Canon EF-S 18-200mm f3.5-5.6 IS Zoom Lens

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 18-200mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompakt görünüm altında çok yönlü, uzun aralıklı zoom

11x güçlü zoom aralığı ile kompakt boyutları sayesinde, hareket halindeki fotoğrafçılar için ideal bir genel amaçlı zoom. 4 kademeli Görüntü Sabitleyici harika düşük ışık performansı sağlar.

Faydalar
11x zoom lens – 18-200 mm
4 kademeli Görüntü Sabitleyici
Otomatik pan ve tripod algılama
0,45 m gibi kısa bir odaklama mesafesi
Küresel olmayan ve UD lens elemanları
Super-Spectra lens kaplamaları gölgelenme ve parlamayı giderir
Zoom kilidi minimum boyutu korur
Hoş arka plan bulanıklığı için dairesel diyafram


Detaylı Özellikler

Kompakt, hızlı ve hafif
EF-S 18-200 mm f/3,5-5,6 IS yaklaşık 11x gibi yüksek bir büyütme oranına sahip kompakt bir EF-S lenstir. 18-200 mm zoom oranına (35 mm film eşdeğeri odak uzaklığı 29-320 mm'dir) ve f/3,5-5,6 maksimum diyafram açıklığına sahiptir. Optik Görüntü Sabitleyici ve büyük odak uzaklığı aralığına sahip bir lens arayan giriş düzeyindeki ve deneyimli amatör kullanıcılar için tasarlanmıştır. Yalnızca 595 gr ağırlığındadır ve boyutları 78,6 x 102 mm'dir. Lens, tüm zoom pozisyonlarında 0,45 m minimum odak uzaklığı sağlar.

EF-S 18-200 mm f/3,5-5,6 IS, özellikle EF-S lens yuvası içeren EOS kameralarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır (EOS 50D, EOS 1000D, EOS 450D ve daha eski modeller dahil).

Küresel olmayan elemanlar ve UD elemanları
Alan eğimi ve bozulma gibi sapmaları düzeltmek için iki adet yüksek hassasiyetli küresel olmayan lens sayesinde yüksek görüntü kalitesi güvenceye alınır. Geniş açılı çekimde yaygın olarak görülen kromatik sapma da optimum görüntü kalitesi ve köşeden köşeye ayrıntı sağlayan iki adet UD lensle giderilir.

Super Spectra kaplama
Canon’un patentli lens elemanı kaplaması, kamera görüntü sensörü ve dahili lens yüzeylerinden yansımaların neden olduğu gölgelenme ve parlamayı en alt düzeyde tutar. Net ve canlı görüntüler elde etmek için ışık iletimi geliştirilir ve yansımalar azaltılır.

4 kademeli Görüntü Sabitleyici
Lensin özel odak uzaklığı aralığı için tasarlanan 4 kademeli optik Görüntü Sabitleyici, elde çekim sırasında veya düşük enstantane hızlarında oluşabilen görüntü bulanıklığını engellemeye yarar. Otomatik pan algılama özelliği, hareketli hedefleri izlerken etkili performans sağlar. Ayrıca lens IS sistemini temel aldığı için kadrajlama sırasında sonuçlar vizörden görülebilir.

Dayanıklı gövde kalitesi ve Kurşunsuz optikler
Sıkı çalışan bir lens olarak tasarlanan EF-S 18-200 mm f/3,5-5,6 IS, günümüzün fotoğrafçılarının talepleriyle uyumlu sağlam bir tasarıma sahiptir. Lenste çevre dostu kurşunsuz cam kullanılmıştır. 


 


Uyumlu Ürünler