Canon RF 24-70mm f/2.8L IS USM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 3680C002
38.099,00 TL
36.199,00 TL %5 İndirimli
6 X 6033,17 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırCanon RF 24-70mm f2.8L IS USM Lens
Canon RF 24-70MM F2.8L IS USM Lens, RF 24-70mm, hızlı diyafram açıklığı ve görüntü sabitleme özelliklerinin yanı sıra sessiz odaklama için Nano USM motora sahiptir. Profesyoneller için ideal aynasız standart zum lens, Ustaca işler çıkarmak için tasarlanan 24-70 mm zum ile tam kare aynasız fotoğraf çekimlerinize profesyonellik katın. Üstün optik mühendislik, hızlı f/2,8 maksimum diyafram açıklığı ve 5 kademeli görüntü sabitleme tüm koşullarda yaratıcı olmanıza yardımcı olur.

Her durumda profesyonellerin tercihi
Ödüllü reklam ve yaşam tarzı fotoğrafçısı Matthew Joseph, RF 24-70mm zumun sınırlarını zorlamak için lensi nem girişi riskinin çok yüksek olduğu suda kullandı. Ardından kadın kürek takımının birkaç olağanüstü portresini çekebilmek için düşük ışıkta çalıştı.

Yaratıcılığınızı kaybetmeyin
Lensin 24-70 mm görüş alanını kullanarak renk ve kontrast açısından zengin ekstra ayrıntıları ve etkiyi kaçırmayın. Ayrıca aksiyonu daha dinamik bir şekilde çekmenin yeni bir yolunu keşfedin.

Manzaralar ve mimari
Yere biraz daha yaklaşarak yepyeni açıları keşfedin. Işık seviyeleri düştüğünde bile, 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğinden yararlanarak ayrıntıları kaçırmayın.

Seyahat ve röportaj
Kompakt boyutu, olağanüstü L serisi yapı kalitesi ve hızlı maksimum diyafram açıklığı sayesinde bu lensin durum ne olursa olsun hikayenizi ayrıntılı ve net bir şekilde anlatacağından emin olabilirsiniz.

Her ayrıntıyı yakalayın
Sizi rakiplerinizden bir adım önde tutacak hızlı F2,8 diyafram açıklığı ve süper net optik bileşenleri sayesinde hikayenize kişisel bir dokunuş katın.

Hızlı ve Sessiz Nano USM Motor ile Bir daha o özel anı asla kaçırmayın
Video ve fotoğraf çekimi için ideal olan, olağanüstü akıcılıkta hızlı ve sessiz AF sağlayan Nano USM motor sayesinde hızlı ve hassas odaklamanın keyfini çıkarın.

Birbirine bağlı portreler
Küresel olmayan üç cam kaplı eleman, üç UD lens elemanı, gelişmiş optik kaplamalar ve 9 yapraklı diyafram açıklığı sayesinde portre standartlarınızı daha yükseğe taşıyın.

Sınır tanımayan bir lens
Su damlalarına ve toza karşı koruma sağlamak amacıyla hem ön hem arka elemanlarda bulunan hava koşullarına karşı koruma ve florin kaplama ile L serisi, kalitenin tanımını yeniden yazar.

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin
EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.


Canon RF 24-70mm f/2.8L IS İnceleme:
Yeni zum olarak tasarlanan Canon RF 24-70mm f / 2.8L IS USM, parlak, gelişmiş ve sezgisel tasarımı ile karakterize edilen çok yönlü, geniş açıdan portre uzunlukta bir lenstir. Sabit f / 2,8 maksimum diyafram açıklığı, zorlu aydınlatma koşullarında çalışır ve alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Optik tasarım, keskin ve net görüntüler elde etmek için zum aralığı boyunca çeşitli sapmaları büyük ölçüde azaltan bir dizi asferik ve Ultra Düşük Dağılım öğesi içerir. Güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken parlamayı ve gölgelenmeyi önlemek için bir Hava Küresi Kaplama da uygulanmıştır.

Seçkin optik varlıkları dengelemek, tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile hızlı, neredeyse sessiz otomatik odaklama performansı sunan Nano USM odak sistemidir. Bir Görüntü Sabitleyici ayrıca, zorlu aydınlatma koşullarında daha keskin elde çekim yapılmasına yardımcı olmak için kamera sarsıntısının beş durağına kadar telafi eder. Lensin kendisinden pozlama ayarları üzerinde sezgisel kontrol için lens tasarımına benzersiz bir Kontrol Halkası da entegre edilmiştir. Ek olarak, bu 24-70 mm hava şartlarına dayanıklıdır ve ön ve arka elemanları korumak için florin kaplamaya sahiptir.

Standart geniş açıdan telefotoya yakınlaştırma lensi, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Parlak f / 2,8 sabit maksimum diyafram, zum aralığı boyunca tutarlı aydınlatma sağlar ve düşük ışık koşullarında çalışmaya uygun olmasının yanı sıra, seçici odak teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.
Üç UD (Ultra Düşük Dağılım) öğesi, daha fazla netlik ve renk doğruluğu sağlamak için renk sapmalarını ve renk saçaklarını en aza indirmeye yardımcı olur.
Gelişmiş keskinlik ve doğru işleme için küresel sapmaları ve distorsiyonu düzeltmek için üç asferik öğe kullanılır.
Güçlü aydınlatma koşullarında sürekli ışık iletimi ve yüksek kontrast sağlamak için arkadan aydınlatmalı parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için lens elemanlarına bir Hava Küresi Kaplama (ASC) uygulanmıştır.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha yavaş deklanşör hızlarında daha iyi çalışmayı sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü beş durak ile en aza indirmeye yardımcı olur.
Nano USM sistemi, hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyacak şekilde pürüzsüz ve neredeyse sessiz olan hızlı ve doğru odaklamayı gerçekleştirmek için hem halka tipi bir USM hem de bir STM mekanizması kullanır. Bu odaklama sistemi, tek çekim AF modunda çalışırken tam zamanlı manuel odak kontrolü sağlar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli poz ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Parmak izlerine ve lekelere direnmek ve bu parçaların temizlenmesini önemli ölçüde kolaylaştırmak için ön ve arka elemana koruyucu flor kaplama uygulanmıştır.
Saygın L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert koşullarda kullanılmasını sağlamak için toza ve neme karşı koruyan hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Teknik Özellikler:
Görüntü Boyutu: Tam Kare
Lens Yuvası: Canon RF
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 74° - 29°, 53° - 19° 30', 84° - 34°
Lens yapısı (eleman/grup): 21/15
Grup yaprağı sayısı: 9
Minimum diyafram açıklığı: 22
En kısa odaklama mesafesi (m): 0,21 genişlik/ 0,38 uzaklık
Maksimum büyütme (x): 0,30x (32 mm'de)
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 5
AF aktüatörü: Nano Usm
Lens kapağı: E-82 II
Lens siperliği: EW-88E
Lens kılıfı/torbası: LP1222
Arka uç kapağı: Lens Toz Kapağı RF
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu Değildir
Diğer Aksesuarlar: Yok
Filtre çapı (mm): 82
Maks. çap x uzunluk (mm): 88,5 x 125,7
Ağırlık (g): 900


Kutu İçeriği:
Canon RF 24-70MM F2.8L IS USM Lens
Lens Siperliği EW-88E
Lens kılıfı LP1222
Lens Kapağı
E-82 II lens kapağı


Uyumlu Ürünler