Canon EF 85mm F1.4L IS USM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 85mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon EF 85mm F1.4L IS USM Lens
Canon EF 85mm F1.4L IS USM Lens , Canon EF 85MM f/1.4L IS USM, gelişmiş optik mühendisliğe sahip mükemmel bir paket olan bu L serisi telefoto, yaratıcı portre fotoğrafçılığı için idealdir.

Genel Özellikleri:
85 mm Odak uzaklığı
f/1.4 Maksimum diyafram aralığı
4 kademeli Görüntü Sabitleyici
L Serisi Optik Performans
Halka USM Otomatik odak
88,6 x 105,4 Maksimum çap x uzunluk (mm)
950g Ağırlık

Mükemmel ayrıntılara sahip, hikayeyi muhteşem bir şekilde yansıtan portreler çekin
Bu hızlı portre lensi yüksek kontrasta ve son derece keskin ayrıntılar barındıran renklere sahip net görüntüler elde etmenizi sağlar. Hava Kabarcıklı Kaplama (ASC) dahili gölgelenmeyi ve parlamayı azaltmaya yardımcı olurken geniş f/1.4 diyafram açıklığı sığ bir alan derinliği yaratır.

Tüm ışık seviyelerinde odaklı performans için geniş ve parlak diyafram açıklığı
f/1.4 hızlı diyafram açıklığı düşük ışıkta bile hassas odaklama ve daha yüksek enstantane hızları sağlar. Geniş maksimum diyafram açıklığı ile sağlanan sığ alan derinliği, hoş bir bokeh efekti oluşturur ve portrelere derinlik katar.

Net ve hassas 4 kademeli görüntü sabitleyici
Zorlu ışık koşulları başarısız bir görüntü ortaya çıkmasına neden olabilirken muhteşem bir sonuç ortaya çıkmasını da sağlayabilir. 4 kademeli görüntü sabitleme özelliği, fotoğraf makinesinin titremesini ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve zorlu çekim koşullarında çalışan fotoğrafçılara ve film yapımcılarına en çok ihtiyaç duydukları anda ek avantaj sağlar.

Olağanüstü odaklama hızı için hızlı tepki veren, yüksek hızlı ve hassas AF
Lens, en yeni AF teknolojisi sayesinde hızlı ve hassas tepki vererek neredeyse sessiz odaklama sunar. Net odaklama ayarları ve tüm EOS sistemleriyle tam AF uyumluluğu bu lensi fotoğrafçılar ve film yapımcıları için mükemmel bir yol arkadaşı yapar.

Dayanıklı yapı, hava koşullarına karşı olağanüstü koruma, eksiksiz uyumluluk
Darbe emici ön silindirin de dahil olduğu dayanıklı yapı, tüm koşullarda yüksek performans sunar. Ön ve arka lens elemanlarında bulunan florin kaplamalar toz ve neme karşı koruma sağlarken hassas mesafe işaretleri flaş kullanırken E-TTL hesaplamalarına izin verir.

Sanatın performansla buluşma noktası
Fotoğraf makinesinin kalitesini lensi belirler. Tüm L serisi lensler, en yüksek performansı sunacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Tam AF uyumluluğu ve Dual Pixel CMOS AF sensörler, bu lensin hem fotoğraf hem de video çekerken olağanüstü sonuçlar sunacağı anlamına gelir.

Canon hikayelerini anlatan uzmanların lenslere bakışını keşfedin
EF 85mm f/1.4L IS USM son derece çok yönlüdür ve pek çok görev için ideal lenstir. Canon hikayelerini anlatan uzmanların göz alıcı ve son derece net portrelerden hızlı hareketli çekimlere kadar her çekimde bu lensi çantalarında taşımalarının nedenini öğrenin.


Canon EF 85mm f/1.4L IS USM İnceleme:

Hızlı tasarımı ve IS yetenekleriyle ayırt edilen Canon EF 85mm f / 1.4L IS USM, portre uygulamaları için çok uygun kısa bir telefoto prime. L serisi bir lens olarak, gelişmiş keskinlik ve netlik için küresel sapmaları ve distorsiyonu büyük ölçüde azaltmak için camla kalıplanmış bir asferik eleman içeren sofistike bir optik düzen ile karakterizedir. Ayrı öğeler ayrıca, arkadan aydınlatmalı durumlarda daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi önleyen bir Air Sphere kaplamasına (ASC) sahiptir.

Optik özellikleri tamamlayan bu lens, daha keskin elde çekim için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indiren dört adet durdurma etkili optik görüntü sabitleme sistemi içerir. Halka tipi Ultrasonik Motor (USM) ayrıca hızlı ve doğru otomatik odaklama performansının yanı sıra ince ayarlı kontrol için tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlar. Ek olarak, tüm L serisi lenslerde olduğu gibi, bu 85 mm f / 1.4, zorlu çevre koşullarında kullanılmasına fayda sağlamak için toza ve hava koşullarına dayanıklı bir yapıya ve açıkta kalan öğeler üzerinde bir flor kaplamaya sahiptir.

Dikey uzunluktaki asal, tam çerçeve Canon EF montajlı DSLR'ler için tasarlanmıştır, ancak 136 mm eşdeğer odak uzaklığı sağlayacağı APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
Oldukça hızlı f / 1,4 maksimum diyafram, seçici odak teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sunar. Bu parlak tasarım aynı zamanda düşük ışık koşullarında çalışmaya da yarar.
Bir cam kalıplı asferik eleman, gelişmiş keskinlik ve netlik için bozulmayı ve küresel sapmaları azaltmaya yardımcı olur.
Güçlü aydınlatma koşullarında sürekli ışık iletimi ve yüksek kontrast sağlamak için arkadan aydınlatmalı parlama ve gölgelenmeyi azaltmak için lens elemanlarına bir Hava Küresi Kaplama (ASC) uygulanmıştır.
Halka tipi bir Ultrasonik Motor (USM), optimize edilmiş odaklanma algoritmaları ve yüksek hızlı bir CPU ile birlikte, hızlı, hassas ve sessiz otomatik odaklama performansının yanı sıra tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlamak için kullanılır.
Optik görüntü sabitleme, deklanşör hızının dört duraklamasına kadar telafi ederek kamera sarsıntısının etkilerini en aza indirir.
Yuvarlatılmış dokuz bıçaklı diyafram, sığ alan derinliği ve seçici odak tekniklerinin kullanımına fayda sağlayan hoş bir odak kalitesine katkıda bulunur.
Saygın L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert çevre koşullarında çalışmak için toz ve neme karşı yalıtılmıştır.
Açığa çıkan elemanlar üzerindeki flor kaplama, optik sisteme koruma sağlar, lekelenmeye ve parmak izlerine direnir ve temizlenmesi daha kolaydır.


Teknik Özellikleri:
Lens yuvası: Canon EF
Görüntü Boyutu: -
35 mm film eşdeğeri odak uzaklığı (mm): -
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 24º, 16º, 28º 30'
Lens yapısı (eleman/grup): 14/10
Grup yaprağı sayısı: 9
Minimum diyafram açıklığı: 22
En kısa odaklama mesafesi (m): 0,85
Maksimum büyütme (x): 0,12
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 4 Kademe
AF aktüatörü: Halka USM
Lens kapağı: E-77 II
Lens siperliği: ET-83E
Lens kılıfı/torbası: LP1219
Arka kapak: Lens Toz Kapağı E
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF12 II: 0,26-0,15
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF25 II: 0,43-0,33
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu Değildir
Diğer Aksesuarlar: -
Toz/nem geçirmez: Var
Filtre çapı (mm): 77
Maks. çap x uzunluk (mm): 88,6 x 105,4
Ağırlık (g): 950


Kutu İçeriği:
Canon EF 85mm f / 1.4L IS USM Lens
Canon E-77 II 77 mm Lens Kapağı
Canon Lens Toz Kapağı E (Arka Lens Kapağı)
Canon ET-83E Lens Başlığı
Canon LP1219 Yumuşak Lens Kılıfı
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler