Canon RF 15-35mm f/2.8L IS USM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Bayisi ve Satıcısı
Marka
Model 15-35mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon RF 15-35MM f2.8L IS USM Lens
Canon RF 15-35MM f2.8L IS USM Lens , profesyoneller için üstün ultra geniş açılı zum 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğine sahip bu hızlı f/2,8 L - RF serisi ultra geniş açılı 15-35 mm zum ile düşük ışıkta bile daha fazlasını yakalayın. Yenilikçi açıların fark yaratacağı durumlar için idealdir.Canon'un en hızlı ultra geniş açılı zumu ve üçlü temel profesyonel lens grubunun parçası olan bu lens; Nano USM motor, 5 kademeli görüntü sabitleme ve muhteşem netlik için 3 Küresel olmayan eleman ve 2 UD elemanı sunar.

Genel Özellikler:
F2,8 - Düşük ışık performansı ve sığ alan derinliği için
Görüntü Sabitleyici - Titremesiz görüntüler için 5 kademeli sabitleme
Küresel olmayan ve UD - Olağanüstü netlikte görüntüler için
Nano USM motor: Sorunsuz, hızlı ve sessiz kullanım için
Dalga Boyu Altı Yapılı Kaplama (SWC), ASC (Hava Kabarcıklı Kaplama) - Parlama ve gölgelenmeyi en aza indirmek için
Lens Kontrol Halkası: ISO, diyafram açıklığı ve enstantane üzerinde ek kontrol için

Hızlı ve geniş açılı - Profesyoneller için üstün ultra geniş açılı zum
5 kademeli görüntü sabitleme özelliğine sahip bu hızlı f/2,8 L - RF serisi ultra geniş açılı 15-35 mm zum ile düşük ışıkta bile daha fazlasını yakalayın. Yenilikçi açıların fark yaratacağı durumlar için idealdir.

Yaratıcı aksiyon fotoğrafları
Lensin ultra geniş 15-35 mm görüş alanını kullanarak renk ve kontrast açısından zengin ekstra ayrıntıları ve etkiyi kaçırmayın. Ayrıca aksiyonu daha dinamik bir şekilde çekmenin yeni bir yolunu keşfedin.

Manzaralar ve mimari
Yere biraz daha yaklaşarak yepyeni açıları keşfedin. Işık seviyeleri düştüğünde bile, 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğinden yararlanarak ayrıntıları kaçırmayın.

Seyahat ve röportaj
Kompakt boyutu, olağanüstü L serisi yapı kalitesi ve hızlı maksimum diyafram açıklığı sayesinde bu lensin durum ne olursa olsun hikayenizi ayrıntılı ve net bir şekilde anlatacağından emin olabilirsiniz

Hızlı ve geniş
Dinamik 15-35 mm odak uzaklığı ve gelişmiş 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğine sahip bu hızlı ve net f/2,8 zum sayesinde yeni ve yaratıcı açılar yakalayın

Olağanüstü optik kalite
Küresel olmayan üç eleman, iki UD lens elemanı, gelişmiş optik kaplamalar ve 9 yapraklı diyafram açıklığı sayesinde fotoğrafçılık standartlarınızı daha yükseğe taşıyın

Hızlı ve hassas
Olağanüstü akıcılıkla hızlı ve sessiz otomatik odaklama sağlayan Nano USM motor sayesinde hızlı ve hassas odaklamanın keyfini çıkarın

L serisi yapı kalitesi
Su damlalarına ve toza karşı koruma sağlamak amacıyla hem ön hem arka elemanlarda bulunan hava koşullarına karşı koruma ve florin kaplamaya sahip L serisi kaliteyle tüm koşullarda kendinizden emin şekilde çekim yapın

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin
EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.


Canon RF 15-35mm f/2.8L IS İnceleme:
Çok yönlü geniş açılı odak uzaklığı aralığını kapsayan Canon RF 15-35mm f / 2.8L IS USM, parlak f / 2.8 sabit maksimum diyafram açıklığı ile de karakterize edilir. Bu parlak tasarım, mevcut ışık koşullarında çalışmayı sağlar ve ayrıca alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Geniş odak uzaklığı aralığı, manzaradan belgesel çekime kadar çeşitli durumlarda çalışmaya uygundur ve bu yakınlaştırma, yüksek netlik ve keskinlik için renk kırılmasını ve bozulmasını büyük ölçüde azaltan gelişmiş bir optik tasarımla tamamlanır. Parlak koşullarda çalışırken gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için bir Air-Sphere kaplama da uygulanmıştır.

