Canon EOS 90D 18-135mm Nano IS USM Kit

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model EOS 90D

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon EOS 90D 32.5MP + 18-135mm Nano IS USM Kit


Temel Özellikler

Hızlı sürekli çekim - 10 fps'ye ulaşan kare hızıyla aksiyonu yakalayın
iTR odak takibi - Hızlı hareket eden nesnelere bile odaklanın
32,5 megapiksel APS-C CMOS sensör - Mükemmel ayrıntılar için
4K video çekimi ve Dual Pixel CMOS AF - Üstün kaliteli video ve ses
Akıllı optik vizör - Uzun süreler boyunca bile rahat kullanım
Maksimum ISO 25.600 - Düşük ışıkta elde çekim yapın
Çoklu kontrol özellikli 45 çapraz tip AF noktası - Düşük ışıkta bile hızlı ve net bir şekilde odaklanın
Wi-Fi ve Bluetooth - Fotoğraf paylaşımı ve uzaktan kamera kontrolü için


CANON EOS 90D
32,5 megapiksellik olağanüstü fotoğraflar yakalayabilen, ayrıntılara daha da yakınlaşmanıza ve daha hızlı çekim yapmanıza imkan tanıyan tam özellikli DSLR

Ayrıntılara yakından bakmanıza imkan tanıyan hızlı DSLR performansı…
Hız, görüntü kalitesi ve taşınabilirliğin mükemmel dengesi. Doğaya daha yakın olmak hızlı sporları yakalamak için idealdir.

Kırpma ve yeniden düzenleme özgürlüğü
32,5 megapiksel EOS 90D ile çekilen tam çözünürlüklü görüntüler kırpılabilir, döndürülebilir ve büyük baskılar için yeterince ayrıntılı bir şekilde yeniden boyutlandırılabilir. Harika görünen sahneler bulun ve mükemmel sonuç için kompozisyonunuzu ayarlayın.

Hayranlık uyandıran görüntü kalitesi
32,5 megapiksel APS-C CMOS sensör, olağanüstü görüntü kalitesi sunmak için özel DIGIC 8 görüntü işlemcimizle çalışır. Netlik, tonlama ve renk ile zengin bir görüntü oluşturulurken düşük ışık koşullarında kumlanma da olabilecek en düşük seviyede tutulur. Hassasiyet, düşük ışıkta elde çekim için ISO 25.600 değerine kadar çıkar. Geniş dinamik aralık ise parlak vurgularda ve koyu gölgelerde ayrıntıların korunmasını sağlar.

Performans ve taşınabilirliğin mükemmel birleşimi
Özel olarak Canon tarafından tasarlanıp üretilen 32,5 megapiksel CMOS sensör ile en ince ayrıntıları yakalayın. Sensörün APS-C biçimi, hem alan derinliği üzerinde yeterince kontrol sağlayacak kadar büyük hem de EOS 90D ve lenslerinin taşınabilir ve mükemmel bir şekilde dengeli olmasına imkan tanıyacak kadar küçüktür.

Optimum Görüntü Kalitesi
Dahili görüntü işleme özelliği, görüntü kalitesinden sonuna kadar faydalanmanızı sağlar. Dijital Lens Optimizasyonu (DLO) teknolojimiz, çekim yaparken uygulanabildiği için her kare lens özelliklerine göre ayarlanır. Sonuç? Doğrudan fotoğraf makinenizden alabileceğiniz ayrıntılarla dolu, net görüntüler.
Dahili RAW işleme özelliği sayesinde RAW dosyaları fotoğraf makinesinde JPEG görüntülerine dönüştürülebilir. Ayrıca Yaratıcı Asistanı kullanarak görüntülerinizde ince ayarlar da yapabilirsiniz. DIGIC 8 işlemci ile görüntüleri ayarlayabilir ve aynı fotoğrafı kullanarak her biri farklı bir görünüme ve hisse sahip olan birden çok versiyon oluşturabilirsiniz.

Canon EOS 90D: Hız ve Otomatik Odaklama
Harekete ayak uydurun ve anlık hareketlerden büyüleyici fotoğraflar çıkarın. Bu fotoğraf makinesi hızlı sürekli çekim, son derece hassas odak takibi ve üstün kullanım özellikleri sayesinde vahşi yaşam fotoğrafları çeken ya da spor ve hızlı aksiyon çekimleri yapan herkes için idealdir.

Canon EOS 90D: Çok Yönlülük
EOS 90D, fotoğraf makinesi tasarımının uzun yıllar boyunca incelikli bir şekilde geliştirilmesinin sonucudur. Bu sürekli iyileştirme süreci sayesinde fotoğraf makinesi elinize aldığınız ilk andan itibaren sezgisel kullanım sağlar.

Canon EOS 90D: Video Çekimi
Gerçekten sinematik bir görünüm için fotoğraf makinesi sensörünün tam genişliğini kullanarak 25 veya 30p'de 4K'ya varan çözünürlüklerle olağanüstü videolar çekin.

Uçup giden anları yakalayın
Saniyede 10 kareye ulaşan hızlarda 32,5 megapiksel görüntüler çekerek çıplak gözle görülmesi imkansız olan anları yakalayın. Yüksek ISO hassasiyetleri (ISO 25.600'e kadar), 1/8000 saniye kadar olağanüstü yüksek enstantane hızlarıyla aksiyonu dondurmanızı sağlar.

Kuş gözlem evinden yol kenarına
Harekete ayak uydurun ve anlık hareketlerden büyüleyici fotoğraflar çıkarın. Bu fotoğraf makinesi hızlı sürekli çekim, son derece hassas odak takibi ve üstün kullanım özellikleri sayesinde vahşi yaşam fotoğrafları çeken ya da spor ve hızlı aksiyon çekimleri yapan herkes için idealdir.

Anı yakalayacak kadar hızlı
Spor ve vahşi yaşam fotoğrafçıları için mükemmel seçim: Fotoğraf makinesinin vizörünü kullanırken sürekli odaklama ile 10 fps, Canlı Kontrol modunda ise 11 fps hızında inanılmaz ayrıntılı 32,5 megapiksel görüntüler yakalayın. APS-C biçimi, telefoto lenslerle "menzili" artırmanızı sağlar. Böylece kompozisyonunuzda uzakta gerçekleşen eylemlere kolayca yakınlaşabilir ve büyük, etkileyici baskılar alabilirsiniz.
Fotoğraf makinesi, UHS-II SD hafıza kartı desteği sayesinde görüntüleri hızlı bir şekilde yazabilir ve tek bir seri çekimde 58 tam boyutlu JPEG dosyası, 25 RAW dosyası veya 39 CRAW dosyasına kadar çekim yapabilir.
EOS 90D Titreme Algılaması, genellikle kapalı spor alanlarında görülebilecek titreyen ışığı dengelemek için EOS 90D'nin sürekli kare hızını kontrol eder.

Netliği ve odağı koruyun
EOS 90D modelinin gelişmiş AF sistemleri sayesinde hareketli nesneleri bile izleyip net bir şekilde odaklayabilirsiniz. İster fotoğraf makinenizin olağanüstü optik vizörü ister çok yönlü Değişken Açılı dokunmatik ekranı ile çekim yapın, odaklama hızlı, net ve hassastır.

Hızlı ve net odaklama
45 adet otomatik odaklama noktası, EOS 90D modelinin optik vizörüne dağıtılmıştır. Bunların tümü, yatay veya dikey çekim yaparken gelişmiş hassasiyet ve netlik sağlamak için çapraz tiptedir. -3 EV kadar düşük ışıkta ve maksimum f/8 diyafram açıklığına sahip lens dönüştürücü kombinasyonlarıyla çekim yapın.
AF noktalarını tek başlarına ya da gruplar ve alanlar halinde kullanın. AF noktaları, sezgisel AF çoklu kontrol ile kadrajda hızlı ve kolay bir şekilde hareket ettirilebilir. iTR AF odaklama sistemi, hareketli nesneleri tanımak ve takip etmek için renk ve yüz bilgilerini kullanır. Odak hassasiyetini ve odak takibini kontrol altına alarak fotoğraf makinenizin AF davranışlarını çektiğiniz nesnelere uyarlayın.

Dual Pixel CMOS AF
Canon'un ünlü Dual Pixel CMOS AF sistemi, Canlı Kontrol modunda çekim yaparken veya video çekerken olağanüstü netlik sağlar ve geniş bir alanı kapsar. Ayrıca -5 EV'ye kadar düşük ışık performansı sunar. Kadrajın %100x88 oranına kadar dikey ve yatay olarak kapsanması ve 5481 AF konumu ile kompozisyonlarınızda kolaylıkla ince ayar yapabilirsiniz. Yeni eklenen Yüz ve göz algılama özelliği ise hareket eden kişileri takip edip net bir şekilde odaklanmanızı sağlar.

Odak basamaklama
Makro fotoğrafçılığı gibi fotoğrafın tamamında maksimum alan derinliğinin önemli olduğu çalışmalarda, odak basamaklama kusursuz bir netlik sağlar. Deklanşör düğmesine bir kez basıldığında EOS 90D, odak mesafesini başlangıç konumundan arka plana kadar ayarlayarak kesintisiz çekim yapar. Sonrasında Canon'un Digital Photo Professional yazılımı kompozit bir görüntü oluşturur ve ortaya tamamı odaklanmış bir görüntü çıkar.

Daha net bir görüşe sahip olun
EOS 90D, yaklaşık %100 kapsama özellikli parlak optik vizörü ile aksiyonu anında görmenizi sağlar ve uçan kuşlar gibi hızlı hareket eden nesneleri takip etmeyi kolaylaştırır. Akıllı özelleştirilebilir ekran önemli çekim bilgilerini gösterir, böylece çekim yaparken her zaman neler olup bittiğini görürsünüz.
EOS 90D modelinin Değişken Açılı dokunmatik ekranı farklı açılardan rahatça çekim yapmanızı sağlar. Tek bir dokunuşla odaklanıp çekim yaparak son derece sezgisel bir şekilde çalışabilirsiniz.

Sezgisel DSLR tasarımı
EOS 90D, fotoğraf makinesi tasarımının uzun yıllar boyunca incelikli bir şekilde geliştirilmesinin sonucudur. Bu sürekli iyileştirme süreci sayesinde fotoğraf makinesi elinize aldığınız ilk andan itibaren sezgisel kullanım sağlar. Fotoğraf makineniz, çekim sırasında odaklamayı ayarlayabileceğiniz çift çoklu kontrol kadranının yanı sıra özelleştirilebilir çekim modları ve kontroller gibi küçük ayrıntılarla donatılmıştır.

Daha net görüntüler elde edin
Elbette, EOS 90D de DSLR serisindeki diğer fotoğraf makineleri gibi akıllı optik vizöre sahiptir. Optik vizör, uçan kuşlar gibi hareket eden nesneleri hassas bir şekilde takip etmenizi ve kusursuz fotoğraflar elde etmek için çekimlerinizi zamanlamanızı sağlar. Gerçek zamanlı görünümde gösterilen bilgiler ise fotoğraf makinenizin performansıyla ilgili tüm konularda güncel veriler sunar.

Tüm gün dayanan pil ömrü
Büyük pil, fotoğraf makinenizi yalnızca bir kez şarj ederek 1300 fotoğraf çekmenizi sağlar.* Böylece dışarıdayken daha uzun süre çekim yapabilirsiniz. Battery grip, ikinci bir pil kullanımına olanak tanır. İkinci pil, şarj etmeden makinenizle çekim yapmaya devam ettiğiniz süreyi iki katına çıkarır ve dikey çekim sırasında kullanımı kolaylaştırır. EOS 90D modelinin klasik DSLR tasarımı, biçimli kavrama yeri sayesinde uzun veya kısa lenslerle çekim yaparken dengeli ve rahat bir his sağlar. Bu da fotoğraf makinesini vahşi yaşam ve spor fotoğrafçıları için daha cazip kılar.

Dahili kablosuz bağlantı özelliği
EOS 90D, Bluetooth ve Wi-Fi özelliklerine sahiptir. Bu özellikler, Canon Camera Connect uygulamasının* kullanıldığı akıllı cihaz üzerinden görüntü paylaşımının hızlı ve kolay olmasını sağlar ve fotoğraf makinesinin uzaktan kontrol edilmesine olanak tanır. Fotoğraf makinesinden görünenleri cihaz ekranınızda görüntüleyin, ayarları yapın, modları değiştirin ve fotoğraf makinenizin yanında olmadan fotoğraf çekin. Vahşi yaşamdaki canlıları çok fazla yaklaşıp korkutmadan fotoğraflamak için harika bir yöntem. Ayrıca evdeyken görüntüleri Akıllı Cihazınız veya PC/Mac bilgisayarlarınız ile senkronize edebilirsiniz.
EOS 90D, ürünle birlikte verilen EOS Utility yazılımını kullanarak PC veya Mac cihazınıza uzaktan da bağlanabilir. Bu yöntem, stüdyoda çekim yapmak için idealdir.

Işık kadar hızlı ve net
Gelişmiş otomatik odaklama sistemi sayesinde en hızlı nesneler bile takip edilir ve net bir şekilde yakalanır. 45 çapraz tip AF noktası 220.000 piksel pozlama sensörü ile birlikte çalışarak olağanüstü düşük ışık hassasiyeti ve nesne algılama özelliği sunar.

Fotoğrafçılar için ideal
EOS 90D, her biri bir önceki modelin daha üstün ve geliştirilmiş bir versiyonu olan Canon'un kapsamlı DSLR serisinin en yeni üyesidir. Bu güvenilir ve özelleştirilebilir tasarım, cihazı elinize aldığınız andan itibaren sezgisel yapısını hissettirir. Kontroller parmaklarınızın ucundadır ve Canon'un kapsamlı optik serisinde yer alan uzun telefoto lensler ve kısa, geniş açılı lenslerle son derece uyumludur.

Dijital hayatınızla bağlantılı
Dahili Bluetooth ve Wi-Fi özellikleri yaratıcılığınıza yeni bir boyut katar. EOS 90D, Canon Camera Connect uygulamasına* sahip akıllı cihazlarla birlikte çalışarak görüntüleri mesaj ve sosyal medya aracılığıyla paylaşmayı kolaylaştırır. Fotoğraf makinesi, alternatif görüş açıları için uzaktan da kontrol edilebilir.

İçinizdeki film yönetmenini ortaya çıkarın
EOS 90D, 4K kalitesine varan çözünürlükte çekim yapabilme özelliği ve Full HD modda 120p'ye ulaşan kare hızları ile film çekimi için mükemmel bir araçtır. Üstün Dual Pixel CMOS AF odaklama sistemimiz nesnelerin net ve sinematik görünmesini sağlar. Mikrofon ve kulaklık bağlantıları sayesinde görüntüler kadar yüksek kalitede ses yakalayabilirsiniz.

Mükemmel yaratıcılıkta videolar
Gerçekten sinematik bir görünüm için fotoğraf makinesi sensörünün tam genişliğini kullanarak 25 veya 30p'de 4K'ya varan çözünürlüklerle olağanüstü videolar çekin.

Kare hızı seçenekleri
Full HD modunda çekim yaparken 30 veya 25 fps'den, hareketli nesneler için ideal olan net 50 veya 60 fps'ye kadar çeşitli kare hızları kullanılabilir. Ayrıca muhteşem ağır çekim efektleri sunan 100 veya 120 fps seçenekleri de mevcuttur.*
Dahili 4K zaman atlamalı çekim özelliği, 3 farklı ön ayara sahiptir. Bu özellik sayesinde hareketi tamamen farklı bir zaman ölçeğiyle çekiminize yansıtabilirsiniz. 4K kare yakalama, video çekimlerindeki ayrı karelerden 8 megapiksel JPEG görüntülerinin oluşturulmasını sağlar.
*Yüksek kare hızına sahip videolarda, %84,1 yatay, %84,2 dikey görüntü alanında biraz kırpma olur

Film çekimi için tasarlandı
Video projelerinizde EOS 90D modelini kullanırken, bu fotoğraf makinesinin hayatınızı kolaylaştırmak ve yaratıcılığınızı açığa çıkarmak için tasarlanan özelliklerle donatıldığını fark edeceksiniz. Örneğin, fotoğraf makinesinin Değişken Açılı dokunmatik ekranı neredeyse her açıdan çekim yapmanıza yardımcı olurken mikrofon ve kulaklık soketleri de sesleri kusursuz bir biçimde kaydetmenizi ve izlemenizi sağlar.
Ünlü Movie Servo Dual Pixel CMOS AF sistemimiz, film çekerken bile etkinleştirebileceğiniz Yüz ve Göz Algılama AF özelliği sayesinde yüzler de dahil olmak üzere kadrajdaki hareketli nesneleri takip edebilir. Odağı bir nesneden diğerine taşımak için fotoğraf makinesinin dokunmatik ekranına dokunmak yeterlidir. Hatta odağı, Canon Camera Connect uygulamasını kullandığınız akıllı cihazın ekranından bile ayarlayabilirsiniz. Fotoğraf makinenizin menü sisteminde odaklama hızını ayarlayarak içeri odaklama efektlerinin yavaş veya hızlı olmasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıca net ve bulanık alanları renkli ana hatlarla gösteren odak artırma sayesinde manuel odaklamayı kolaylıkla yapabilirsiniz.


Paket İçeriği:
Canon EOS 90D DSLR Fotoğraf Makinesi
Canon EF-S 18-135 mm f / 3,5-5,6 IS USM Objektif
Canon LP-E6N Lityum-İyon Pil Takımı
Canon LC-E6 Şarj Cihazı
Canon Eb Vizör Lastiği
Canon RF-3 Gövde Kapağı
EC2 Geniş Kamera Askısı
Garanti Belgesi

 


Uyumlu Ürünler