Canon RF 600mm f11 IS STM Lens

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 600mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon RF 600mm f/11 IS STM Lens
CANON RF 600MM F11 IS STM, Hafif, güçlü ve uzaktaki nesneleri muhteşem detaylarla yakalamak için mükemmel olan bu 600 mm süper telefoto tam kare lens ile mesafeleri ortadan kaldırın. Canon RF 600mm F/11 IS STM süper telefoto prime lensidir. Kısa (4,5 m) en yakın odaklama mesafesi sayesinde arka bahçenizde bile hayvan portreleri ve gündelik vahşi yaşam fotoğrafçılığı için mükemmeldir. Elde çekim için 5 kademeli Görüntü Sabitleyiciye sahip ve daha fazla erişim için RF genişleticilerle uyumlu, hoş bir şekilde kompakt bir telefoto lenstir. Kompaktlık için bu telefoto prime lens, RF yuvası ve sabit F11 diyafram ile birleştirilmiş bir kamera çantasına yerleştirmeyi kolaylaştıran bir Difüzör Optik (DO) tasarımından yararlanır. Canon'un Full Frame aynasız kameraları için tasarlanmıştır, bu nedenle RF yuvası DSLR'den daha hızlı iletişim hızı sunarak mükemmel IS / AF performansı sunar.

Yakın temaslı çekimler için
Nesnelerinize yaklaşmanızı sağlayan bu süper telefoto lens sizi hayran bırakacak. Kompakt ve hafif tasarımıyla birlikte güçlü 5 kademeli optik Görüntü Sabitleyicisi sayesinde imkansız olduğunu düşündüğünüz sonuçlar elde edebilirsiniz.

Süper kompakt, süper telefoto menzili
Çığır açan bu kompakt ve hafif süper telefoto lens; vahşi yaşam, seyahat, safari ve daha pek çok çekim alanı için idealdir.

Seyahat fotoğrafçılığı için ideal lens
Hafifliği ve etkileyici çekim menzili sayesinde seyahat fotoğrafçılığı için idealdir.

Vahşi yaşam çekimleri için ideal lens
Nerede olursanız olun, favori vahşi yaşam konularınıza hiç olmadığı kadar yakınlaşın.

Aksiyon çekimleri için ideal lens
Fotoğrafınıza ekstra etkileyicilik katmak için kadrajı seçtiğiniz bir spor dalı ile doldurun.

Uzaktaki nesnelere kolaylıkla yakınlaşın
Çektiğiniz kareleri ister evinizin bahçesindeki çiçekler, ister yolculuklarınızdaki manzaralara ait müthiş ayrıntılarla doldurun ve çarpıcı görsellerle günlük hayata daha yakından bakın.

Net ve titremeyen görüntüler
5 kademeli optik Görüntü Sabitleyici sayesinde tripod kullanmadan inanılmaz netlikte telefoto fotoğraflar ve videolar çekebilirsiniz.

Devrim niteliğinde boyut ve ağırlık
RF yuvası, F11 diyafram açıklığı ve Kırınımlayıcı Optik Donanımı sayesinde lens, saklandığında yalnızca 199,5 mm uzunluğunda ve 930 g ağırlığındadır.

Net ve sessiz odaklama
STM motorla net ve sessiz AF elde edilirken Lens Kontrol Halkası ile ayarlar üzerinde sezgisel kontrol sağlanır. Yapraksız F11 diyafram açıklığı sayesinde hoş görünen bokeh etkileri elde edebilirsiniz.

Herkese uygun bir süper telefoto menzili
Güçlü görüntü sabitleme ve otomatik odaklama özelliklerine sahip bu süper telefoto lens, oldukça rekabetçi fiyatı sayesinde tüm fotoğraf tutkunları için uygundur.


