Canon RF 70-200mm F/2.8 L IS USM Lens

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 3792C002

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM Lens
Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM Lens , Canon RF 70-200MM f/2.8L IS USM, elde harika çekimler yapabilmeniz, 0,7 metreye kadar odaklayabilmeniz ve şimdiye kadarki en hızlı otomatik odaklamaya sahip olmanız için beş kademeli Görüntü Sabitleyici özellikli süper kompakt F2,8 telefoto zum sayesinde dünyayı olağanüstü esneklik ve kalite ile yakalayın.

Genel Özellikler:
F2,8: Düşük ışık performansı ve sığ alan derinliği için
Çift Nano USM: Hassas, hızlı ve sessiz sürekli odaklama için
Küresel olmayan ve UD elemanlar: Olağanüstü netlikte görüntüler için
Kompakt ve hafif: Mükemmel taşınabilirlik için küçük ve yerden tasarruf sağlayan tasarım
5 kademeli Görüntü Sabitleyici: En düşük ışık seviyelerinde olağanüstü sabitleme
Lens Kontrol Halkası: Gözünüzü çektiğiniz nesneden ayırmadan ayarları değiştirme olanağı

Olağanüstü görüntü kalitesine sahip eşsiz tasarım
Canon'un temel RF lenslerinden oluşan üçlü lens grubundaki üçüncü lens olan bu yüksek performanslı F2,8 telefoto zum, tüm koşullarda çalışmak üzere tasarlanmış kompakt gövdede olağanüstü görüntü kalitesi sunar.

Gizli güçlere sahip mütevazı tasarım
Ödüllü reklam ve yaşam tarzı fotoğrafçısı Matthew Joseph'in, olağanüstü özelliklere sahip RF 70-200mm lens ve çığır açan odak hassasiyeti sayesinde fotoğraf ile video çekimlerinde neredeyse sessiz bir şekilde çalışabilme özelliği hakkında anlattıklarını dinleyin.

Yaratıcılığınızı kaybetmeyin
Lensin 70-200 mm görüş alanını kullanarak renk ve kontrast açısından zengin, ekstra ayrıntıları ve etkiyi kaçırmayın. Ayrıca aksiyonu daha dinamik bir şekilde çekmenin yeni bir yolunu keşfedin.

Spor ve aksiyon
Yere biraz daha yaklaşarak yepyeni açıları keşfedin. Işık seviyeleri düştüğünde bile, 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğinden yararlanarak ayrıntıları kaçırmayın.

Seyahat ve röportaj
Kompakt boyutu, olağanüstü L serisi yapı kalitesi ve hızlı maksimum diyafram açıklığı sayesinde bu lensin durum ne olursa olsun hikayenizi ayrıntılı ve net bir şekilde anlatacağından emin olabilirsiniz.

Genel kullanıma uygun, pratik ve profesyonel
70-200 mm odak uzaklığı aralığında sabit F2,8 diyafram açıklığıyla profesyonel kullanıma uygun olan bu zum lensi, seyahat, vahşi yaşam, haber ve spor çekimleri için idealdir.

Güvenilir, hassas performans
Bir Canon lenste ilk defa kullanılan çift Nano USM motorlar sayesinde fotoğraf veya video çekimi için ideal olan hızlı ve sessiz sürekli odaklama olağanüstü yeni seviyelere çıkıyor.

Üstün L serisi optik kalite
Bu zum; 5 kademeli Görüntü Sabitleyici, 9 yapraklı diyafram açıklığı, küresel olmayan elemanlar, Süper UD elemanları ve SWC ile Super Spectra kaplamalar sayesinde lens performansında yeni bir dönem başlatıyor.

Gelişmiş L serisi yapısı
Bu L serisi lens, toza ve suya karşı koruma sağlamak amacıyla hava koşullarına karşı koruma özelliği ve florin kaplamasının yanı sıra sıcak hava koşullarında lensin ısınmaması için ısıya dayanıklı boyaya sahiptir.

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin
EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.


Canon RF 70-200mm f/2.8L IS İnceleme:

Oldukça şık bir form faktöründe çok yönlülük ve uzun erişim sunan Canon RF 70-200mm f / 2.8L IS USM, parlak tasarımı ve gelişmiş optik özellikleri ile karakterize edilen esnek bir telefoto zumdur. Sabit f / 2,8 maksimum diyafram açıklığı, zorlu aydınlatma koşullarında çalışır ve alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Sofistike bir optik tasarım, iyi kontrol edilen görüntüler için yakınlaştırma aralığı boyunca çeşitli sapmaların bastırılmasına yardımcı olan bir dizi özel öğe içerir. Güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken parlamayı ve gölgelenmeyi önlemek için bir Hava Küresi Kaplama da uygulanmıştır.

Seçkin optik varlıkları dengelemek, tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile hızlı, neredeyse sessiz otomatik odaklama performansı sağlayan Dual Nano USM odak sistemidir. Bir Görüntü Sabitleyici ayrıca, zorlu aydınlatma koşullarında daha keskin elde çekim yapılmasına yardımcı olmak için kamera sarsıntısının beş durağına kadar telafi eder. Lensin kendisinden pozlama ayarları üzerinde sezgisel kontrol için lens tasarımına benzersiz bir Kontrol Halkası da entegre edilmiştir. Ek olarak, bu 70-200 mm hava şartlarına dayanıklıdır ve ön ve arka elemanları korumak için florin kaplamaya sahiptir.

Çok yönlü telefoto zoom lens, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Parlak f / 2,8 sabit maksimum diyafram, zum aralığı boyunca tutarlı aydınlatma sağlar ve düşük ışık koşullarında çalışmaya uygundur ve seçici odak teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde artırılmış kontrol sağlar.
Bir UD (Ultra Düşük Dağılım) öğesi ve bir Süper UD öğesi, daha fazla netlik ve renk doğruluğu sağlamak için renk sapmalarını ve renk saçaklarını en aza indirmeye yardımcı olur.
Gelişmiş keskinlik ve doğru işleme için küresel sapmaları ve distorsiyonu düzeltmek için iki asferik öğe kullanılır.
Güçlü aydınlatma koşullarında sürekli ışık iletimi ve yüksek kontrast sağlamak için arkadan aydınlatmalı parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için lens elemanlarına bir Hava Küresi Kaplama (ASC) uygulanmıştır.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha yavaş deklanşör hızlarında çalışmayı daha iyi sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü beş durakta en aza indirmeye yardımcı olur. Üç farklı IS modu mevcuttur: standart tek çekim modu, yatay kaydırma için optimize edilmiş mod ve yalnızca pozlama sırasında Görüntü Sabitleyiciyi etkinleştiren bir mod.
Dual Nano USM sistemi, hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyacak şekilde pürüzsüz ve neredeyse sessiz olan hızlı ve doğru odaklamayı gerçekleştirmek için hem halka tipi bir USM hem de bir STM mekanizması kullanır. Bu odaklama sistemi, tek çekim AF modunda çalışırken tam zamanlı manuel odak kontrolü sağlar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli poz ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Parmak izlerine ve lekelere direnmek ve bu parçaların temizlenmesini önemli ölçüde kolaylaştırmak için ön ve arka elemana koruyucu flor kaplama uygulanmıştır.
Saygın L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert koşullarda kullanılmasını sağlamak için toza ve neme karşı koruyan hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.
Çıkarılabilir döner tripod bileziği dahildir ve bir tripod veya monopodun üzerinde lensle birlikte çalışmanın faydaları vardır.


Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Canon RF
Görüntü Boyutu: Tam Kare
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 29° - 10°, 19° 30' - 7°, 34° - 12°
Lens yapısı (eleman/grup): 17/13
Grup yaprağı sayısı: 9
Minimum diyafram açıklığı: 32
En kısa odaklama mesafesi (m): 0,70
Maksimum büyütme (x): 0,23x
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 5
AF aktüatörü: Çift Nano USM
Lens kapağı: E-77 II
Lens siperliği: ET-83F (WIII)
Lens kılıfı/torbası: LP1424
Arka uç kapağı: Lens Toz Kapağı RF
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu Değildir
Diğer Aksesuarlar: Tripod Montaj Halkası E (WIII) (birlikte verilir)
Toz/nem geçirmez: Var
Filtre çapı (mm): 77
Maks. çap x uzunluk (mm): 89,9 x 146
Ağırlık (g): 1070


Kutu İçeriği:
Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM Lens
Lens Siperliği ET-83F (WIII)
Lens kılıfı 1424 büzülebilir yumuşak kılıf
Lens Kapağı E-77 II
Tripod Montaj Halkası E (WIII)
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler