Canon EF 400mm f2.8L IS III USM Lens

Canon Türkiye Resmi Distribitörü Canon Euroasia Garantili | Canon Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model 400mm

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

Canon EF 400mm f2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f2.8L IS III USM Lens , Canon EF 400MM F/2.8L IS III USM Hızlı diyafram açıklığına sahip süper telefoto lens, sunduğu profesyonel performans ile spor, haber ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için idealdir.

Dünyanın en hafif 400 mm f/2,8 lensi
Bu süper telefoto lensin optik tasarımı yalnızca üstün görüntü kalitesi sağlamakla kalmaz aynı zamanda ağırlığı düşürerek bu lensi şimdiye kadarki en taşınabilir 400 mm f/2,8 lens haline getirir.

Spor Fotoğrafçılığı İçin İdeal
EF 400mm f/2.8L IS III USM, saha dışındayken aksiyonun tam yanında olmanızı sağlar. Lensin USM odaklama özelliği, fotoğraf makinenizin AF özelliğiyle çalışarak hızla hareket eden nesneleri net biçimde yakalamanızı sağlar.

Vahşi Yaşam Fotoğrafçılığı İçin İdeal
İster safariye çıkın ister yerel çekimler yapın, EF 400mm f/2.8L IS III USM vahşi hayatı doğal ortamında fotoğraflamak için mükemmel bir seçimdir. Lensin hafif tasarımı onu ideal seyahat arkadaşı yapar.

Haber Fotoğrafçılığı İçin İdeal
Basın fotoğrafçılığı çoğu zaman güçlü bir telefoto performansını zorunlu kılar. EF 400mm f/2.8L IS III USM, işte bu güçlü performansı sunarken hafif ve taşınabilirliğinden ödün vermez, bu nedenle iki iş arasında taşıması çok daha kolaydır.

Profesyonel görüntü kalitesi
Doğrudan kadrajdan olağanüstü netlik ve kontrast elde edin. En iyi performansı elde etmek isteyen spor, vahşi yaşam ve haber fotoğrafçıları için mükemmeldir.

Elde çekim yapın
EF 400mm f/2.8L IS III USM, dünyadaki en hafif 400 mm f/2,8 lenstir ve sahip olduğu gelişmiş beş kademeli Görüntü Sabitleyici sayesinde elde çekimi mümkün kılar.

Hızlı ve hassas şekilde odaklanın
Nesnelere düşük ışık koşullarında bile olağanüstü bir hız ve hassasiyet ile kritik odaklama yapabilirsiniz. Hızlı hareket eden nesneler net şekilde yakalanır.

Akıllı kontrollerle çekim yapın
Parmaklarınızın ucundaki kontroller; AF kilidini kullanmanıza, AF'yi başlatmanıza veya önceden programlı bir odaklama mesafesinin hatırlanmasına imkan tanır. Bunların tümünü fotoğraf makinesini gözünüzden ayırmadan yapabilirsiniz.

Seyahat için tasarlandı
L Serisi bir lens olan EF 400mm f/2.8L IS III USM, zorlayıcı standartları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Tozu ve nemi geçirmemesinin yanı sıra zorlu profesyonel kullanıma dayanabilir.


Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM İnceleme:
Tercih edilen süper telefoto odak uzaklığını parlak f / 2,8 maksimum diyafram açıklığıyla eşleştiren EF 400mm f / 2.8L IS III USM, dış mekan, vahşi yaşam ve spor uygulamaları için çok uygun bir Canon L serisi optiktir. Bu ödüllü lensin bu III versiyonu, daha hafif bir tasarımın yanı sıra sofistike bir optik düzen ve güncellenmiş kullanım özelliklerine sahiptir. Hızlı maksimum diyafram açıklığı, seçici odak kullanarak nesneleri izole etmek için alan derinliği üzerinde kapsamlı kontrol sağlar ve ayrıca zorlu aydınlatma koşullarında çalışmaya fayda sağlar. Optik tasarımda, yüksek netlik ve renk doğruluğu için renk kırılmalarını ve renk sapmalarını azaltmaya yardımcı olmak için hem Süper UD hem de florit öğeler kullanılır ve artırılmış kontrast ve renk için parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için Süper Tayf ve Hava Küresi Kaplamaları tek tek öğelere uygulanmıştır. arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken tarafsızlık.

Optik özelliklerin ötesinde, bu 400 mm f / 2,8 ayrıca, çeşitli çekim uygulamalarına uyacak üç ayrı sabitleme moduna sahip, gelişmiş beş adet durdurma etkili Görüntü Sabitleyici sistemi ile karakterize edilir. Ayrıca tamamlayıcı kullanım, tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte hızlı, sessiz ve doğru otomatik odaklama performansı sağlayan sofistike halka tipi bir USM'dir. Özelleştirilebilir bir elektronik odaklama halkası, farklı uygulamalar için üç odaklanma hassasiyeti seviyesi sağlayarak hassas manuel odak kontrolüne ayrıca katkıda bulunur. Ek olarak, bu lens, çevresel koşulların denenmesinde kullanılmak üzere hava şartlarına dayanıklıdır ve bir tripod veya monopod üzerinde çalışmak için çıkarılabilir bir döner tripod bileziğine sahiptir.

