Canon RF 800mm F11 IS STM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 800mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon RF 800mm F11 IS STM Lens
CANON RF 800MM F11 IS STM, Canon RF 800mm F/11 IS STM lens, 4 kademeli görüntü sabitleme özelliğine sahip süper telefoto prime lensidir. 800 mm süper telefoto menzili, fotoğraflarda hızlı Videolarda sessiz ve net, fotoğraflarda hızlı STM motoru, 4 kademeli IS gelişmiş görüntü sabitleme, Lens Kontrol Halkası Tv/Pozlama Telafisi/ISO ayarları üzerinde doğrudan kontrol sağlar, kompakt boyut kapatıldığında 281,8 mm'dir. Vahşi yaşam yaban hayatı meraklıları, seyahat fotoğrafçılığı, kuş ve astronomi fotoğrafçılığı gibi profesyonel fotoğrafçılık için idealdir. STM motoru videolarda sessiz ve net, fotoğraflarda hızlı, özellikle video çekimleri için gerçek bir avantaj sağlar. Tripodsuz çekim için 4 kademeli mükemmel görüntü sabitleme özelliğine sahip hafif, güçlü ve kompakt, Difüzör Optik (DO) tasarımı, RF lens yuvası ve sabit bir F11 diyafram açıklığı, daha kompakt bir lens haline getirilmesine ve bir seyahat çantasına daha kolay yerleştirilmesine yardımcı olur. Canon'un Full Frame aynasız fotoğraf makineleri için tasarlanan RF lens yuvası, geleneksel bir DSLR'den daha hızlı bir iletişim hızı sunar. 

En yüksek telefoto menzili
Şimdiye kadar yakalanmasının imkansız olduğunu düşündüğünüz sonuçlar elde etmenizi sağlayacak 4 kademeli sabitleme özelliği ile kompakt ve hafif tasarıma sahip bu 800 mm süper telefoto lens ile dünyaya daha yakından bakın.

Dünyaya daha yakından bakın. Hem de çok daha yakından.
En yüksek menzile ihtiyaç duyan vahşi yaşam fotoğraf tutkunları düşünülerek tasarlanmış kompakt, hafif ve güçlü bir süper telefoto lens.

Vahşi yaşam çekimleri için ideal lens
Nerede olursanız olun, favori vahşi yaşam konularınıza hiç olmadığı kadar yakınlaşın.

Seyahat fotoğrafçılığı için ideal lens
Hafifliği ve etkileyici çekim menzili sayesinde seyahat fotoğrafçılığı için idealdir.

Uzaktaki konular için ideal lens
Kelimenin tam anlamıyla dünyaları daha yakına taşıyın.

Dünyaya daha yakından bakın
Safarilerde, gökyüzünde ya da seyahatlerinizde muhteşem görüntüler yakalayın ve telefoto sıkıştırma etkisini yaratıcılığınızla birleştirerek müthiş ayrıntılarla dolu çekimler yapın.

Net ve titremeyen görüntülerin keyfini çıkarın
4 kademeli görüntü sabitleme özelliği sayesinde telefotoyla çekilmiş inanılmaz net görüntüler elde edebilmenizin yanı sıra tripodsuz çekim sırasında da harika videolar yakalayabilirsiniz.

Devrim niteliğinde boyut ve ağırlık
RF yuvası, F11 diyafram açıklığı ve Kırınımlayıcı Optik Donanımı sayesinde lens, saklandığında yalnızca 281,8 mm uzunluğunda ve 1260 g ağırlığındadır.

Net ve sessiz odaklama
STM motorla net ve sessiz AF elde edilirken Lens Kontrol Halkası ile ayarlar üzerinde sezgisel kontrol sağlanır. Yapraksız F11 diyafram açıklığı sayesinde hoş görünen bokeh etkileri elde edebilirsiniz.

Herkese uygun yüksek işlevli bir telefoto lens
Bu lens sayesinde artık hafif seyahat etmek isteyen tüm fotoğraf tutkunlarının kit çantasında güçlü görüntü sabitleme özelliğine ve AF'ye sahip bir süper telefoto lens yer alabilir.


