Canon RF 85mm f1.2L USM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 85mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon RF 85mm F1.2L USM Lens
Canon RF 85mm F1.2L USM Lens , Canon RF 85MM f 1.2L USM, İnanılmaz netliğe sahip olağanüstü portreler ve üstün düşük ışık performansı sunan RF 85mm F/1.2L USM, yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkaracak en iyi lenstir. Portreleri öne çıkarmak için kısa bir telefoto odak uzaklığı ile tasarlanan ürün, hoş bir bakış açısı ve bozulma olmadan zarif ve ayrıntılı sonuçlar üretir. RF montajının yüksek hızı sayesinde, Canon RF 85mm F1.2L USM bir nesneye hızlı bir şekilde kilitlenirken, Lens Kontrol Halkası ayarlar üzerinde ek kontrol sağlar.

Genel Özellikler:
F1,2 maksimum diyafram açıklığı: Düşük ışık performansı ve sığ alan derinliği için
USM motoru: Sorunsuz, hızlı ve sessiz çalışma için
BR optikler: Sapmalar üzerinde muhteşem kontrol için
ASC (Hava Kabarcıklı Kaplama): Parlama ve gölgelenmeyi en aza indirmek için
Küresel olmayan ve UD elemanlar: İnanılmaz netlikte görüntüler için
Lens kontrol halkası: ISO, diyafram açıklığı ve enstantane üzerinde ek kontrol için

Farkına bile varmadığınız detayları yakalayan mükemmel portre lensi
Gelişmiş lens tasarımı ve çığır açan Canon optik donanımı sayesinde üstün optik performans sunan RF 85mm F1.2L USM, yeni nesil görüntüleme için en iyi portre lensidir.

Portreler
Olağanüstü optik mühendislik, gelişmiş lens kaplamaları ve RF yuvası teknolojisi sayesinde sığ odak ve benzersiz netlikten yararlanarak portrelerinize daha fazla ayrıntı katın ve yepyeni bir boyut kazandırın.

Sokak fotoğrafçılığı
Yüksek performanslı USM motorunun hızlı odaklanma özelliği ve nesneye kilitlenerek hiçbir anı kaçırmamanızı sağlayan lensi sayesinde sokaklarda dikkat çekmeden kontrolü elinizde tutun.

Düşük ışık
Üstün kenardan kenara netlik ile hiçbir ayrıntıyı kaçırmayan hızlı ve geniş f/1,2 maksimum diyafram açıklığı sayesinde güneşin batmasından çok sonra bile çekiminize devam edin.

Portreler için mükemmel odak uzaklığı
Bozulma olmadan hoş bir perspektife ve zengin ayrıntılara sahip şık sonuçlar sunan RF 85mm F1.2L USM, olağanüstü portreler için ideal kısa telefoto odak uzaklığı sağlar.

Muhteşem optik hassasiyetle hızlı ve parlak
Hızlı F1,2 diyafram açıklığına sahip lens, düşük ışıkta inanılmaz netlik sunarak yaratıcılık potansiyelinizi açığa çıkarır. Üstelik görüntü kalitesi kaybı olmadan etkileyici bokeh efekti sunar.

Gelişmiş lens elemanları ve kaplamaları
Lens, renk sapmalarını önleyen Mavi Spektrum Kırılması Özellikli (BR) optik donanıma ve geniş maksimum diyafram açıklığının neden olduğu küresel sapmaları ortadan kaldıran taşlanmış küresel olmayan lens elemanına sahiptir.

L serisinin üretim kalitesi ve hava koşullarına karşı koruma
Su, toz ve çiziklere karşı koruma sağlamak amacıyla hem ön hem arka elemanlarda bulunan hava koşullarına karşı koruma ve florin kaplamayla L serisi, üretim kalitesini yeniden tanımlar.

Hızlı USM motor ve Lens Kontrol Halkası
RF yuvasının yüksek hızı sayesinde RF 85mm F1.2L USM, nesnelere hızla odaklanabilir. Lens Kontrol Halkası ise ayarlar üzerinde daha fazla kontrol sunar.

Lens aksesuarları
Canon lens aksesuarları ile perspektifinizi genişletin. Lens kapağı, kılıfı ve çantası çeşitlerimiz kullanmadığınız zamanlarda lenslerinizin güvende kalmasını ve korunmasını sağlar. Dağınık ışığın engellenmesi ya da yakın çekim doğa fotoğraflarınızın iyileştirilmesi gerektiği zamanlar gibi çeşitli çalışma koşullarında lenslerinizi korumak ve kullanımını desteklemek için özel olarak tasarlanmış lens siperliklerimiz ve lens filtrelerimiz bulunur.


Canon RF 85mm f/1.2L USM İnceleme:

Değerli bir kısa telefoto odak uzaklığını olağanüstü parlak bir maksimum diyafram açıklığıyla eşleştiren Canon RF 85mm f / 1.2L USM, aynı zamanda iyi düzeltilmiş görüntüler üretmeye yönelik gelişmiş optik tasarımıyla da öne çıkıyor. Hızlı f / 1.2 tasarımı, zorlu aydınlatma koşullarında üstündür ve sığ alan derinliği ve seçici odak teknikleriyle çalışmaya da fayda sağlar. Optik düzen, bir Mavi Spektrumlu Kırılma Optik elemanı içerir; Dikkat çekici netlik ve renk doğruluğu için renk sapmalarını ve renk saçaklarını neredeyse ortadan kaldırmaya yardımcı olan özel olarak geliştirilmiş bir unsur. Buna ek olarak, mükemmel keskinlik ve çözünürlük için çeşitli sapmaları ve distorsiyonları daha da kontrol etmek için ultra düşük bir dağılım elemanı ve bir asferik eleman da bulunur. Ayrıca, parlak ve arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken yüksek kontrast ve renk doğruluğu için parlama ve gölgelenmeyi bastırmak için ayrı öğeler bir Air Sphere Kaplama özelliğine sahiptir.

Görüntüleme yeteneklerini tamamlayan, hızlı, neredeyse sessiz otomatik odaklama ve tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlayan uygun halka tipi bir Ultrasonik Motordur. Lensin kendisinden pozlama ayarları üzerinde sezgisel kontrol için lens tasarımına benzersiz bir Kontrol Halkası da entegre edilmiştir.

Dikey uzunluktaki asal, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız dijital kameralar için tasarlanmıştır.
Olağanüstü parlak f / 1,2 maksimum diyafram, seçici odak uygulamaları için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sağlar ve ayrıca düşük ışık koşullarında çalışmanın faydalarını sağlar.
Blue Spectrum Refractive Optics öğesi, görünür spektrumun (mavi ışık) daha kısa dalga boylarını kırarak renk kırılmalarını ve renk sapmalarını neredeyse tamamen ortadan kaldırır.
Bir asferik öğe ve bir UD öğesi de daha keskin, daha net görüntü kalitesi için sapmaları ve bozulmaları kontrol etmeye yardımcı olur.
Güçlü aydınlatma koşullarında sürekli ışık iletimi ve yüksek kontrast sağlamak için arkadan aydınlatmalı parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için lens elemanlarına bir Hava Küresi Kaplama (ASC) uygulanmıştır.
Halka tipi Ultrasonik Motor (USM), optimize edilmiş odaklama algoritmaları, yüksek hızlı CPU ve dahili odaklama tasarımı ile birlikte, hızlı, hassas ve sessiz otomatik odaklama performansının yanı sıra tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlamak için kullanılır.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli poz ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Saygın L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert koşullarda kullanılmasını sağlamak için toza ve neme karşı koruyan hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir.
Yuvarlak 9 bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Canon RF
Görüntü Boyutu: Tam Kare
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 24º, 16º, 28º 30'
Lens yapısı (eleman/grup): 13/9
Grup yaprağı sayısı: 9
Minimum diyafram açıklığı: 16
En kısa odaklama mesafesi (m): 0,85
Maksimum büyütme (x): 0,12
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: -
AF aktüatörü: USM
Lens kapağı: E-82 II
Lens siperliği: ET-89
Lens kılıfı/torbası: LP1424
Arka uç kapağı: Lens Toz Kapağı RF
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF12 II: Uyumlu Değildir
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF25 II: Uyumlu Değildir
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu Değildir


Kutu İçeriği:
Canon RF 85mm F1.2L USM lens
Lens Siperliği ET-89
Lens kapağı E-82II
Lens Toz Kapağı RF
Yumuşak kılıf LP1424


Uyumlu Ürünler