2 kademeli)
Cokin P164 Dairesel Polarize Cam Filtresi
Cokin P3068 P Serisi Filtre Cüzdanı
Bilek kayışı
Mikrofiber Bez