Canon RF 800mm f/11 IS STM İnceleme:
Süper uzun menzilli, süper kompakt tasarım, Canon RF 800mm f / 11 IS STM, odak uzaklığı ve form faktörünün farklı bir karışımına sahip benzersiz bir telefoto prime. Geri çekilebilir tasarımı ve sabit f / 11 diyafram açıklığı ile karakterize edilen bu lensin şık profili, elde tutulan süper tele çekimi çok gerçek bir olasılık haline getirir ve dört adet etkili durdurucu optik görüntü sabitleme, zorlu aydınlatma koşullarında çalışırken keskin görüntüler elde etmeye daha da yardımcı olur. Ayrıca küçültülmüş boyuta katkıda bulunan, çok daha ağır tek tek elemanlar yerine boşluksuz çift katmanlı kırınımlı optikler kullanan ve aynı zamanda yüksek netlik için renk saçaklarını ve renk sapmalarını etkili bir şekilde kontrol eden farklı bir optik yerleşimdir. Bu tasarımı tamamlayan, hem fotoğraf hem de video ihtiyaçları için uygun olan hızlı ve sessiz otomatik odaklama performansı sunan bir STM adımlı motordur. Ek olarak, lensin kendisinden pozlama ayarları üzerinde sezgisel kontrol sağlamak için lens tasarımına bir Kontrol Halkası da entegre edilmiştir. 800 mm'den fazlasına ihtiyacınız olduğuna karar verirseniz, bu lens, sırasıyla 1120 mm veya 1600 mm eşdeğer odak uzaklığı için 1,4x ve 2x RF uzatıcılarla uyumludur.

Süper telefoto prime, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız dijital kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Sabit f / 11 diyafram, şık ve taşınabilir form faktörünün yanı sıra dengeli bir alan derinliği ve keskinlik karışımına katkıda bulunur.
Aralıksız çift katmanlı kırınımlı optikler, kromatik ve küresel sapmalarda belirgin bir azalmaya katkıda bulunur ve ayrıca nispeten kompakt ve hafif bir lensin tasarımına fayda sağlar.
Geri çekilebilir / genişletilebilir tasarım, kilitli lens gövdesi ile süper telefoto tasarımı göz önüne alındığında etkileyici şekilde kompakt bir form faktörü sunar.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha düşük deklanşör hızlarında daha iyi çalışmayı sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü dört duraklamaya kadar en aza indirmeye yardımcı olur.
STM adımlı motor, video kaydı ve hareketsiz çekim için ideal olan hızlı, sessiz, pürüzsüz ve doğru otomatik odaklama performansı sunar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli poz ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Etkili odak uzaklığını daha da artırmak için isteğe bağlı Extender RF 1.4x ve Extender RF 2x teleconverters ile uyumludur.


Canon RF 800mm F11 IS STM Teknik Özellikler:
Görüntü Boyutu: Tam kare
35 mm film eşdeğeri odak uzaklığı (mm): 800
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 02°35 ft, 01°40 ft, 03°05 ft
Lens yapısı (eleman/grup): 11/8
Grup yaprağı sayısı: Yok
Minimum diyafram açıklığı: 11
En kısa odaklama mesafesi (m): 6
Maksimum büyütme (x): 0,14
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 4
AF aktüatörü: STM
Ağırlık (g): 1260
Maks. çap x uzunluk (mm): 101,6 x 351,8 (101,6 x 281,8)
Toz/nem geçirmez: -
Filtre çapı: 95mm
Lens kapağı: E-95
Lens siperliği: ET-101
Lens kılıfı/torbası: LZ1435
Arka uç kapağı: Lens Toz Kapağı RF
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF12 II: Uyumlu Değildir
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF25 II: Uyumlu Değildir
Uzatıcı Uyumluluğu: Yalnızca RF uzatıcılar

EXTENDER RF 1.4X Teknik Özellikleri
Odak Uzaklığı: 1120 mm
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 01° 50 ft, 01° 10 ft, 02° 10 ft
Maksimum Diyafram Aralığı: F16
Maksimum Büyütme: 0,19x
AF Mümkün: Var
Görüntü Sabitleme Özelliği: Var

EXTENDER RF 2X Teknik Özellikleri
Odak Uzaklığı: 1600 mm
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 01° 20 ft, 50 ft, 01° 30 ft
Maksimum Diyafram Aralığı: F22
Maksimum Büyütme: 0,28x
AF Mümkün: Var
Görüntü Sabitleme Özelliği: Var


Kutu İçeriği:
Canon RF 800mm F11 IS STM Lens
Canon E-95 95mm Lens kapağının ön kısmı
Canon RF Lens kapağının arka kısmı
Kullanıcı Kılavuzu Seti
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler