Canon RF 28-70mm f2L USM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 28-70mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon RF 28-70mm f2L USM Lens
Canon RF 28-70mm f2L USM Lens , Canon RF 28-70mm f/2L USM seyahat fotoğrafçılığı, düğün fotoğrafçılığı, foto muhabirlik ve düşük ışık koşulları için ideal lens çok hızlı f/2 diyaframa sahip ve olağanüstü görüntü kalitesi sunan gelişmiş standart geniş açı telefoto L serisi zum lens. Zum lensin görüntü kalitesini yeniden tanımlıyor. 

Genel Özellikleri:
f/2 diyafram
0,39 m minimum odaklama
9 yapraklı diyafram
L serisi - hava koşullarına dayanıklı
USM motor
İleri Seviye lens kaplaması
Lens Kontrol Halkası
UD lens elemanları

Fotoğrafçılıkta yeni standartlar belirleyin
RF 28-70mm F2L USM, sabit bir lensten beklediğiniz görüntü kalitesini sunar ve daha fazla yaratıcı kontrol için f/2 maksimum diyafram açıklığına sahiptir.

Seyahat fotoğrafçılığı
Yer tasarrufu sağlayan esneklik için tek bir zum ile seyahat edin. Çok yönlü 28-70 mm aralığı, geniş gökyüzü manzaralarından portreler, güzel sanatlar ve sokak fotoğrafçılığına kadar pek çok konu için yararlıdır.

Düğün fotoğrafçılığı
Çeşitli durumlarda hızlı ve sessiz çalışın. RF 28-70mm F2L USM lensin sahip olduğu f/2 maksimum diyafram açıklığı, portrelerdeki sığ alan derinliğini kontrol etmenize ve düşük ışıkta ambiyansı yakalamanıza izin verir.

Foto Muhabirlik
Zum ve odak uzaklığı, söz konusu önemli anı yakalamak için hızlı şekilde kompozisyonu yeniden oluşturur ve yeniden kadrajlar. Düşük ışıkta odaklayıp çekim yapın ve Canon'un L serisindeki kalitenin, kötü hava koşullarında bile size güven vermesine izin verin.

İnanması zor görüntü kalitesi
RF 28-70mm F2L USM, EOS R sisteminin tüm optik, mekanik ve elektronik avantajlarına sahiptir. Olağanüstü görüntü kalitesi ve düşük bozulma seviyeleriyle çok yüksek keskinlik elde edin.

Net, neredeyse sessiz otomatik odaklama
Gelişmiş halka tipi USM AF motoru sayesinde hızlı ve sessiz bir şekilde odaklama yapın. EOS R sisteminin sessiz çekim teknolojisi ile birleştirildiğinde, fotoğrafçılar dikkat çekmemeyi başarabilir.

Düşük ışıkta tek kelimeyle muhteşem sonuçlar
Nesneyi ve fotoğraf makinesi hareketini dondurabilen daha yüksek enstantane hızları ve f/2 diyafram açıklığını deneyimleyin. Sığ alan derinliği ile RF 28-70mm F2L USM, son derece net bir nesneye vurgu yapmak için idealdir.

Sezgisel ve sorunsuz kontrol
RF 28-70mm F2L USM; diyafram açıklığı, enstantane hızı, ISO ve pozlama telafisi gibi çeşitli ayarları hızlı şekilde yaparak fotoğrafçıların değişen koşullara sezgisel olarak yanıt vermelerini sağlayan özelleştirilebilir Lens Kontrol Halkasına sahiptir.


Canon RF 28-70mm f/2L USM İnceleme:

Bir zumun çok yönlülüğünü tipik olarak bir prime için ayrılmış hız ile birleştiren Canon RF 28-70mm f / 2L USM, etkileyici benzersiz f / 2 sabit maksimum diyafram açıklığı ile ayırt edilen geniş açılı ve portre uzunluğunda bir lenstir. Bu parlak tasarım, konuyu izole etmek için alan derinliği üzerinde gelişmiş kontrolün yanı sıra mükemmel düşük ışık performansı sağlar. Optik tasarımda Ultra Düşük Dağılımlı cam kullanılır ve yüksek netlik ve renk doğruluğunu sağlamak için renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltır. Gelişmiş optik özellikleri tamamlayan Canon'un kanıtlanmış halka tipi Ultrasonik Motoru, tam zamanlı manuel odak kontrolü ile birlikte hızlı ve sessiz otomatik odaklama performansı sunar. Ek olarak, RF lenslere özgü olan bu 28-70 mm, lensin kendisinden ISO, diyafram ve poz telafisi dahil pozlama ayarlarını sezgisel olarak ayarlamak için yapılandırılabilir bir Kontrol Halkası içerir.

Standart geniş açıdan kısa telefoto lensi, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Etkileyici derecede parlak f / 2 maksimum diyafram, zum aralığı boyunca tutarlı aydınlatma sağlar ve düşük ışık koşullarında çalışmaya uygundur ve seçici odak teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Optik tasarımda Ultra Düşük Dağılım (UD) öğeleri bulunur ve yakınlaştırma aralığı boyunca daha fazla netlik ve renk doğruluğu elde etmek için renk kırılmalarını ve renk sapmalarını bastırmaya yardımcı olur.
Halka tipi bir Ultrasonik Motor (USM), dahili bir odaklama tasarımı, optimize edilmiş odaklanma algoritmaları ve yüksek hızlı bir CPU ile birlikte hızlı, hassas ve sessiz otomatik odaklama performansının yanı sıra tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlamak için kullanılır.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli pozlama ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Saygın L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert koşullarda kullanılmasını sağlamak için toza ve neme karşı koruyan hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Canon RF
Görüntü Boyutu: Tam Kare
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 65° - 29°, 46° - 19° 30', 75° - 34°
Lens yapısı (eleman/grup): 19/13
Grup yaprağı sayısı: 9
Maksimum Diyafram Aralığı: f/2
Minimum diyafram açıklığı: 22
En kısa odaklama mesafesi (m): 0,39
Maksimum büyütme (x): 0,18
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: -
AF aktüatörü: USM
Lens kapağı: E-95
Lens siperliği: EW-103
Lens kılıfı/torbası: LP1424
Arka uç kapağı: RF Lens Toz Kapağı
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF12 II: Uyumlu Değildir
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF25 II: Uyumlu Değildir
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu Değildir
Diğer Aksesuarlar: -
Filtre çapı (mm): 95
Maks. çap x uzunluk (mm): 103,8 x 139,8
Ağırlık (g): 1430


Kutu İçeriği:
Canon RF 28-70mm F2L USM
Lens Kapağı E-95
Lens Toz Kapağı D1
Lens Siperliği EW-103E
Büzülebilir yumuşak kılıf LP1424
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler