Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 3684C002


 Listeme Ekle  KarşılaştırCanon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens
Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM Lens , Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM geniş açılı manzaralardan kadrajı dolduran portrelere, hatta yakın çekim spor ve vahşi yaşam fotoğraflarına kadar her şey için ideal olan, EOS R sistemine yönelik, taşınabilir, çok yönlü 10x zum lens.

Genel Özellikler:
Çok yönlü 10x zum aralığı: 24-240 mm'yi kapsayan odak uzaklıkları
Neredeyse sessiz çalışan Nano USM odaklama: Fotoğraflarda hızlı; videolarda net
5 kademeli Görüntü Sabitleyici: Fotoğraf makinesinin sallanması sonucu ortaya çıkan bulanıklığa karşı koruma
Yalnızca 750 g ağırlığında: Taşınabilir, hafif tasarım
Yedi yapraklı dairesel diyafram açıklığı: Yumuşak, doğal bokeh efekti için
Kilitlenebilir büyük zum halkası: 100˚ dönebilir
Sessiz 1/8 kademeli diyafram açıklığı kontrolü: Film çekimi sırasında
Özelleştirilebilir kontrol halkası: Çalışma şeklinize göre uyarlanabilir

Tek bir lens ile on kat yaratıcılık
EOS R sistemine özel bu 10x zum lens, yanınıza sadece tek bir lens almak istediğiniz durumlar için mükemmeldir. EOS R sisteminin inanılmaz çok yönlülüğünün, tam kare görüntü kalitesinin ve tüm gelişmiş teknik özelliklerinin keyfini çıkarın. Yaratıcı seyahat fotoğrafları için muhteşemdir.

Tek bir lensle çekim yapın
Tam kare fotoğraf makinelerine yönelik 10x zum ile yaratıcılığınızı artırın. Geniş manzaralardan güçlü portrelere ve tüm kadrajı dolduran aksiyon çekimlerine kadar her şeyi tek bir lensle çekin.

Mobil ve spontane olun
Çok yönlü tek bir lens ile çekim yapma özgürlüğünü keşfedin. Yalnızca 750 g ağırlığındaki RF 24-240MM F4-6.3 IS USM, ihtiyacınız olan neredeyse tüm odak uzaklığı ölçülerine sahiptir. Seyahat için ideal.

Tam kare görüntü kalitesi
10x zum aralığının yanı sıra tam kare görüntü kalitesinin keyfine varın. Görüntü Sabitleyici ile düşük ışıkta ve uzun odak uzaklıklarında kristal netliğinde sonuçlar elde edin.

Hızlı ve esnek odaklama
Vahşi yaşam fotoğrafçılığı için ideal olan AF, hızlı ve sessizdir. RF 24-240MM F4-6.3 IS USM video çekimlerinde profesyonel görünümlü içeri odaklama efektleri yaratmak için daha yumuşak şekilde odaklama yapar.

Doğal RF lensi
EOS R sistemi, neredeyse tüm kare üzerinde hızlı odaklama ve dahili Dijital Lens Optimizasyonu ile olağanüstü performans sunar. Lens kontrol halkasını, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

Lens aksesuarları
Canon lens aksesuarları ile perspektifinizi genişletin. Lens kapağı, kılıfı ve çantası çeşitlerimiz kullanmadığınız zamanlarda lenslerinizin güvende kalmasını ve korunmasını sağlar. Dağınık ışığın engellenmesi ya da yakın çekim doğa fotoğraflarınızın iyileştirilmesi gerektiği zamanlar gibi çeşitli çalışma koşullarında lenslerinizi korumak ve kullanımını desteklemek için özel olarak tasarlanmış lens siperliklerimiz ve lens filtrelerimiz bulunur.


Canon RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM İnceleme:

Etkileyici bir geniş açıdan süper telefoto aralığını kapsayan Canon'un RF 24-240mm f / 4-6.3 IS USM'si neredeyse her çekim durumu için gerçek bir hepsi bir arada lenstir. 10x yakınlaştırma aralığı, elde çekim yaparken keskin görüntüleri daha iyi gerçekleştirmek için beş duraklamaya kadar kamera titremesini telafi eden Optik Görüntü Sabitleyici ile tamamlanmaktadır. Dynamic IS aynı zamanda video kaydına da yarar sağlar ve yürürken veya hareket halindeyken çekilen görüntüleri daha iyi dengeler. Hem fotoğraflardan hem de videodan faydalanan, hızlı, sessiz ve hassas odaklama performansı sağlayan Nano USM otomatik odaklama motorudur. Ek olarak, lens ayrıca diyafram, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli pozlama ayarlarını ayarlamak için yapılandırılabilen benzersiz bir özelleştirilebilir Kontrol Halkasına sahiptir.

Hepsi bir arada yakınlaştırma, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha yavaş deklanşör hızlarında daha iyi çalışmayı sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü beş durak ile en aza indirmeye yardımcı olur. Ayrıca, video kaydederken, Dinamik IS mevcuttur ve yürürken veya hareket halindeyken kayıt yapmaya uygun daha aktif bir sabitleme türüdür ve özellikle yakınlaştırma aralığının geniş açılı ucunda kullanışlıdır.
Nano USM sistemi, hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyacak şekilde pürüzsüz ve neredeyse sessiz olan hızlı ve doğru odaklamayı gerçekleştirmek için hem halka tipi bir USM hem de bir STM mekanizması kullanır. Bu odaklama sistemi, tek çekim AF modunda çalışırken tam zamanlı manuel odak kontrolü sağlar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli poz ayarlarını yapmak için kullanılabilir.


Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Canon RF
Görüntü Boyutu: Tam Kare
35 mm film eşdeğeri odak uzaklığı (mm): -
Sonsuz odaklamada görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 74° - 8°35 ft, 53° - 5° 45 ft, 84° - 10°20
Lens yapısı (eleman/grup): 21/15
Grup yaprağı sayısı: 7
Minimum diyafram açıklığı: 22-38 (36)
En yakın odaklama mesafesi (m): 0,5
Maksimum büyütme (x): 0,26
Filtre çapı (mm): 72
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 5 kademeli
AF aktüatörü: Nano USM
Lens kapağı: E-72 II
Lens siperliği: EW-78F (birlikte verilmez)
Lens kılıfı/torbası: LP1219 (birlikte verilmez)
Arka kapak :Lens Toz Kapağı RF
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu Değildir
Maks. çap x uzunluk (mm): 80,4 x 122,5
Ağırlık (g): 750


Kutu İçeriği:
Canon RF 24-240mm f / 4-6.3 IS USM Lensi
Canon E-72 II 72 mm Lens Kapağı
Canon Lens Toz Kapağı RF
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler