Canon EOS 1DX Mark II Full Frame Gövde

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 0931C002

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon EOS 1DX Mark II Full Frame Gövde

Anı yakalayın. Hepsi. Sadece bir an. Değerli bir an.

Çözünürlük, hassasiyet ve tolerans
EOS-1D X Mark II'nin kalbinde Canon'un geliştirdiği, EOS serisinin yeni nesil profesyonel görüntü kalitesini temsil eden CMOS sensör bulunmaktadır. Geliştirilmiş ışık toplama performansı ve bu ışığı dijital sinyale dönüştürme kabiliyetine sahip olan bu sensör, hem yüksek hem de düşük ISO hızlarında gürültüyü azaltan yüksek hassasiyet performansına ve karanlık alanlardaki ayrıntıları ortaya çıkarmak için yüksek toleransa sahiptir.

Kristal netliğinde görüntüler
41 çapraz tip ve 5 ikili çapraz tip AF noktası dahil olmak üzere 61 adet bağımsız olarak seçilebilir AF noktalı genişletilmiş odak alanı, nesnelerinizi daha esnek bir şekilde kadrajlamanızı sağlar. F/8'de bile 21 çapraz tip sensör dahil olmak üzere 61 noktanın hepsini kullanabilirsiniz. Gelişmiş AI Servo AF III+ ve geliştirilmiş EOS Akıllı Takip ve Tanıma sistemiyle birlikte EOS-1D X Mark II, olağanüstü net ve hassas otomatik odaklama performansı sunar.

Yüksek hızlı performansla aksiyon filmlerinin kahramanlarına taş çıkarın.
Yüksek hızda çekim sınırlarını yerle bir eden EOS-1D X Mark II, DIGIC 6+ işlemcilerin ve yeni ayna sürücü sisteminin sunduğu hız sayesinde tam AF / AE izleme ile 14 fps'ye kadar veya Canlı Kontrol modunda 16 fps'ye kadar çekim yapabilir. CFast 2.0™ ortam sayesinde fotoğraf makinesi 170 adede kadar sıkıştırılmamış 14 bit RAW görüntüden oluşan seri çekim yapabilir.

Şaşırtıcı çözünürlükle izleyicilerinizi etkileyin
4K çözünürlüğün gücü hikayelerinize hayat kazandırır. CFast 2.0™ (önerilen) ortama dahili olarak 60p'ye kadar 4K (4096 x 2160) veya ağır çekim yaratıcılığı için 120p'ye kadar Full HD çekim yapın. Dokunmatik panel LCD ile filmler ve Canlı Kontrol modunda mükemmel AF izleme sunan, tüm Canon EF lensleriyle çalışabilen Dual Pixel CMOS AF ile kolayca ve hassas bir şekilde odaklama yapın.

Maksimum çekim süresi. Minimalist yaklaşım.
SuperSpeed USB 3.0 ve Ethernet veya WFT-E8 WiFi adaptörü üzerinden Gigabit bağlantısı her konuma üstün iş akışı esnekliği kazandırırken dahili GPS, başka bir saat dilimine geçtiğinizde küresel GPS uyduları ağına bağlanarak saati otomatik olarak günceller. Kırpma ve yeniden boyutlandırma işlevleri, PC'ye gerek olmadan kareyi görülmesini istediğiniz gibi göndermenizi sağlar.


Paket İçeriği:
Canon EOS-1D X Mark II
LP-E19 Batarya (2750mAh)
LC-E19 Batarya Şarj Cihazı
Eyecup Eg Vizör Lastiği
R-F-3 Gövde Kapağı
Packing Cover
Geniş Askı L7
LP-E4  için Connect Cover
IFC-150U II USB 3.0 Arayüz Kablosu
Canon Digital Solution Disk

 


Uyumlu Ürünler