Canon 15-85mm EF-S f3.5-5.6 IS USM Lens

Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 15-85mm
6.999,00 TL
6.750,00 TL %4 İndirimli
6 X 1125,00 taksit seçenekleri ile


 Listeme Ekle  KarşılaştırCanon 15-85mm EF-S f3.5-5.6 IS USM Zoom Lens

Geniş açı, telefoto ve 4 kademeli Görüntü Sabitleyici özelliğine sahip geniş bir zum aralığı sunan EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, olağanüstü performans ve esneklik sağlar. 

Avantajlar
Çok amaçlı, yüksek performanslı 5,6x 24-136 mm eşdeğerinde EF-S standart zum
4 kademeli Görüntü Sabitleyici
Otomatik kaydırma ve tripod algılama
0,35 m yakın odaklama
UD ve küresel olmayan lensler
Süper Spectra kaplamalar
7 yapraklı diyafram
Opsiyonel lens siperi


Detaylı Özellikler

Yüksek performanslı, esnek geniş açılı zum
Yaklaşık 24-136 mm (35 mm eşdeğerinde) etkili odak uzaklığı aralığına sahip EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, olağanüstü esneklik ve harika görüntü kalitesi sunan bir lenstir. Birçok karşılaştırılabilir lense göre daha geniş bir açıya sahip bu lens, manzarayı daha kapsamlı bir şekilde çeker ve fotoğrafçılığınıza daha iyi bir alan ve perspektif açısı kazandırır.

Görüntü Sabitleyici
EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, Canon'un 4 kademeli Görüntü Sabitleyici (IS) özelliğine sahiptir. Elde yapılan çekimler için ideal olan IS işlevi, görüntüyü bulanıklaştırmadan deklanşör hızının normalden 4 kademeye kadar daha yavaş olmasını sağlar. Görüntü Sabitleyici, düşük ışıklı koşullarda veya hareketli araçlarda çekim yaparken size yardımcı olur.

Performansı kadar iyi bir görünüm
EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM, yüksek kaliteli bir görünüm ve his için EOS fotoğraf makinenize uyum sağlayan dokulu dış tasarıma sahiptir.

Ultra hızlı, ultra sessiz otomatik odaklama
Halka tipi USM (Ultrasonik Motor), sessize yakın çalışmayla hızlı tepki veren, yüksek hızlı otomatik odaklama yapabilmek için ultrasonik frekans titreşimleri kullanır. Halka tipi USM, daha iyi bir kullanım seviyesi için AF'den çıkmak zorunda kalmadan tam zamanlı manuel odak kilitleme özelliği sağlar.

Süper Spectra kaplamalar
Lens elemanları, görüntü sensöründen gelen yansıma sebebiyle dijital fotoğraf makinelerinde daha fazla oluşan parlama ve gölgelendirmeyi engelleyen Canon'un Süper Spectra lens kaplamasına sahiptir. Canon'un Süper Spectra kaplaması ayrıca gerçek renk dengesi elde etmenize ve canlı, yüksek duyarlıklı görüntülerde kontrast sağlamanıza yardımcı olur.

Yaratıcı arka plan bulanıklığı
Fotoğrafçıların başarılı bir arka plan bulanıklığı elde etmesini sağlayan 7 yapraklı dairesel diyafram, nesnenizi arka plandan izole etmek için idealdir.


 


Uyumlu Ürünler