Canon RF 600mm f/11 IS STM Lens İncelemesi
Etkileyici ve inanılmaz derecede benzersiz bir süper telefoto olan Canon RF 600mm f / 11 IS STM, uzun odak uzaklığı dikkate alındığında özellikle kompakt ve hafif bir lenstir. Geri çekilebilir bir tasarıma ve sabit bir f / 11 diyafram açıklığına sahip olan bu lensin şık profili, elde taşınabilir süper tele çekimi çok gerçek bir olasılık haline getirir ve optik görüntü sabitleme, zorlu aydınlatma koşullarında çalışırken keskin görüntüler elde etmeye daha da yardımcı olur. Ayrıca küçültülmüş boyuta katkıda bulunan, çok daha ağır tek tek elemanlar yerine boşluksuz çift katmanlı kırınımlı optikler kullanan ve aynı zamanda yüksek netlik için renk saçaklarını ve renk sapmalarını etkili bir şekilde kontrol eden farklı bir optik yerleşimdir. Bu tasarımı tamamlayan, hem fotoğraf hem de video ihtiyaçları için uygun olan hızlı ve sessiz otomatik odaklama performansı sunan bir STM adımlı motordur. Ek olarak, lensin kendisinden pozlama ayarları üzerinde sezgisel kontrol sağlamak için lens tasarımına bir Kontrol Halkası da entegre edilmiştir. Daha fazla erişime ihtiyacınız varsa, 600 mm, sırasıyla 840 mm veya 1200 mm etkili odak uzaklığı için 1.4x ve 2x RF Uzatıcılarla uyumludur.

Süper telefoto prime, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız dijital kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Sabit f / 11 diyafram, şık ve taşınabilir form faktörünün yanı sıra dengeli bir alan derinliği ve keskinlik karışımına katkıda bulunur.
Aralıksız çift katmanlı kırınımlı optikler, kromatik ve küresel aberasyonlarda belirgin bir azalmaya katkıda bulunur ve ayrıca nispeten kompakt ve hafif bir lensin tasarımına fayda sağlar.
Geri çekilebilir / genişletilebilir tasarım, kilitli lens gövdesi ile süper telefoto tasarımı göz önüne alındığında etkileyici şekilde kompakt bir form faktörü sunar.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha düşük deklanşör hızlarında çalışmayı daha iyi sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü beş duraklamaya kadar en aza indirmeye yardımcı olur.
STM adımlı motor, video kaydı ve hareketsiz çekim için ideal olan hızlı, sessiz, pürüzsüz ve doğru otomatik odaklama performansı sunar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli pozlama ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Etkili odak uzaklığını daha da artırmak için isteğe bağlı Extender RF 1.4x ve Extender RF 2x teleconverter ile uyumludur.


Teknik Özellikler:
Görüntü Boyutu: Full Frame (Tam Kare)
Bağlantı: Canon RF
35 mm film eşdeğeri odak uzaklığı: 600mm
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 03°30 ft, 02°20 ft, 04°10 ft
Lens yapısı (eleman/grup): 10/7
Grup yaprağı sayısı: Yok
Minimum diyafram açıklığı: 11
En yakın odaklama mesafesi (m): 4,5
Maksimum büyütme (x): 0,14
Mesafe Bilgileri: Var
Filtre çapı: 82mm
Görüntü sabitleyici: 5
AF aktüatörü: STM
Lens kapağı: E-82 II
Lens siperliği: ET-88B
Lens kılıfı/torbası: LZ1328
Arka uç kapağı: Lens Toz Kapağı RF
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF12 II: Uyumlu Değildir
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF25 II: Uyumlu Değildir
Uzatıcı Uyumluluğu: Yalnızca RF uzatıcılar
Maksimum çap x uzunluk (mm): 93 x 269,5 (93 x 199,5)
Ağırlık: 930g
Toz/nem geçirmez: Hayır

EXTENDER RF 1.4X Teknik Özellikleri
Odak Uzaklığı: 840mm
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 02° 30 ft, 01° 40 ft, 03°
Maksimum Diyafram Aralığı: F16
Maksimum Büyütme: 0,19x
AF Mümkün: Var
Görüntü Sabitleme Özelliği: Var

EXTENDER RF 2X Teknik Özellikleri
Odak Uzaklığı: 1200mm
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 01° 40 ft, 01° 10 ft, 02°
Maksimum Diyafram Aralığı: f22
Maksimum Büyütme: 0,28x
AF Mümkün: Var
Görüntü Sabitleme Özelliği: Var


Kutu İçeriği:
Canon RF 600mm F11 IS STM Lens
Canon E-82 II 82mm Lens Cap
Canon RF Lens arka kapak
Kullanıcı Kılavuzu Seti


Uyumlu Ürünler