Süper telefoto prime, tam çerçeve Canon EF montajlı DSLR'ler için tasarlanmıştır, ancak 640 mm eşdeğer odak uzaklığı sağlayan APS-C modelleriyle de kullanılabilir.
Düşük ışık koşullarında çalışan hızlı f / 2,8 maksimum diyafram açıklığı avantajları ve ayrıca seçici odak teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde önemli bir kontrol sağlar.
Süper UD ve florit elemanlar, daha fazla netlik ve renk doğruluğu elde etmek için renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltmak için kullanılır.
Güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için mercek parlamasını ve gölgelenmeyi kontrol etmek için ayrı elemanlara Süper Tayf ve Hava Küresi Kaplamaları uygulanmıştır.
Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha yavaş deklanşör hızlarında çalışmayı daha iyi sağlamak için beş adede kadar deklanşör hızı durdurmasıyla kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Üç farklı IS modu mevcuttur: standart tek çekim modu, yatay kaydırma için optimize edilmiş mod ve yalnızca pozlama sırasında Görüntü Sabitleyiciyi etkinleştiren bir mod.
Halka tipi Ultrasonik Motor (USM), optimize edilmiş odaklanma algoritmaları ve yüksek hızlı CPU ile birlikte, hızlı, hassas ve sessiz otomatik odaklama performansının yanı sıra tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma sağlamak için kullanılır.
Özelleştirilebilir elektronik odaklama halkası, lensin manuel olarak ne kadar hızlı ve hassas bir şekilde odaklanabileceğine dair üç hassasiyet seviyesi sağlar.
Odak Ön Ayarı işlevi, programlanmış bir odaklanma konumunu hızla geri çağırmak için kullanılabilir.
Yuvarlatılmış dokuz bıçaklı diyafram, sığ alan derinliği ve seçici odak tekniklerinin kullanımına fayda sağlayan hoş bir odak kalitesine katkıda bulunur.
Değerli L serisinin bir üyesi olan bu lens, sert çevre koşullarında çalışmak için toza ve neme karşı sızdırmaz hale getirilmiştir ve ayrıca su lekelerine, lekelere veya yağ kalıntısına karşı koruma sağlamak için ön ve arka elemanlarda bir flor kaplamaya sahiptir.
Çıkarılabilir döner sehpa bileziği dahildir ve bir tripod veya monopod üzerinde lensle birlikte çalışmanın faydaları vardır.
İsteğe bağlı EF 1.4X ve EF 2X tele dönüştürücülerle uyumludur.


Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Teknik Özellikler:
Lens Yuvası: Canon EF
Görüntü Boyutu: Tam Kare
35 mm film eşdeğeri odak uzaklığı (mm): -
Görüş açısı (yatay, dikey, diyagonal): 5°10', 3°30', 6°10'
Lens yapısı (eleman/grup): 17/13
Grup yaprağı sayısı: 9
Minimum diyafram açıklığı: 32
En yakın odaklama mesafesi (m): 2,5
Maksimum büyütme (x): 0,17
Mesafe Bilgileri: Var
Görüntü sabitleyici: 5 kademeli
AF aktüatörü: Halka USM
Lens kapağı: E-180E
Lens siperliği: ET-155(W III)
Lens kılıfı/torbası: Yumuşak lens kılıfı LS400
Jelatin Filtre Tutucu III ile uyumlu maksimum Siperlik III sayısı: NC
Jelatin Filtre Tutucu IV ile uyumlu maksimum Siperlik IV sayısı: NC
Arka uç kapağı: Lens Toz Kapağı E
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF12 II: 0,22-0,03
Uzatma Tüpüyle Büyütme EF25 II: 0,3-0,07
Uzatıcı Uyumluluğu: Uyumlu (yalnızca Mark III)
Diğer Aksesuarlar: Canon 52 mm içe takmalı filtreler | Canon İçe Takmalı Dairesel Polarizasyon Filtresi 52 (W III) | Canon Kısa Lens Siperliği ET-155B | Lens Kılıfı 400E
Filtre çapı (mm): 52 İçe takmalı
Maks. çap x uzunluk (mm): 163 x 343
Ağırlık (g): 2840

EF 1.4x III ile teknik özellikler
Odak Uzaklığı: 560
Minimum diyafram açıklığı: 4-25
Maksimum Büyütme: 0,25
AF Mümkün: Var
IS: Var

EF 2x III ile teknik özellikler
Odak Uzaklığı: 800
Maksimum Diyafram Aralığı: 5,6-64
Maksimum Büyütme: 0,36
AF Mümkün: Var
IS: Var


Kutu İçeriği:
Canon EF 400mm f/2.8L IS III Lens
ET-155(W III) siperlik
Lens kapağı E-180E
Lens toz kapağı E
Geniş lens askısı B
İçe takmalı filtre tutucu
Yumuşak lens kılıfı LS-400
Kullanıcı kılavuzu seti
Garanti Belgesi


Uyumlu Ürünler