Canon EOS M6 Mark II + 15-45mm IS STM Lens + EVF-DC2

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model EOS M6 Mark II
11.699,00 TL
10.750,00 TL %8 İndirimli
4 X 2687,50 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırCanon EOS M6 Mark II + 15-45mm IS STM Lens + EVF-DC2 + 32GB Kart

CANON EOS M6 MARK II
Mükemmel içerik oluşturma kamerası. Canon EOS M6 Mark II, hareket halindeyken hayatınızın üstün görüntülerini ve 4K filmlerini çekmenizi ve kolay bir şekilde paylaşmanızı sağlayan teknolojiyle donatılmıştır


Görün, çekin
14 fps'ye ulaşan kare hızlarıyla tepki vermek, odaklanmak ve çekim yapmak için ışık hızındaki bu fotoğraf makinesiyle uçup giden anları zamanında yakalayın. EOS M6 Mark II, taşınabilir tasarımı sayesinde neredeyse her yere götürülebilir. Bu cihaz, hayatınızı belgeleyebileceğiniz ve günlük yaratıcı anları keşfedebileceğiniz mükemmel bir fotoğraf aracıdır.

Anları ölümsüzleştirin
Canon Elçisi Piotr Matecki'nin memleketi Varşova'daki anlık hareketleri yakalamak için EOS M6 Mark II modelinin hızını ve çok yönlülüğünü nasıl kullandığını görün.

Uçup giden anları yakalayın
Sokakta fotoğraf çekerken veya yaratıcı seyahat fotoğraf çekimi sırasında hayat hızla akıp gider. 14 fps'ye ulaşan kare hızları veya hareketli nesneleri son derece net bir şekilde yakalayan tam otomatik odaklama ile 30 fps RAW seri çekim özelliğini kullanarak hiçbir anı kaçırmayın.

Gece ve gündüz mükemmel görüntü kalitesi
Maksimum ISO 25.600 hassasiyet sayesinde düşük ışıkta bile ayrıntılı ve atmosferi yansıtan mükemmel 32,5 megapiksel görüntüler yakalayın. Kırpma, işleme ve yeniden boyutlandırma işlemlerinde de görüntü kalitesini koruyun.

Bir hikaye anlatan etkileyici video
Videolarınızı tıpkı fotoğraflarınızda olduğu gibi güven ve yaratıcılıkla çekin. EOS M6 Mark II, 30p'ye kadar 4K video ve 120p'ye kadar kare hızlarıyla Full HD çekimler yapabilir.* 4K zaman atlamalı çekimler, hareketin inceliklerini tamamen farklı bir zaman ölçeğine taşır.

Kendi yöntemlerinizle çalışın
Katlanabilir dokunmatik ekranı kullanarak dilediğiniz açıdan kompozisyon oluşturun veya parlak ışıkta çekim yapmayı kolaylaştıran, üstün kaliteli bir çıkarılabilir EVF ile kendinizi çekim deneyimine kaptırın. Ayrıca, EOS M6 Mark II modelinin kontrollerinin çoğu özelleştirilebilir; bu, yalnızca sizin için tasarlanmış bir kameraya sahip olmak gibi bir şey.

Daimi yaratıcı rehberiniz
Çıkarılabilir vizörü ve pil ve hafıza kartı dahil yalnızca 408 g ağırlığıyla EOS M6 Mark II, ceketinizin cebinde veya çantanızda istediğiniz yere götürebileceğiniz kadar hafiftir. Böylece, ilham geldiğinde kullanıma hazırdır. Klasik bir röportaj hissi için EF-M 22 mm f/2 STM veya 32 mm f/1,4 STM gibi kompakt bir sabit lensle deneyin.

Hayatınızla çevrimiçi bağlantılı
EOS M6 Mark II, her zaman açık Bluetooth bağlantısı ve dahili Wi-Fi sayesinde akıllı cihazınızla* birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Canon Camera Connect uygulamasıyla görüntü ve film paylaşın ve görüntüleri otomatik olarak telefonunuzla veya tabletinizle senkronize edin. Cihazınız uzaktan çekim için de kullanılabilir.


Temel Özellikler

14 fps çekim ve 30 fps RAW seri çekim modu *Sürekli odaklama ile
32,5 megapiksel APS-C boyutunda sensör - Üstün kalite ve esneklik için
4K video ve Full HD'de 120 fps'ye ulaşan kare hızı - Film çekimi için yaratıcı araçlar
Yerleşik Wi-Fi ve Bluetooth - Görüntü paylaşımı, otomatik indirme ve uzaktan kamera kontrolü için**
ISO 25.600 değerine ulaşan hassasiyet - Düşük ışıkta bile ortamın ruhunu yakalayın
Çıkarılabilir, opsiyonel elektronik vizör - Etkileyici bir çekim deneyimi için
180˚ eğilebilen dokunmatik ekran - Yaratıcı açılardan çekim için
Yalnızca 408 g ağırlığındadır - Yaratıcılığınızı her yere taşıyabilmeniz için


Kutu İçeriği:
Canon EOS M6 Mark II Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi
Canon EF-M 15-45mm f / 3,5-6,3 IS STM Objektif
Canon EVF-DC2 Elektronik Vizör (Siyah)
Canon LP-E17 Lityum İyon Pil Takımı
Canon LC-E17 LP-E17 Pil Takımı için Şarj Cihazı
Canon R-F-4 Kamera Kapağı (Gövde Kapağı)
Canon EM-200DB Boyun Askısı
Terminal kapağı
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler