Canon RF 24-105mm F4.0-7.1 IS STM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 24-105mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon RF 24-105mm F4.0-7.1 IS STM Lens
Canon RF 24-105mm F4.0-7.1 IS STM Lens, CANON RF 24-105MM F4-7.1 IS STM Canon'un EOS R tam kare aynasız sisteminin heyecan verici dünyasına adım atmanızı sağlayan çok amaçlı lensle günün en iyi anlarını yakalayın. Şık ve çok yönlü Canon RF 24-105mm f / 4-7.1 IS STM, çok çeşitli koşullarda çalışmak için geniş açılı kısa telefoto odak uzunluklarını kapsayan çok yönlü bir zumdur. Değişken maksimum diyafram açıklığı, günlük çekim ihtiyaçlarına uyacak şekilde etkileyici kompakt bir profil sağlamaya da yardımcı olur. Esnek tasarımı tamamlayan, 1: 2 maksimum büyütme oranında yakın plan nesnelerle çalışmayı sağlayan benzersiz bir Merkez Makro Odak pozisyonudur ve Optik Görüntü Sabitleyici ayrıca kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirerek keskin görüntüler elde etmeye yardımcı olur. Ayrıca, bir STM motoru, etkileyici sessiz ve pürüzsüz otomatik odaklama performansı ve tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlar. Ek olarak, yapılandırılabilir bir Kontrol Halkası, lensin kendisinden ISO, diyafram açıklığı ve pozlama telafisi dahil pozlama ayarlarını yapmanıza olanak tanır.

Genel Özellikler:
RF Yuvalı Lens / Tam Çerçeve Formatı
STM Adımlı AF Motoru
Merkez Makro Odak, 1: 2 Büyütme
Optik Görüntü Sabitleyici
24-105 mm Odak Aralığı
88,8 mm Kompakt boyut
5 kademeli optik IS Gelişmiş IS
Lens Kontrol Halkası Kontrol Odağı
STM motoru Hızlı Odaklama
Hafif: 395 g

Günün en iyi anlarını yakalayın
Sabit fotoğraf ve videolar çekmenizi sağlayan dahili optik Görüntü Sabitleyici özellikli çok yönlü ve çok amaçlı 24-105 mm lense sahip EOS R serisi ile tam kare çekimin tüm avantajlarının keyfini çıkarın.

Yeni nesil görüntüleme
Tam kare kalitesi, üstün 5 kademeli optik Görüntü Sabitleyici, hızlı ve net AF, birleşik odak ve Lens Kontrol Halkası; fotoğraf makinesi ayarları üzerinde sezgisel, özelleştirilmiş kontrol sağlar.

Çok yönlü tam kare görüntü kalitesi
Destansı manzaralar, küçük ayrıntılar, çarpıcı portreler ve samimi anlar gibi hikayenin tamamını görün. 0,5x Merkez Odak Makro ile 13 cm mesafeden; 5 kademeli optik IS ile ise elde çekim yapın.

Fotoğraf ve videolar için kusursuz seçim
Bu lensi etkileyici fotoğraflar ve videolar için ideal kılan sessiz STM motoru sayesinde hem nesneleri takip edin hem de net ve doğal odak elde edin.

Günlük kullanım için ideal lens
Zengin özelliklere sahip tek bir lens. 395 gramlık hafif ve kompakt tasarıma sahip pratik zum lensi ile tam kare aynasız fotoğrafçılık serüveninize başlayın.


Canon RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM İnceleme:
Şık ve çok yönlü Canon RF 24-105mm f / 4-7.1 IS STM, çok çeşitli koşullarda çalışmak için geniş açıdan kısa telefoto odak uzunluklarını kapsayan çok yönlü bir zumdur. Değişken maksimum diyafram açıklığı, günlük çekim ihtiyaçlarına uyacak şekilde etkileyici kompakt bir profil sağlamaya da yardımcı olur. Esnek tasarımı tamamlayan, 1: 2 maksimum büyütme oranında yakın plan nesnelerle çalışmayı sağlayan benzersiz bir Merkez Makro Odak pozisyonudur ve Optik Görüntü Sabitleyici ayrıca kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirerek keskin görüntüler elde etmeye yardımcı olur. Ayrıca, bir STM motoru, etkileyici sessiz ve pürüzsüz otomatik odaklama performansı ve tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlar. Ek olarak, yapılandırılabilir bir Kontrol Halkası, lensin kendisinden ISO, diyafram açıklığı ve pozlama telafisi dahil pozlama ayarlarını yapmanıza olanak tanır.

Standart zoom, çeşitli durumlarda çalışmaya uyacak şekilde geniş açıdan kısa telefotoya odak uzunluklarını kapsar.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha yavaş deklanşör hızlarında çalışmayı daha iyi sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü beş duraklamaya kadar en aza indirmeye yardımcı olur.
STM adım motoru, video kaydı ve hareketsiz çekim için ideal olan hızlı, sessiz, pürüzsüz ve doğru otomatik odaklama performansı sunar.
Özelleştirilmiş Merkez Makro Odak ayarı, yakın çekim konularının fotoğrafını çekmek için 1: 2 maksimum büyütme ve 5,2 "minimum odak mesafesi ile çalışmayı sağlar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli poz ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Yuvarlatılmış yedi kanatlı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Canon RF
Görüntü Boyutu: Tam Kare
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 74° - 19°20 ft, 53° - 13°, 84° - 23°20 ft
Lens yapısı (eleman/grup): 11/13
Grup yaprağı sayısı: 7
Minimum diyafram açıklığı: 40
En kısa odaklama mesafesi (m): 0,2 genişlik / 0,34 uzaklık (MF'de 0,13 genişlik)
Maksimum büyütme (x): 0,21 genişlik (MF: 0,39) / 0,40 uzaklık (MF: 0,5)
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 51
AF aktüatörü: STM
Lens kapağı: E-67 II
Lens siperliği: EW-73D (birlikte verilmez)
Lens kılıfı/torbası: LP1116 (birlikte verilmez)
Arka uç kapağı: Lens Toz Kapağı RF
Filtre çapı (mm): 67
Maks. çap x uzunluk (mm): 76,6 x 88,8
Ağırlık (g): 395
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF12 II: Uyumlu Değildir
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF25 II: Uyumlu Değildir
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu Değildir
Diğer Aksesuarlar: -


Kutu İçeriği:
Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM Lens
Canon E-67 II 67mm Lens kapağının ön kısmı
Canon RF Lens kapağının arka kısmı
Kullanıcı Kılavuzu Seti
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler