Canon RF 85mm f2 Macro IS STM Lens

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 4234C002


 Listeme Ekle  KarşılaştırCanon RF 85mm f/2 Macro IS STM Lens
CANON RF 85MM F2 MACRO IS STM Makro Portre Lensi, Etkileyici portreler elde etmek için ince bir telefoto perspektifi sunan ve kusursuz çok yönlülük için yakın makro odaklama ve 5 kademeli Görüntü Sabitleyici özelliklerine sahip bir lensle konunuzun gerçek ruhunu yakalayın.

Portreler için mükemmel lens
85 mm odak uzaklığıyla bu lens, olağanüstü portreler için idealdir. Geniş f/2 diyafram açıklığıyla mükemmel yumuşaklıkta arka planlara sahip güzel görünümlü sonuçlar elde edersiniz.

Mesafeyi azaltın ve iyice yakınlaşın
İnce ayrıntıları keşfetmek için 35 cm'e kadar odaklayın ve 0,5x makro özelliğinden yararlanın. Yüksek f/29 minimum diyafram açıklığı sayesinde çekimlerde kenardan kenara mükemmel düzeyde netlik sunar.

Etkileyici Portre Çekimlerinden Çok Daha Fazlası
Nesnelerinize hoş bir görünüm katacak, mükemmel ayrıntıları keşfetmenizi sağlayacak ve çok daha fazlasına imkan tanıyacak kompakt ve hafif bir RF sabit lensle portrelerinizi bir adım öteye taşıyın.

Daima mükemmel sonuçlar
RF yuvası; görüntülerinizde mükemmel performans ve göz alıcı seviyede ayrıntı, ayrıca dahili lens optimizasyonu için dahili DLO profili sunar.

Hızlı, iddialı ve sessiz
STM motorla net ve sessiz AF elde edilirken Lens Kontrol Halkası ile ayarlar üzerinde mükemmel kontrol sağlanır. Dokuz yapraklı diyafram sayesinde odak dışı alanlar yumuşak bir şekilde oluşturulur.

Cep boyutunda ve hafif
Yalnızca 500 g ağırlığındaki bu lens, göze çarpmayan ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yalnızca 78x90,5 mm boyutu sayesinde yaratıcılığınızı daha fazla gösterebileceğiniz fırsatlarda kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.


Canon RF 85mm f/2 Macro IS STM Lens İncelemesi:
Kısa telefoto görüş alanını şık bir tasarım ve yakın odaklanma performansıyla birleştiren RF 85mm f / 2 Macro IS STM, portrelerden makro nesnelere kadar çok çeşitli konular için çok yönlü bir lenstir. Yakın odak tasarımı, 1: 2 maksimum büyütme ile konuya 1,15 'kadar yakın çalışmayı mümkün kılar ve STM kademeli motor, etkileyici sessiz ve pürüzsüz otomatik odaklama performansı ve tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlar. Keskin görüntüler oluşturmaya yardımcı olan lens, daha temiz ve daha istikrarlı çekim için beş durağa kadar kamera sarsıntısını bastırmak için Hibrit IS ile birlikte optik görüntü sabitleme özelliğine de sahiptir. Optik tasarımda sapmaları en aza indirmek ve netlik sağlamak için bir UD (Ultra Düşük Dağılım) elemanı da kullanılır. Ek olarak, yapılandırılabilir bir Kontrol Halkası, lensin kendisinden ISO, diyafram açıklığı ve pozlama telafisi dahil pozlama ayarlarını yapmanızı sağlar.

Dikey uzunlukta prime, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız dijital kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Mütevazı ama parlak f / 2 maksimum diyafram, genel olarak şık bir form faktörünü korurken aynı zamanda mevcut aydınlatma koşullarında çalışmaktan fayda sağlar.
Makro tasarım, yakın çekim nesnelerle çalışmayı sağlar ve en az 1.15 'odaklanma mesafesi ile birlikte 1: 2 maksimum büyütme sağlar.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha düşük deklanşör hızlarında çalışmayı daha iyi sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü beş duraklamaya kadar en aza indirmeye yardımcı olur. Ayrıca, Hibrit IS ayarı, özellikle yakın çekimden faydalanmak için açısal ve kaymalı tip kamera hareketlerini telafi eder.
STM adımlı motor, video kaydı ve hareketsiz çekim için ideal olan hızlı, sessiz, pürüzsüz ve doğru otomatik odaklama performansı sunar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli pozlama ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Teknik Özellikler:
Odak Uzaklığı: 85mm
Lens Bağlantısı: Canon RF
Format: Full Frame (Tam Kare)
Görüntü sabitleyici: 5 kademeli IS
Odaklama motoru: STM
Diyafram açıklığı: f/2
Maksimum büyütme: 0,5x
Filtre Çapı: 67mm
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 24º, 16º, 28º 30'
Lens yapısı (eleman/grup): 12/11
Grup yaprağı sayısı: 9
Minimum diyafram açıklığı: 29
En kısa odaklama mesafesi (m): 0,35
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 5
Ağırlık: 500g
Boyut (Genişlik ve yükseklik): 78 x 90,5 mm
Lens kapağı: E-67 II
Lens siperliği: ET-77
Lens kılıfı/torbası: LP-1216


Kutu İçeriği:
Canon RF 85mm f / 2 Macro IS STM Lens
Canon E-67 II 67mm Lens Kapağı
Canon Lens Toz Kapağı RF
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler