Canon EOS 7D Mark II 18-135mm IS STM Lens Kit (W-E1 & Phottix Battery Grip Hediyeli)

W-E1 & Phottix Battery Grip Hediyeli | Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model EOS 7D Mark II

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon EOS 7D Mark II

En iyi fotoğraf
anının peşinde

Hızı sevenler için üretildi. Olağanüstü sahneleri ilk kez siz çekin ve diğer fotoğrafçıların kaçırdığı anları yakalayın. Fotoğraf veya film çekerken yaratıcı yönünüzü yepyeni bir şekilde ifade edin.

Hikaye 2 sol

Hızlı hareket eden nesneleri takip edin ve odaklayın.

Hikaye 2 sağ

Yaratıcılığınızı ifade edin

En hızlı harekete bile ayak uydurun

Ne kadar hareketli olursa olsun, istediğiniz anı yakalayın

Tam otomatik odaklama ve otomatik pozlamayla saniyede 10 kareye kadar seri fotoğraf çekin. Hızlı işleme gücü, peşinde olduğunuz anlık sahneleri yakalamanıza yardımcı olur ve geniş ara bellek, performans düşüşü yaşamadan çekime devam etmenizi sağlar.

DIGIC 6 görüntü işlemcisi

Anı yakalayın

EOS 7D Mark II, hızlı performans sunmak için İkili "DIGIC 6" görüntü işlemcisi kullanır. Çekim sırasında gecikme zamanının en aza indirilmesi, saniyelik anları hassas zamanlamayla yakalamanızı sağlar.

65 noktalı geniş alanlı otomatik odaklama

Hızlı hareket eden nesneleri takip etmek için 65 odak noktasına sahip olan EOS 7D Mark II, çekim sırasında net odağı korur. Her odak noktası "çapraz tip"* tedir, yani hem yatay hem de dikey ayrıntıya hızlı ve doğru şekilde kilitlenebilir. Işığın az olduğu durumlarda çekim yapmaya yardımcı olmak için 7D Mark II, ışığın -3 EV gibi düşük seviyelere indiği ay ışığı koşullarında bile odaklama yapabilir.

DIGIC 6 görüntü işlemcisi DIGIC 6 görüntü işlemcisi

AF Nokta Seçimi

65 AF noktasının tamamını birlikte kullanın veya merkezin dışındaki özneleri kapsayan taşınabilir bölgeler oluşturmak için gruplayın. Alternatif olarak, doğrudan sahnenin belirli bir kısmına odaklanmak için tek bir AF noktası da seçebilirsiniz.

Gelişmiş iTR odaklama

EOS 7D Mark II'nun iTR AF odaklama sistemi, karede hareket eden nesneleri tanımak ve takip etmek için renk ve yüz bilgilerini kullanır. AF hızı, odak takibini çekim ortamına ve nesneye göre ayarlayan basit bir araç kullanılarak özelleştirilebilir, böylece bir anlığına nesnenin önünden geçen diğer nesneler odaklamayı etkilemez.

DIGIC 6 görüntü işlemcisi

Sergi kalitesinde baskılar

Vahşi yaşamdan motor sporları ve sokak fotoğrafçılığına, yeni tasarlanan 20,2 megapiksel sensör duvara asmaktan gurur duyacağınız sonuçlar sunar. EOS 7D Mark II, kötü aydınlatma koşullarında bile ayrıntılarla dolu fotoğraflar ve film klipleri sunar.

Işık sensörü

IR algılamalı 150.000 piksel ölçüm sensörü

Pozlama ölçümünün tutarlı ve doğru olması için EOS 7D Mark II, sahneyi 252 alana ayıran bir 150.000 piksel sensör kullanır. Her alan analiz edilir ve doğru pozlama ayarları ya otomatik olarak ya da fotoğrafçıya önerilen şekilde ayarlanır. Zorlu aydınlatma koşullarında daha yüksek doğruluk için spektrumun gözle görülen bölümündeki ışığa ek olarak kızılötesi ışık da ölçülür.

Düşük ışıklı koşullarda mükemmel performans

Işık azaldığında, yaratıcılığınızdan ödün vermeden çekim yapmaya devam edin. EOS 7D Mark II, ISO 16.000'e kadar (ISO 51.200 eşdeğerine kadar genişletilebilir) ISO hassasiyetinde üstün görüntü kalitesi sunar. Mütevazi sokak fotoğrafçılığı, zor koşullarda hareketi dondurma ve hatta tripod kullanmadan makro fotoğrafçılık için mükemmeldir.

Gece şehir ve yat limanı çekimi

Titreme algılaması

Titreyen ışık (örneğin, floresan ampullerin verdiği ışık), çekim sırasında parlaklığın ve renklerin tutarsız olmasına neden olabilir. EOS 7D Mark II bu koşulları algılayabilir ve tutarlı sonuçlar elde etmek için her çekimi, titreyen ışık kaynağının en yüksek parlaklık seviyesiyle senkronize eder.

Tam size göre bir fotoğraf makinesi

EOS 7D Mark II'nuzu nasıl kullanacaksınız? Çekim kontrollerini, odaklama sistemini ve diğer özel kontrolleri istediğiniz gibi ayarlayın. Fotoğraf makinesinin %100 vizörü bile gerçek zamanlı elektronik ekranıyla kişiselleştirilebilir.

slayt 1

Nasıl çekim yapmak istersiniz?

EOS 7D Mark II kontrollerinin birçoğu özelleştirilerek fotoğraf makinesini mevcut göreve göre ayarlamanıza olanak tanır. Özelleştirmenizi, ileride anında çağırabileceğiniz bir ön ayar olarak kaydedin.

slayt 2

Akıllı Vizör II

Yaklaşık yüzde 100 vizör kapsamı ve 1,0x büyütme özelliğine sahip 7D Mark II'nun vizörüyle doğal görüşün keyfini çıkarın. Şeffaf LCD ekran, odaklama ve çekim bilgilerini görüntülemenin yanı sıra ufuk çizgisinin düz olması için çift eksenli elektronik seviyeleme sunar.

Kendi yönteminizle otomatik odaklayın

EOS 7D Mark II'nun otomatik odaklama sistemi, yapmakta olduğunuz çekime ve çekimi nasıl yapmakta olduğunuza göre hassas bir şekilde ayarlanabilir. Hızlı bir şekilde çalışırken, fotoğraf makinesinin davranışını değiştirmek için altı AF ön ayar kombinasyonundan birini seçmeniz yeterlidir.

Çok yönlü EOS tasarımı

EOS 7D Mark II, sokaktan stüdyoya kadar her yerde, her fotoğraf koşulunda iyi bir performans sergiler. Hızı ve hassasiyeti bu ürünü spor ve hareket için ideal hale getirirken, düşük ışıktaki yetenekleri ve yerleşik GPS özelliği, seyahat fotoğrafçıları için harika bir seçenek olmasını sağlar. Akla gelen tek soru şudur: Sizinkini nasıl kullanacaksınız?

 

Fotoğraf makinesi kılıfı resmi

Hava geçirmezlik özelliği

Koşullar daha da kötü hale geldiğinde, güvenle çekiminize devam edin. Hava koşullarına dayanıklı kontroller, EOS 7D Mark II'yu suya ve toza karşı korurken magnezyum alaşım yapısı, sağlamlığına katkıda bulunur.

Yerleşik GPS

EOS 7D Mark II fotoğraflara ve film kliplerine, dünyanın neresinde olursanız olun tam konumunuzu belirten coğrafi etiketler ekleyebilir. Enlem, boylamı, yüksekliği, pusula yönünü ve koordineli evrensel zamanı kaydedin.

GPS gösterimi

Yüksek dinamik aralık (HDR) modu

Yüksek kontrastlı koşullarda çekim yaparken, HDR çekimi koyu gölgeler ve parlak vurgulardaki ayrıntıyı korumanıza yardımcı olur. Art arda çekimlerde, EOS 7D Mark II üç görüntüyü farklı pozlama değerlerinde çekip doğrudan fotoğraf makinesinden, bunları doğal görünen bir sonuç için harmanlar.

çoklu pozlama

Çoklu pozlama

Görüntüleri birbirinin üzerinde katmanlara ayırmak için çoklu pozlama modunu kullanarak fotoğraf makinesi içinde kompozit görüntüler oluşturun.

Çift hafıza kartı yuvası

Çift hafıza kartı yuvası

EOS 7D Mark II'ya CF ve SD hafıza kartı takılabilir. Bunlar, siz çekim yaparken dosyaların otomatik olarak yedeklenmesine olanak tanır ve uzun süreli depolama kapasitesi sağlar.

Zamanlayıcıyla çekim işlevleri

Görüntülerin önceden programlanmış sürelerde kaydedilmesine imkan sunan yerleşik aralık zamanlayıcı sayesinde yavaş değişen bir sahneyi kaydedebilir ve zaman atlamalı filmler oluşturabilirsiniz. EOS 7D Mark II'nun enstantanesi, olağanüstü uzun pozlamalı fotoğraflar çekmek için belirlenen bir süre boyunca bulb moduna kilitlenebilir.

Gelişmiş film çekme özellikleri

Sektör standardı özelliklerle film projelerinizi yeni seviyelere taşıyın. Sahneleri 60 fps'de Full HD "ağır çekim" ile kaydedin. Mikrofon ve kulaklık soketleriyle sesi kontrol edin.

Full HD ve ağır çekim

Gelişmiş video işlevlerinden biri olan 50 veya 60 fps'ye kadar değişken kare hızlarında Full HD (1080p) çekim, fotoğraf makinesinin önündeki hareketlerin ayrıntılarını ortaya çıkaran, net hızlı aksiyon çekimleri ya da ağır çekimler için idealdir.

fotoğraf makinesi LED ekranı

Filmler ve Canlı Kontrol için yüksek performanslı odaklama

EOS 7D Mark II, film çekerken ya da Canlı Kontrol özelliğini kullanırken hızlı ve net otomatik odaklama takibi yapmak için Dual Pixel CMOS AF teknolojisine sahiptir. Her pikselde otomatik odaklama sırasında ayrı veya görüntü yakalanırken birlikte okunabilen iki fotoğraf diyotu bulunur. Film çekerken ağır içeri odaklama geçişleri yapmak için odaklama takibinin hızı ve hassasiyeti ayarlanabilir.

HDMI Konektörü

İletişimde kalın

Full-HD çekimi harici kayıt cihazlarına aktarmak için kullanılabilecek sorunsuz HDMI bağlantısı, EOS 7D Mark II'nun profesyonel video düzenleme iş akışlarına sorunsuz bir şekilde uymasına olanak tanır. Kulaklık ve mikrofon soketleri, yüksek kaliteli bir dijital film müziği kaydedebilmenize imkan tanırken; sessiz denetimler, fotoğraf makinesi ayarlarını dikkat dağıtıcı gürültüler olmadan değiştirebilmenizi sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Saniyede en fazla 10 kare

Saniyede 10 kareye kadar sürekli seri çekimler yapın.

 

İkili Digic 6

Yüksek kare hızlarında çekim yapın ve olağanüstü renk üretiminin keyfini çıkarın.

 

 

150.000 piksel RGB+IR Ölçüm Sensörü

Her sahne incelenir ve tutarlı doğru pozlama ölçümü için analiz edilir.

 

Çapraz tipte maksimum 65 noktalı AF

Kare geneline yayılmış 65 çapraz tip AF noktasıyla nerede olurlarsa olsunlar öznelere odaklanın.

 

Full HD EOS filmi

Filmleri 1080 piksele kadar çözünürlükte ve 60 fps'ye kadar hızda kaydedin Tam ses denetimi için mikrofon ve kulaklık soketleri.

 

CF + SD Çift Kart Yuvası

Çift hafıza kartı yuvası, çekim yaparken dosyaların otomatik yedeklenmesine olanak tanır ve genişletilmiş depolama kapasitesi sağlar.

 

20,2 megapiksel CMOS

Hassas ayrıntılarla paketlenmiş olağanüstü kalitede fotoğraflar ortaya çıkarın.

 

Dual Pixel AF CMOS

Canlı Kontrol modunda film ve fotoğraf çekerken net, sürekli odaklamanın keyfini çıkarın.

GPS

Çektiğiniz her fotoğrafa ve filme, bulunduğunuz konumla coğrafi etiket ekleyin. Bu özellik, seyahat fotoğrafçıları için idealdir.

 

 

GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

Tür

22,4 mm x 15,0 mm CMOS

Etkin Piksel

Yaklaşık 20.2 megapiksel

Toplam Piksel

Yaklaşık 20,9 megapiksel

En Boy Oranı

3:2

Düşük Geçiş Filtresi

Florin kaplamalı Yerleşik/Sabit

Sensör Temizliği

EOS entegre toz temizleme sistemi

Renk Filtresi Türü

Ana Renk


GÖRÜNTÜ İŞLEMCİSİ

Tür

İkili "DIGIC 6"


LENS

Lens Yuvası

EF/EF-S

Odak Uzaklığı

1,6x lensin odak uzaklığına eşdeğer


ODAKLAMA

Tür

Özel CMOS sensörlü TTL-CT-SIR

AF Sistemi/ Noktaları

65 çapraz tip AF noktası (Merkez noktası ekstra hassas f/2,8'de dual çapraz tipi, f/8'de çapraz tipidir ve -3EV'ye karşı hassastır)¹

AF Çalışma Aralığı

EV -3 - 18 (23°C ve ISO100'de)

AF Modları

AI Focus
Tek Çekim
AI Servo

AF Nokta Seçimi

Otomatik seçim: 65 noktalı AF
Manuel seçim: Tek noktalı AF (65 yalnızca çapraz tip, 21 veya 9 noktalı seçilebilir)
Manuel seçim: Nokta AF
Manuel seçim: AF noktası Genişletme 4 nokta (yukarı, aşağı, sol, sağ)
Manuel seçim: AF noktası Genişletme çevreleyen 8 nokta
Manuel seçim: Alan AF
Manuel seçim: Geniş Alan AF
Dikey ve yatay çekim için AF noktaları ayrı seçilebilir

Seçilen AF Noktası Gösterimi

Vizörde süperempoze ve LCD panelin ve Hızlı Kontrol ekranının üst kısmında da belirtilir

Tahmini AF

Evet, 8 m'ye kadar

AF Kilidi

Tek Çekim AF modunda deklanşöre yarıya kadar basıldığında veya AF-ON düğmesine basıldığında kilitlenir.

AF Yardımcı Işın

Yerleşik flaşı aralıklı çaktırma veya isteğe bağlı adanmış bir Speedlite flaş tarafından üretilir

Manuel Odak

Lens üzerinde seçilir

AF Microadjustment

AF Menüsü
+/- 20 adım (Zoom'lar için geniş ve tele ayarı)
Tüm lensleri aynı oranda ayarlama
40 lense kadar ayrı ayrı ayarlama
Lens ayarlamaları seri numarasına göre hatırlanır


POZLAMA KONTROLÜ

Ölçüm Modları

252 alanlı Çift Katmanlı SPC ile TTL tam diyafram ölçümü
(1) Değerlendirmeli ölçüm (Tüm AF noktalarıyla bağlantılı olarak)
(2) Kısmi ölçüm (merkezde (merkezde vizörün yaklaşık %6'ünde)
(3) Nokta ölçüm (merkezde (merkezde vizörün yaklaşık %1,8'inde)
(4) Merkez ağırlıklı ortalama ölçümü

Ölçüm Aralığı

EV 0 - 20 (23 °C'de 50 mm f/1.4 lensle ISO100'le)

AE Kilidi

Otomatik: Odak yakalandığında, değerlendirmeli ölçüm pozlamasıyla Tek Çekim AF modunda.
Manuel: Yaratıcı alan modlarında AE kilit düğmesiyle.

Pozlama Telafisi

1/3 veya 1/2 kademeli olarak +/-5 EV (AEB ile birlikte kullanılabilir).

AEB

1/3 veya 1/2 kademeli olarak 2, 3, 5 veya 7 Çekim +/-3 EV

ISO Hassasiyeti*

Otomatik (100-16000), 100-16000 (1/3 veya tam kademeli olarak)
ISO H1: 25600, H2: 51200 değerine genişletilebilir
Film çekimi sırasında: Otomatik (100-16000), 100-16000 (1/3 adım artırma veya tam kademeli olarak) ISO L: 25600'e genişletilebilir


ENSTANTANE

Tür

Elektronik kontrollü odak düzlemi enstantane

Hız

30-1/8000 saniye (1/2 veya 1/3 kademeli), Ampul (Toplam enstantane hızı aralığı. Kullanılabilir aralık çekim moduna göre değişir)


BEYAZ DENGESİ

Tür

Görüntü sensörüyle otomatik beyaz dengesi

Ayarlar

AWB, Gün Işığı, Gölge, Bulutlu, Tungsten, Beyaz
Floresan ışık, Flaş, Özel, Renk Sıcaklığı Ayarı.
Beyaz dengesi telafisi:
1. Mavi/Amber +/-9
2. Macenta/Yeşil +/-9.

Özel Beyaz Ayarı

Var, 1 ayar kaydedilebilir

WB Odaklama

Tek kademeli +/-3 seviye
Deklanşöre her basışta odaklanan 3 resim.
Seçilebilir Mavi/Amber sapma veya Macenta/Yeşil sapma düzeltmesi.


VİZÖR

Tür

Pentaprizma

Kapsama (Dikey/Yatay)

Yaklaşık 100%

Büyütme

Yaklaşık 1,0x¹

Bakış noktası

Yaklaşık 22 mm (göz merceği lensinin merkezinden)

Diopter Düzeltme

'-3 m ila +1 m-1 (diopter)

Odaklama Ekranı

Değiştirilebilir (2 tip, isteğe bağlı).
Standart Odaklama Ekranı Eh-A
Süper Hassas Mat Eh-S

Ayna

Hızlı geri dönüşlü yarım ayna (Aktarım: yansıtma oranı 40:60, EF600 mm f/4 veya daha kısa odaklı lensle ayna kesilmesi olmaz)

Vizör Bilgileri

AF bilgileri: Tek/Nokta AF noktaları, AF Çerçevesi, AF durumu, Odak göstergesi, AF modu, AF noktası seçimi, AF noktası kaydı
Pozlama bilgileri: Enstantane hızı, diyafram değeri, ISO hızı (her zaman görüntülenir), AE kilidi, pozlama düzeyi/telafi, flaş ölçümü, nokta ölçüm dairesi, pozlama uyarısı, AEB, ölçüm modu, çekim modu
Flaş bilgileri: Flash hazır, yüksek hızda senkronizasyon, FE kilidi, flaş pozlama telafisi, kırmızı göz düzeltme lambası.
Görüntü bilgileri: Kart bilgileri, maksimum seri çekim (2 basamaklı ekran), Açık ton önceliği (D+).
Kompozisyon bilgileri: Izgara, Elektronik seviyeleme
Diğer bilgiler: Pil kontrolü, Uyarı simgesi, Titreme Algılaması, sürücü modu, beyaz dengesi, JPEG/RAW göstergesi

Alan Derinliği Önizleme

Var, Alan Derinliği önizleme düğmesiyle.

Göz Merceği Kapağı

Askıda


LCD EKRAN

Tür

7,7 cm (3,0 inç) Clear View II TFT, yaklaşık 1.040.000 nokta

Kapsam

Yaklaşık 100%

İzleme Açısı (Yatay/Dikey)

Yaklaşık 170°

Kaplama

Parlama azaltma ve Sağlam Yapı

Parlaklık Ayarı

Otomatik: Harici ortam ışığı sensörü kullanılarak
Manuel: Yedi düzeyden birine ayarlanabilir

Ekran Seçenekleri

(1) Hızlı Kontrol Ekranı
(2) Kamera ayarları
(3) İkili Eksen Elektronik Seviyeleme


FLAŞ

Yerleşik Flaş GN (ISO 100, metre)

11

Yerleşik Flaş Kapsamı

15 mm odak uzaklığına kadar (35 mm eşdeğeri: 24 mm)

Yerleşik Flaş Tekrar Dolum Süresi

Yaklaşık 3 saniye

Modlar

E-TTL II, Manuel flaş, Çoklu flaş, Entegre Speedlite Verici

Kırmızı Göz Azaltma

Var

X-Senk.

1/250 saniye

Flaş Pozlama Telafisi

'1/2 veya 1/3 kademeli olarak +/- 3EV

Flaş Pozlama Odaklaması

Var, uyumlu Harici Flaşla

Flaş Pozlama Kilidi

Var

İkinci Perde Senkronizasyon

Var

Yuva/ PC Terminali

Evet/Evet

Harici Flaş Uyumluluğu

EX serisi Speedlite flaşlarla E-TTL II, kablosuz çoklu flaş desteği

Harici Flaş Kontrolü

kamera menü ekranından


ÇEKİM

Modlar

Sahne Akıllı Otomatik, Program AE, Enstantane önceliği AE, Diyafram önceliği AE, Manuel (Fotoğraf ve Film), Ampul, Özel (x3)

Resim Stilleri

Otomatik, Standart, Portre, Manzara, Doğal, Aslına Sadık, Siyah Beyaz, Kullanıcı Tanımlı (x3)

Renk Uzayı

sRGB ve Adobe RGB

Görüntü İşleme

Açık Ton Önceliği
Otomatik Işık Optimizasyonu (4 ayar)
Uzak pozlama parazit azaltma
Yüksek ISO hızı parazit azaltma (4 ayar)
Çoklu Çekim Gürültü Azaltma
Lens çevresi aydınlatmasını Otomatik Düzeltme
Kromatik sapma düzeltme
Bozukluk düzeltme
M, S1, S2 veya S3'e yeniden boyutlandırma
RAW görüntü işleme - yalnızca görüntü Oynatma sırasında
Çoklu pozlama
HDR görüntüleri 5 ön ayar

Sürücü Modları

Tekli, Sürekli L, Sürekli H, Otomatik zamanlayıcı (2s+uzaktan, 10s+uzaktan), Sessiz tek çekim, Sessiz sürekli çekim

Sürekli Çekim

Maks. Yaklaşık 10 kare/sn (sonsuz JPEG sayısına veya UDMA7 kartlı 31 RAW görüntüsüne ¹ ² ³ kadar sağlanan hız.

Aralık ayarlayıcı

1-99 veya sınırsız sayı arasından seçilebilir dahili çekimler. Ampul zamanlayıcısı mevcut


CANLI GÖRÜŞ MODU

Tür

Görüntü sensörlü elektronik vizör

Kapsam

Yaklaşık %100 (yatay ve dikey)

Kare Hızı

29,97 fps

Odaklama

Manuel Odak (Ekranda herhangi bir noktada görüntüyü 5x veya 10x büyütür)
Otomatik odaklama: Dual Pixel CMOS AF (Yüz algılama ve İzleme AF, FlexiZone-Multi, FlexiZone-Single),
Özel Film Servosu AF

Ölçüm

Görüntü sensörlü gerçek zamanlı değerlendirmeli ölçüm
Etkin ölçüm zamanı değiştirilebilir

Ekran Seçenekleri

Izgara üst üste (x2), Histogram


DOSYA TÜRÜ

Fotoğraf Türü

JPEG: Fine, Normal (Exif 2.21 [Exif Print] uyumlu) / Design rule for Camera File system (2.0),
RAW: RAW, M-RAW, S-RAW (14 bit, Canon orijinal RAW 2. sürüm),
Digital Print Order Format [DPOF] Sürüm 1.1 uyumlu

RAW+JPEG Eşzamanlı Kayıt

Evet, RAW + JPEG, M-RAW + JPEG, M-RAW + JPEG, S-RAW + JPEG için tüm olası kombinasyonlar.

Görüntü Boyutu

JPEG 3:2: (L) 5472x3648, (M) 3648x2432, (S1) 2736x1824, (S2) 1920x1280, (S3) 720x480
JPEG 4:3: (L) 4864x3648, (M) 3248x2432, (S1) 2432x1824, (S2) 1696x1280, (S3) 640x480
JPEG 16:9: (L) 5472x3072, (M) 3648x2048, (S1) 2736x1536, (S2) 1920x1080, (S3) 720x408
JPEG 1:1: (L) 3648x3648, (M) 2432x2432, (S1) 1824x1824, (S2) 1280x1280, (S3) 480x480
RAW: (RAW) 5472x3648, (M-RAW) 4104x2736, (S-RAW) 2736x1824

Film Türü

MOV (Video: H.264 veya MP4 Kare içi / kareler arası, Ses: H.264 ile doğrusal PCM, MP4 ile AAC, kayıt düzeyi kullanıcı tarafından manuel olarak ayarlanabilir)

Film Boyutu

1920 x 1080 (59,94, 50 fps) kareler arası
1920 x 1080 (29,97, 25, 24, 23,98 fps) kare içi veya kareler arası
1920 x 1080 (29,97, 25) lite kareler arası
1280 x 720 (59,94, 50 fps) kare içi veya kareler arası
1280 x 720 (29,97, 25, 24, 23,98 fps) lite kareler arası
640 x 480 (29,97, 25 fps) kareler arası veya kareler arası lite

Film Uzunluğu

Maksimum süre 29 dk 59 sn

Klasörler

Yeni klasörler manuel oluşturulabilir ve seçilebilir

Dosya Numaralandırma

(1) Ardışık numaralandırma
(2) Otomatik sıfırlama
(3) Manuel sıfırlama


DİĞER ÖZELLİKLER

Özel İşlevler

18 Özel İşlev

Üstveri Etiketi

Kullanıcı telif hakkı bilgileri (kamerada ayarlanabilir)
Görüntü puanlama (0-5 yıldız), GPS bilgileri: Enlem, Boylam, Yükseklik, Yön, Koordineli Evrensel Saat (UTC), uydu sinyal koşulu

LCD Panel / Aydınlatması

Evet / Evet

Su / Toz Geçirmezliği

Evet (EOS-1N'ye eşdeğer)

Ses Belleği

Yok

Akıllı Yön Sensörü

Var

Oynatım Yakınlaştırma

1,5x - 10x

Ekran Formatları

(1) Bilgili tek resim (2 seviye)
(2) Tek resim
(3) 4 resimli dizin
(4) 9 resimli dizin
(5) Büyütülmüş görünüm
(6) Film düzenleme

Slayt Gösterisi

Görüntü seçimi: Tüm görüntüler, Tarihe göre, Klasöre göre, Filmler, Fotoğraflar, Puanlama, Görüntüleri koruma
Oynatma süresi: 1/2/3/5/10 veya 20 saniye
Tekrarlama: Açık/Kapalı

Histogram

Parlaklık: Var
RGB: Var

Aydınlık Uyarısı

Var

Görüntü Silme/Koruma

Silme: Tek görüntü, Klasördeki tüm görüntüler, İşaretlenen görüntüler, korumasız görüntüler
Koruma: Bir seferde tek görüntü silme koruması

Menü Kategorileri

(1) Çekim menüsü (x6)
(2) AF Menüsü (x5)
(3) Oynatma menüsü (x3)
(4) Ayar menüsü (x4)
(5) Özel İşlevler menüsü (x5)
(6) Menüm

Menü Dilleri

25 Dil
İngilizce, Almanca, Fransızca, Flamanca, Danca, Portekizce, Fince, İtalyanca, Norveççe, İsveççe, İspanyolca, Yunanca, Rusça, Lehçe, Çekçe, Macarca, Rumence, Ukraynaca, Türkçe, Arapça, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece ve Japonca

Ürün Yazılımı Güncelleştirmesi

Kullanıcı tarafından güncelleştirilebilir.


ARABİRİM

Bilgisayar

SuperSpeed USB 3

Diğer

HDMI mini çıkış (HDMI-CEC uyumlu, sıkıştırılmamış YCbCr 4:2:2 çıkış, video akışı için 8 bit mümkündür, HDMI aracılığıyla ses çıkışı da mümkündür)
Harici mikrofon (Stereo mini jak),
Kulaklık soketi (Stereo mini jak)


DOĞRUDAN BASKI

Canon Yazıcılar

PictBridge destekli Canon Kompakt Foto Yazıcılar ve PIXMA Yazıcılar

PictBridge

Var


DEPOLAMA

Tür

CompactFlash Türü I (UDMA 7 uyumlu), SD kart, SDHC kart veya SDXC kart. UHS-I türü SD kartıyla yüksek hızda yazma desteklenir


DESTEKLENEN İŞLETİM SİSTEMLERİ

PC ve Macintosh

Windows 8.1 / 8 / 7 / 7 SP1 / Vista SP2 / XP SP3
OS X v10.8-10.9


YAZILIM

İnceleme ve Yazdırma

ImageBrowser EX

Görüntü İşleme

Digital Photo Professional

Diğer

PhotoStitch, EOS Yardımcı Programı (dahil: Remote Capture, WFT yardımcı programı*), Picture Style Editor
* İsteğe bağlı aksesuar gerekir


GÜÇ KAYNAĞI

Piller

Şarj edilebilir Li-ion Pil LP-E6N (cihazla birlikte verilir)

Pil Ömrü

Yaklaşık 670 çekim (23°C'de, AE %50, FE %50) ¹
Yaklaşık 640 (0°C'de, AE %50, FE %50)

Pil Göstergesi

6 düzey + yüzde

Güç Tasarrufu

1, 2, 4, 8, 15 veya 30 dakika sonra güç kapanır.

Güç Kaynağı ve Pil Şarj Cihazları

AC Adaptör kiti ACK-E6, Pil şarj cihazı LC-E6, Otomobil Pil şarj cihazı CBC-E6


FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Gövde Malzemeleri

Magnezyum Alaşımlı gövde muhafazası

Çalışma Ortamı

0°C - 40°C, %85 veya daha az nem

Boyutlar (GxYxD)

148,6 x 112,4 x 78,2 mm

Ağırlık (Yalnızca Gövde)

Yaklaşık 910 g


AKSESUARLAR

Vizör

Eyecup Eb, Lastik Çerçeve Eb'li E serisi Diopter Ayarlı Lens, Odaklama Ekranları Eh (Eh-A Standart Odaklama Ekranı, Eh-S Süper Hassas Mat), Açı Bulucu C

Kılıf

Deri Kılıf EH20-L

Wireless File Transmitter

Wireless File Transmitter WFT-E7 sürüm 2
Wireless File Transmitter WFT-E7, bir ürün yazılımı güncellemesi ve IFC-40AB II veya IFC-150AB II Arabirim Kablosu gerektirir 
Eye-Fi kartlarıyla uyumlu

Lensler

Tüm EF ve EF-S lensler

Flaş

Canon Speedlite flaşlar (90EX, 220EX, 270EX, 270EX II, 320EX, 420EX, 430EX, 430EX II, 550EX, 580EX, 580EX II, 600EX, 600EX-RT, Macro-Ring-Lite


Uyumlu Ürünler