Görüntüleme yeteneklerini tamamlayan, tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile hızlı, neredeyse sessiz otomatik odaklama performansı sağlayan uygun bir Nano USM odak sistemidir. Bir Görüntü Sabitleyici ayrıca, zorlu aydınlatma koşullarında daha keskin elde çekim yapılmasına yardımcı olmak için kamera sarsıntısının beş durağına kadar telafi eder. Lensin kendisinden pozlama ayarları üzerinde sezgisel kontrol için lens tasarımına benzersiz bir Kontrol Halkası da entegre edilmiştir. Ek olarak, bu 15-35 mm hava şartlarına dayanıklıdır ve ön ve arka elemanları korumak için bir flor kaplamaya sahiptir.

Geniş açılı zoom lens, tam çerçeve Canon RF montajlı aynasız kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Sabit f / 2,8 maksimum diyafram, zum aralığı boyunca tutarlı aydınlatma sağlar ve mevcut ışık koşullarında çalışmaya uygundur.
İki UD (Ultra Düşük Dağılım) öğesi, daha fazla netlik ve renk doğruluğu sağlamak için renk sapmalarını ve renk saçaklarını en aza indirmeye yardımcı olur.
Gelişmiş keskinlik ve doğru işleme için küresel sapmaları ve distorsiyonu düzeltmek için üç asferik öğe kullanılır.
Güçlü aydınlatma koşullarında sürekli ışık iletimi ve yüksek kontrast için arkadan aydınlatmalı parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için lens elemanlarına bir Hava Küre Kaplama (ASC) uygulanmıştır.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha yavaş deklanşör hızlarında daha iyi çalışmayı sağlamak için kamera sarsıntısının görünümünü beş durak ile en aza indirmeye yardımcı olur.
Nano USM sistemi, hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyacak şekilde pürüzsüz ve neredeyse sessiz olan hızlı ve doğru odaklamayı gerçekleştirmek için hem halka tipi bir USM hem de bir STM mekanizması kullanır. Bu odaklama sistemi, tek çekim AF modunda çalışırken tam zamanlı manuel odak kontrolü sağlar.
Yapılandırılabilir Kontrol Halkası, diyafram açıklığı, ISO ve pozlama telafisi dahil olmak üzere çeşitli poz ayarlarını yapmak için kullanılabilir.
Parmak izlerine ve lekelere direnmek ve bu parçaların temizlenmesini önemli ölçüde kolaylaştırmak için ön ve arka elemana koruyucu flor kaplama uygulanmıştır.
Saygın L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert koşullarda kullanılmasını sağlamak için toza ve neme karşı koruyan hava koşullarına dayanıklı bir tasarıma sahiptir.
Yuvarlak dokuz bıçaklı diyafram, hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.


Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Canon RF
Görüntü Boyutu: Tam Kare
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 100° 25' - 54°, 77° 20' - 38°, 110° 30'- 63°
Lens yapısı (eleman/grup): 16/12
Grup yaprağı sayısı: 9
Minimum diyafram açıklığı: 22
En Kısa Odaklama Mesafesi: 0,28
Maksimum büyütme (x): 0,21 (35 mm'de)
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 5
AF aktüatörü: Nano Usm
Lens kapağı: E-82 II
Lens siperliği: EW-88F
Lens kılıfı/torbası: LP1222
Arka uç kapağı: Lens Toz Kapağı RF
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu değildir
Diğer Aksesuarlar: -
Filtre çapı (mm): 82
Maks. çap x uzunluk (mm): 88,5 x 126,8
Ağırlık (g): 840


Kutu İçeriği:
Canon RF 15-35MM f2.8L USM Lens
Lens Siperliği EW-88F
Lens kılıfı LP1222
Lens Kapağı
E-82 II lens kapağı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler