7artisans 25mm f1.8 APS-C Manuel Lens (Fujifilm X)

7artisans Resmi Türkiye Distribitörü Garantili | 7artisans Yetkili Satıcısı ve Ana Bayisi
Marka
Model A103B

 Listeme Ekle  Karşılaştır

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver

7artisans 25mm f1.8 Lens (Fujifilm X)

7artisans 25mm F1.8 Manual Focus Prime Fixed Lens Fujifilm X-Mount İncelemesi
7Artisans 25mm f1.8, yedi elemanlı / beş grup optik tasarıma sahiptir. Objektif, düşük ışıkta çekim için hızlı ve parlak maksimum F1.8 diyafram açıklığına sahip. Hafif ve kompakt çok amaçlı bir mercek. APS-C sensör boyutunda kameralara monte edilmiş, manzaralarda, portrelerde, makrolarda, yemeklerde ve sinemalarda yaygın olarak kullanılan 37,5 mm odak uzaklığı denkliğini kapsar. Objektif üstün bir uyum ve görünüme sahip ve Sony, Fujifilm, Canon ve diğer aynasız fotoğraf makinelerine uyuyor.

Kompakt ve çok yönlü, 7artisans'tan Fujifilm X-mount 25mm f/1.8, doğal bir görüş alanı gerektiren portre, röportaj ve günlük çekim için çok uygun bir manuel mercek. Parlak f/1.8 maksimum diyafram, çeşitli aydınlatma koşullarında çalışmaya yarar sağlar ve ayrıca seçici odak ile nesneleri izole etmek için alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol sunar. Güçlü aydınlatma koşullarında çalışırken gelişmiş kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi önlemek için tek tek cam elemanlara çok katmanlı kaplamalar uygulanmıştır. Ayrıca, yuvarlak 12 yapraklı diyafram hoş bir bokeh kalitesi üretir.


Özellikler
Kompakt prime APS-C formatlı Fujifilm X mount aynasız kameralar için tasarlanmıştır ve 37,5 mm eşdeğeri odak uzaklığı sağlar.
Parlak f / 1.8 maksimum diyafram açıklığı, zorlu aydınlatma koşullarında çalışmaya yarar ve ayrıca seçici odak uygulamaları için alan derinliği üzerinde gelişmiş kontrol sunar.
Daha fazla kontrast ve renk doğruluğu için parlamayı ve gölgelenmeyi azaltmak için tek tek elemanlara çok katmanlı kaplama uygulanmıştır.
Manuel odaklama tasarımı, 7.1 "kadar yakın nesnelerle çalışmaya izin verir.
Yuvarlak 12 yapraklı diyafram pürüzsüz ve hoş bir bokeh kalitesine katkıda bulunur.7artisans Photoelectric 25mm f1.8 Teknik özellikler
Odak Uzaklığı 25mm (35mm Eşdeğeri Odak Uzaklığı: 37.5mm)
Maksimum Diyafram Açıklığı: f/1.8
Minimum Diyafram Açıklığı: f/16
Lens Yuvası: Fujifilm X
Biçim Uyumluluğu: APS-C
Minimum Odak Mesafesi: 18 cm
Optik Tasarım: 5 Grupta 7 Element
Diyafram Bıçakları: 12, Yuvarlak
Odak Türü: Manuel Odaklama
Görüntü Sabitleme: Yok
Filtre Boyutu: 46 mm (Ön)
Boyutlar (ø x U): 51 x 32 mm
Ağırlık: 143 g


Kutu İçeriğinde Neler Var
7artisans Photoelectric 25mm f/1.8 Lens Fujifilm X
Lens ön kapağı
Lens arka kapağı
Garanti belgesi

 


Uyumlu Ürünler