Canon RF 50mm f1.2L USM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 50mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon RF 50mm F1.2L USM Lens
Canon RF 50mm F1.2L USM Lens , Canon RF 50mm f/1.2L USM, Canon RF sistem aynasız fotoğraf makinesi lensi, sokak fotoğrafçılığı, portre, güzel sanatlar için üst düzey netlik, ekstra yaratıcı kontrol ve olağanüstü bir düşük ışık performansı sunan RF lens, fotoğrafçılık performansında yeni standartlar belirliyor.

Üstün 50 mm lens
RF 50mm F1.2L USM, tam kare fotoğrafçılıkta yeni bir optik performans türü sunar. Olağanüstü netlik ve keskinlik ile karenin kenarlarında dahi gözle görülür derecede fazla ayrıntının yakalanması sağlanır.

Portre fotoğrafçılığı
Lensin 50 mm'lik odak uzaklığı insan gözüne benzer bir perspektife sahiptir ve süper geniş f/1,2 diyafram açıklığı ile son derece sığ bir alan derinliği elde edilir. Bu şekilde yumuşak ve odak dışı arka planın önünde son derece net özellikler ön plana çıkarılabilir.

Sokak fotoğrafçılığı
Hızlı maksimum diyafram açıklığı ve olağanüstü bir hızla odaklanabilme özelliği sayesinde RF 50mm F1.2L USM, mevcut ışıkla çekim yapmaya yeni bir anlam kazandıran mükemmel bir sokak fotoğrafçılığı lensidir.

Güzel sanatlar
RF 50mm F1.2L USM gibi bir lensle çekilmiş bir fotoğrafı bastırmak gerçek bir zevktir. İnanılmaz bir ayrıntı seviyesi sunduğundan güzel sanatlar fotoğrafçılarının sergileri için daha da olağanüstü işler çıkarmalarına olanak tanır.

Diyafram açıklıklarının en genişi
RF 50mm F1.2L USM'nin f/1,2 maksimum diyafram açıklığı, Canon EOS serisindeki en geniş değere sahiptir. Fotoğrafçılar ve film yapımcılarına son derece sığ alan derinliği ile çekim yapma olanağı vererek bir nesneyi karmaşık bir arka planda öne çıkarmak için harika bir yöntem sunar.

Düşük ışıkta süper hassasiyet
Bu derece geniş diyafram açıklıklarında çalışabilme olanağı fotoğrafçıların düşük ışık koşullarında yüksek enstantane hızları kullanarak nesnenin hareketini dondurup fotoğraf makinesinin titremesini ortadan kaldırmalarına imkan sağlıyor. RF 50mm F1.2L USM yalnızca mevcut olan ışığı kullanarak herhangi bir anın atmosferini yakalamak için harika bir araçtır.

Hızlı odaklama
Genellikle daha çok Canon'un süper telefoto lenslerinde bulunan halka tipi bir USM otomatik odaklama sistemi, RF 50mm F1.2L USM içindeki büyük cam öğeleri kolaylıkla hareket ettirir. Keskin odak, hızlı ve isabetli bir şekilde bulunurken nesneler kadraj içerisinde hareket ederken takip edilip izlenebilir.

Sağlam ve hassas - profesyoneller için tasarlandı
Canon L Serisinin bir üyesi olan RF 50mm F1.2L USM, toz ve nem geçirmezlik özelliğine sahiptir. Özeleştirilebilir Lens Kontrol Halkası fotoğraf makinesi ayarlarına doğrudan erişim sağlayarak artırılmış kontrolle birlikte manuel bir his sunar.


Canon RF 50mm f/1.2L USM İnceleme:

Hızı ile ayırt edilen Canon'un RF 50mm f / 1.2L USM modeli, çok yönlü odak uzaklığı ve parlak f / 1.2 maksimum diyafram açıklığı nedeniyle istenen normal uzunlukta bir prime. Bu hızlı tasarım, zorlu aydınlatma koşullarında mükemmeldir ve ayrıca sığ alan derinliği ve seçici odak teknikleriyle çalışmaya fayda sağlar. Optik düzen, daha fazla netlik ve keskinlik sağlamak için hem kromatik hem de küresel sapmaları azaltmaya yardımcı olan bir UD öğesi ve bir asferik öğe içerir. Yuvarlatılmış 10 bıçaklı bir diyafram, aynı zamanda alan derinliği olan izole nesneleri uydurmak için bokeh kalitesinden faydalanır. Görüntüleme yeteneklerini tamamlayan, hızlı, neredeyse sessiz otomatik odaklama ve tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlayan uygun halka tipi bir Ultrasonik Motordur. Ek olarak, lensin kendisinden pozlama ayarları üzerinde sezgisel kontrol sağlamak için lens tasarımına benzersiz bir Kontrol Halkası entegre edilmiştir.

Normal uzunluktaki asal, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız dijital kameralar için tasarlanmıştır.
Olağanüstü parlak f / 1,2 maksimum diyafram, seçici odak uygulamaları için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sağlar ve ayrıca düşük ışık koşullarında çalışmanın faydalarını sağlar.
Bir UD (Ultra Düşük Dağılım) öğesi bulunur ve daha fazla netlik ve renk doğruluğu sağlamak için renk sapmalarını ve renk saçaklarını en aza indirmeye yardımcı olur.
Gelişmiş keskinlik ve doğru işleme için küresel sapmaları ve bozulmaları düzeltmek için küresel olmayan bir eleman kullanılır.
Halka tipi Ultrasonik Motor (USM), optimize edilmiş odaklama algoritmaları ve yüksek hızlı bir CPU ile birlikte, hızlı, hassas ve sessiz otomatik odaklama performansının yanı sıra tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlamak için kullanılır.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli poz ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Saygın L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert koşullarda kullanılmasını sağlamak için toza ve neme karşı koruyan hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir.
Yuvarlak 10 bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Canon RF
Görüntü Boyutu: Tam Kare
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 40°, 27°, 46°
Lens yapısı (eleman/grup): 15/9
Grup yaprağı sayısı: 10
Maksimum Diyafram Aralığı: f/1,2
Minimum diyafram açıklığı: 16
En kısa odaklama mesafesi (m): 0,40
Maksimum büyütme (x): 0,19
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: -
AF aktüatörü: USM
Lens kapağı: E-77 II
Lens siperliği: ES-83
Lens kılıfı/torbası: LP1319
Arka uç kapağı: RF Lens Toz Kapağı
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF12 II: Uyumlu Değildir
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF25 II: Uyumlu Değildir
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu Değildir


Kutu İçeriği:
Canon RF 50mm F1.2L USM Lens
Lens Kapağı E-77 II
Lens Toz Kapağı D1
Lens Siperliği ES-83
Büzülebilir yumuşak kılıf LP1319


Uyumlu Ürünler